Llista d'inscrits

Cursa: TRSO Rosselló

23 de novembre a les 9:00h. Sortida al pavelló de l'escola.

85 persones inscrites (límit: 150)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Equip Categoria Menors de 14 anys Nom i Cognom
ANDRES RIAU JOAN PERDENT EL NORD Open - Equip Masculí No
ARBONES CID AMADEO SALTANT ASPONES Open - Equip Masculí No
BALDOMA GARCIA LAURA LA FAMIGLIA Familiar (Nivell iniciació) Si ALEIX
BANYERES BADIA LLUCIA #ONSONLESDONES Open - Equip Femení No
BARRANCO SAMPIETRO ELADIA STP Open - Equip Femení No
BARRERA CLIMENT REBECA SOLBARTEAM Open - Familiar (Nivell mig) No
BARRUFET GOÑI MIREIA BARRUFETS + 1 Familiar (Nivell iniciació) Si ILSE BITTERHOFF BARRUFET
BATET HERNÁNDEZ SERGI WILD ANIMALS Familiar (Nivell iniciació) Si ROGER BATET GARCIA
BATLLE EDUARD LO VERMUT Open - Equip Mixt No
BERENGUÉ LÓPEZ ANTONI LOS CARGOLS Open - Equip Masculí No
BERNAT ANNA LO VERMUT Open - Equip Mixt No
BOLEDA MONTPART MARTA VALLFOSCA Open - Equip Femení Si EMMA BOSCH BOLEDA
BORRÀS ESTEVE SERGI SALTANT ASPONES Open - Equip Masculí No
BOSCH GODIA CAMILO LO MAKOT ALGUAIRE Open - Equip Masculí No
BRUGULAT CUÑÉ ESTEVE PERET I MANDINGA Open - Equip Masculí No
CABANILLAS KARMA #ONSONLESDONES Open - Equip Femení No
CAPDEVILA GASOL JORDI CAPDES Familiar (Nivell iniciació) No GUIFRÉ CAPDEVILA PERISÉ
CASAMITJANA FERNANDEZ XAVIER FITNES TÉRMENS Open - Equip Mixt No
CASINYE LAX JOSEP SALTANT ASPONES Open - Equip Masculí No
CATALÀ SENDRA ESTER LES RATILLES Open - Equip Femení No
COBOS GARRIE JENNIFER LES RATILLES Open - Equip Femení No
COLL LLOVERA EUGENIA STP Open - Equip Femení No
COMAPOSDA GARRIDO RAÜL PA AMB TOMATA Open - Equip Masculí No
CORNET RUBIES SUSANNA ESPORTS MONTSEC EQUIP Open - Equip Femení No
DORDAI DOREL SERGIU CORRECAMINOS- WAKHAN Open - Equip Masculí No
DUAIGÜES NOVELL JAUME PERET I MANDINGA Open - Equip Masculí No JAUME DUAIGÜES
ECHÁNIZ LAIA ESPORTS MONTSEC EQUIP Open - Equip Femení No
ESPINET MORLANS SALVADOR LO MAKOT ALGUAIRE Open - Equip Masculí No
FALCON SOLDEVILA ENRIC EMBARUN LLEIDA Open - Individual No
FARRÉ MERINO SERGI EQUIP SAM Open - Equip Mixt No
FARRENY JUSTRIBÓ DIVINA #ONSONLESDONES Open - Equip Femení No
FARRUS LUIS ANNA TINGLADOS Open - Equip Mixt No
FERRER FOLCH JAVIER SNOWFLAKES Open - Equip Mixt No
GARCIA GALLINAT CELIA WILD ANIMALS Familiar (Nivell iniciació) Si BERTA BATET GARCIA
GARDEÑES POTRONY CRISTINA FITNES TÉRMENS Open - Equip Mixt No
GARDEÑES POTRONY FRANCESC FITNES TÉRMENS Open - Equip Mixt No
GARSABALL VILELLA ANGELINA FITNES TÉRMENS Open - Equip Mixt No
GORGUES GUILLAUMET MARC PA AMB TOMATE Open - Equip Masculí No
GORGUES MAYENCH JOSEP OHANA TEAM Open - Equip Mixt No
HERRERO CASAS ALBERT ALIGOTS Open - Individual No
LAFON PASCUAL ANGEL CORRECAMINOS- WAKHAN 2 Open - Equip Mixt No
LORENZO PUJOL LLATZER LOS DEL TOC Familiar (Nivell iniciació) No
LORENZO PUJOL MARTA LOS DEL TOC Familiar (Nivell iniciació) No
LOZANO PAEZ YOLANDA TEAM LES ROSSELLONINES Open - Equip Femení Si ALBA MOLINS LOZANO
MARTÍN BARBE JAVIER MARTIN’S TEAM Familiar (Nivell iniciació) Si ARNAU MARTÍN JOVE
MARTÍNEZ DANIEL JOSEP NAFENT Open - Individual No
MARTORELL GALLARDO GEORGINA CATEXPLORERS Familiar (Nivell iniciació) Si IVET ROBLES
MAYORAL ELVIRA LOS DEL TOC Familiar (Nivell iniciació) No
MIRALLES FÀBREGUES JAUME CODI AITE Open - Individual No
MIRÓ MASSOT JOSEP SALTANT ASPONES Open - Equip Masculí No
MOIX ADSUAR JORDI MOIX TEAM Familiar (Nivell iniciació) Si ARAN MOIX
MOLERO PEREZ FRANCISCO CORRECAMINOS- WAKHAN Open - Equip Masculí No
MOLINS COYO OSCAR TEAM ELS MOLINS Familiar (Nivell iniciació) Si PAU MOLINS
MORÉ MARTÍN ARACELI SNOWFLAKES Open - Equip Mixt No
MUR MORELLO NURIA LA FAMILIA FELIÇ Familiar (Nivell iniciació) No
NADAL SÁNCHEZ GERARD UP TO YOU Open - Equip Mixt No
PANAIT MARIO CORRECAMINOS- WAKHAN Open - Equip Masculí No
PEREZ ARANDA DELIA CORRECAMINOS- WAKHAN 2 Open - Equip Mixt No
PÉREZ I FORTUNY MANEL BARRUFETS + 1 Familiar (Nivell iniciació) Si EDU BITTERHOFF BARRUFET
PERISE DUAIGÜES ESTER PERI'S Open - Equip Femení No
PERISÉ DUAIGÜES MERCÈ PERI’S Open - Equip Femení No
PIJUAN FORNELLS PILAR OHANA TEAM Open - Equip Mixt No
PIJUAN FORNELLS VALENTINA OHANA TEAM Open - Equip Mixt No
PORTA SANUY JESUS PORTA TEAM Familiar (Nivell iniciació) Si ARES PORTA
PORTÉ MANEL O-ESBUFECS Familiar (Nivell iniciació) Si LAELA EL HARRAK
PUÑET PUJOL RUBEN LO MAKOT ALGUAIE Open - Equip Masculí No
RABELL PERERA GERARD LOS CARGOLS Open - Equip Masculí No
ROMERO SANUY LLUIS RUNNER@S LOCUEL@S Familiar (Nivell iniciació) Si IKER ROMERO ZUCAR
ROSELL MATUTE JORDÀ ULTRA LLEIDA Open - Individual No
RUFAS ELOY CARGOLS Open - Equip Masculí No
RUIZ BELLET JOSEP LLUÍS JLRB Open - Individual No
RUIZ DE ALDA AITOR TINGLADOS Open - Equip Mixt No
SABIDO CLAVERO FRANCISCO LOS PEPITOS Familiar (Nivell iniciació) Si JUDITH SABIDO MONTSERRAT
SANS MONICO VICTOR GAS I PEBRE Open - Individual No VICTOR SANS MONICO
SANZ GABÍN MIQUEL PERDENT EL NORD Open - Equip Masculí No
SERENTILL ALBA PORTA TEAM Familiar (Nivell iniciació) No
SISQUELLA SANAGUSTÍN MARÍA STP Open - Equip Femení No
SOLIS MARTINEZ MANEL SOLBARTEAM Open - Familiar (Nivell mig) Si FERRAN SOLIS BARRERA
SOLSONA NOVELL XAVIER C.U.D.O.S. ARTESA DE SEGRE Open - Individual No
SUGRAÑES RUIZ MONTSE EQUIP SAM Open - Equip Mixt No
TORRECILLAS MORENO IVAN CATEXPLORERS Familiar (Nivell iniciació) No
TORREGROSA SAURET LAIA UP TO YOU Open - Equip Mixt No
TORRELLES JESUS LA FAMILIA FELIÇ Familiar (Nivell iniciació) Si ARNAU TORRELLES
VIDAL TEULE MARC MONTSANT ORIENTACIÓ Open - Individual No
ZURITA SEMELI EVA LA FAMIGLIA Familiar (Nivell iniciació) No