Llista d'inscrits

Cursa: TRS Trail Montroig Extrem

AJORNADA PEL CORONAVIRUS! AVIAT ANUNCIAREM LA NOVA DATA. DISCULPEU LES MOLÈSTIES.

72 persones inscrites (límit: 225)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club SUPLEMENT NO FEDERAT Xip
CHARLES MILLAN JOAN CARLES 1964 EKKE TRAIL RUNNING DW1SCEW
AJATES ATERO JOSEP ANTONI 1968 GRUP EXCTA. SERRALADA DZ52SCV
ALBARRACIN COCHERI RAFA 1972 TROTALLUNÀTICS DR2850F
ARAN GASCON XAVI 1979 CLUB EXCURSIONISTA ALPICAT
ARTÉS MONTES GERARD 1983 CUBAN TRAIL TEAM HT2C39Y
AYNETO VIDAL DEIDY 1966 EKKE TRAIL RUNNING DA92K59
BALAGUERÓ NIETO JORDI 1983 INDEPENDENT
BOSCH PIJUAN CONSOL 1961 EKKE TRAIL RUNNING DR4XT4G
BUIXADERA MERCE BENET 1973 SAFA LLEIDA
CAPITÀ CANFRAN GERARD 1983 SALYFRUTAS
CARDOZO MACHADO DIEGO 1992
CARRASCO SALA JORDI 1985 DW8251B
COBO JIMENEZ JOSE 1977 XAFATOLLS DK5YSCC
CODINA RAMON FRANCESC 1988 RUNNERS NO LIMITS DW1Z3D5
CUESTA BOTE DAVID 1985 PALEOTRAINING LLEIDA
FARRAN FARRE MAITE 1993 JUNCOSA DY3A535
FARRÉ MONJO ELIES 1967 ALMO-RUNNERS DM2HCTV
FERNANDEZ CIURANA MARC ANTONI 1973 CLUB CENTRE EXCURSIONISTA SERRES DEL MESTRAL
FLORENSA PIJUAN RICARD 1977 CLUB NATACIÓ ALMENAR DX34XN2
FLORENSA PIJUAN FIDEL 1977 CLUB NATACIÓ ALMENAR DY3SG1V
FONT JESUS 1968 AE EKKE HG27YPY
GARCIA MARQUES RUBEN 1982 C.U.D.O.S ARTESA DE SEGRE DM444HX
GARCIA MASCARELL DAVID 1987 ESPORTSQUEROL
GARCÍA ORTEGA SISCO 1974 LAST ZANKADA DY2ENB5
GARCIA PELEGRI SERGI 1975 PALEOTRAINING LLEIDA DY3RA0Z
GARCIA RUIZ PACO 1967 VIKINGS BELLVIS DT0BAZ6
GARCIA SEGURA RUBEN 1981 PEDALA.CAT DN66YXR
GARRIGA MUÑOZ JOAN 1986 MARATONIANS DEL SEGRE DT054T2
GONZALEZ CASALS JOAN 1981 C.E PEDALA.CAT DG6ZBCX
GONZALEZ RUIZ JAVI 1987 C.E. GARRIGUES ALTES
GRA CASANOVES CARLES 1987 C.U.D.O.S DT2KYRE
GRIGELMO DE LA CRUZ MAURI 1993 BLUE MOTORS NEOLITH DN4N6MN
JOLI OBIOLS JOEL 1985 ZONA3 HD99CMD
KRYSA MIROSLAV 1979 MAIPAREM ALCARRAS HT9KXZ3
LEON RIBA DAVID 1976 DK8K536
LLANES TICÓ JOAN 1981 CUDOS
MADERAL LOBO ANDRÉS 1968 DW4GV5Y
MALDONADO SERAL FER 1969 EKKE TRAIL RUNNING DN0MPRG
MARCH FONOLL JORDI 1977 PEDALA.CAT DT9NYA7
MARQUEZ JOSEP ANTON 1975 A.E LO BUNKER
MASES XIFRÈ ALEX 1975 CELI
MASIP GRACIA CRISTINA 1965 EKKE TRAIL RUNNING HD72DEV
MATEU DANIEL 1982 C.E. PEDALA.CAT BALAGUER DK9P1VA
MOLGO MOYA JOEL 1979
MONTES GARCÍA MARI TERE 1994 ESPORTSQUEROL
MORENO MARÍN LUIS FERNANDO 1976 INDEPENDIENTE DZ84ECR
MORRERES MARIMON JOSEP 1983
MUÑOZ NAUDÍ XUS 1973 EKKE TRAIL RUNNING DY8WDR6
OLIVES ELCACHO JOEL 1984 SICORIS CLUB
PANADÉS BAILÓN JORDI 1982 KM0 PONENT HD305NB
PARRA SALA EFRAIN 1975
PERALBA GOMA LLUIS 1976 RUNNERS NO LIMITS VX3P6RE
PUJOL MARIANO 1967 C.P.A.M. BALAGUER
QUER GRAU JONATHAN 1977 CLUB ATLETISME AITONA DK8E9FH
QUINTANA ALAMAN JOSEP 1973 NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA KX8GYHA
RALUY MÀSICH MARC 1992 DT425VF
REVERTER MAIXENCHS FERRAN 1979 CEBU BELLCAIRE D’URGELL CC88462
RIUDEUBAS SISQUELLA ABEL 1991
RIVERO MAYEN MAITE 1975 CEAC
RODRÍGUEZ BATISTA SERGI 1983 TRUGA ESPORTS DY0FAG9
ROMAN CAMPOS JOAN CARLES 1986 CH16441
RUIZ MORAL JUANJO 1970 TROTALLUNÀTICS DT9VVY7
SARROCA POLO DAVID 1985 C.E. ROCKO ALMENAR DZ6ZPBE
SATORRA VILALTA ROBERT 1978 A. A. ELS TRES TOSSALS HD3P8PN
SERRANDO VARGAS FERNANDO 1969 ASS.ESP.EKKE LLEIDA HT4RK05
SOBRINO SERRANO RAUL 1983
TASIES BARGUES JOSEP 1969 TROTALLUNÀTICS DT9TBYE
UBACH FABREGA ISABEL 1978 C. E. TRAIL TARRACO
VALGAÑON BARBERA IGNASI 1981 AE EKKE
VIDAL CAMELL TONI 1983 NO
VILARDELL PÉREZ ALBERT 1978 C. E. TRAIL TARRACO
VILLARTE TEBÉ XAVIER 1974 BLUE MOTORS NEOLITH DK9E7RB