Llista d'inscrits

Cursa: TRS Trail Montroig Extrem

Puntuable per les TRS 2019. 31 de març de 2019.


208 persones inscrites (límit: 225)

1 pendent de pagament

Cognoms Nom Club Estàs federat en muntanya? Xip
PUIG SANCHIS ISIDRO TROTALLUNÀTICS No DZ475NZ
AGUILAR RICART ADRIÀ No DW6E3H3
AGUIRRE ARNAL FRANCISCO JAVIER No DY2ZCB8
AGUSTÍ MORELL ROBERT EKKE TRAIL RUNNING No VX3MZN7
AJATES ATERO JOSEP ANTONI GE SERRALADA Si DZ52SCV
AJATES BOSCH BLAI G.E.SERRALADA Si DZ8NCYE
ALDAVÓ ANDREU DOMENEC CUDOS Si DT7E2SX
ALEJO ORIOL No HD3P2P3
ANDRÉS RIAU JOAN RAMÓN C E ROCKO ALMENAR Si HD712K7
ARBONÈS CERVELLO ALFONS CLUB EXCURSIONISTA GARRIGUES ALTES Si
ARQUÉS BARDAJÍ JORDI SILVIA HILL FISIOTERRÀPIA DOMICILIÀRIA No DT71CKD
AYNETO VIDAL DEIDY EKKE TRAIL RUNNING No DA92K59
AZNAR ARASA LLUIS CROMA SMILE RUNNERS No DR9PNPX
BAJONA CASES JOSEP CC ARBECA No
BATLLE EDUARD CLUB ESPORTIU CASTELLDANS No HD3CYPT
BELLART SANS DANI A.A.XAFATOLLS No DG6TZWM
BERGUA DIAZ ALBERTO PERRUNOS ALCARRAS No DK9A349
BOLDÚ JOSEP COLLA BTT SERRA D'ALMENARA Si DG3VX4W
BONET CAPELL JOAN No DK5YAHA
BONET GUITART IGNASI SAFA LLEIDA No DW2GZRE
BOU ORTIZ ANDRES No HD9EZPF
BOVE TRULLOLS JAUME FONDISTES CERVERA
BRUGOS ANDREU XAVI CLUB ATLÈTIC BORGES No DW8C7FZ
BRUGULAT CUÑÉ ESTEVE EKKE TRAIL RUNNING No DM20ZMS
CABELLO MILLAN JORDI A.A. XAFATOLLS No HD9DREX
CAIXAL BADIA ROGER CLOS PONS THAI RUNNERS No
CALUCHO SOLÉ JOSEPM EKKE TRAIL RUNNING Si HD30TSB
CAMATS BERNAUS JORDI LA SERRETA DE CORBINS No HG2227T
CAPDEVILA GUIU SANTI KAFRES TEAM Si HZ3MG8Y
CAPDEVILA ROMEU EDUARD No
CAPITÀ CANFRAN GERARD SALYFRUTAS
CARBONELL BADIA ALBERT ULTRA LLEIDA Si DT6YN3H
CARCELLER NÚÑEZ JORDI CLUB NATACIÓ ALMENAR No
CARRETERO RODRIGUEZ DIEGO VIKINGS BELLVIS No
CATALÀ BLAY CRISTIAN MAIPAREM ALCARRÀS No HT1MG74
CAU SAURINA DAVID CLUB EXCURSIONISTA D'ARAN Si
CIERCO GARRIDO CARLOS CENTRE EXCURSIONISTA ALTA RIBAGORÇCA Si DK7C6Y4
CIRERA RUIZ OSCAR PERRUNOS ALCARRAS No HD3A4WH
CISQUELLA DIAZ RAMON RUNNERS NO LIMITS No
CLARIANA PERIS ROBERT GYM-NYAM Si
COBO JIMENEZ JOSE AA XAFATOLLS Si DK5YSCC
COBOS MARTINEZ JORDI XIPIRON TEAM Si
COCA MESA SERGI ESQUERDABOCS Si
CODINA MASONS RAMON CENTRE EXCURSIONISTA GUISSONA No
CODINA MEJON JAUME TROTALLUNÀTICS Si CF61268
CODINA RAMON FRANCESC RUNNERS NO LIMITS No DW1Z3D5
CORTECANS ESTANY GILBERT A.A. XAFATOLLS No DT3EVGK
CORTES ALONSO ESTER EKKE TRAIL RUNNING No DW0FTE1
CREUS CASTELLÓ DAVID MIU RUNNERS No HD3EYFE
CUADRAT BESA JOSEP ASICS TEAM Si
DE LA CASA MARTINEZ JORDI KAFRES TEAM No DM20W3Y
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO No HD3C6BN
DOMINGO TABUEÑA MIRIAM C.E. PEDALA.CAT BALAGUER Si
ELVIRA MINGUEZ JOSE MARIA INDEPENDIENTE Si BC88315
FABREGAT GOU JAUME VIKIGNS BELLVIS No
FAIREN CASALS MIQUEL C.E. PEDALA.CAT BALAGUER Si BC03664
FARNELL HERRERA JOSEP SINGLETRACK TEAM
FARRAN FARRE MAITE JUNCOSA DY3A535
FARRÀS CASES MARC ASSOCIACIÓ ESPORTIVA FOTNES TÉRMENS Si
FARRE DAVID A.E. EKKE No HZ3NKFF
FARRE LLORDES ESTHER CUDOS Si
FARRÉ MERINO SERGI EKKE TRAIL RUNNING Si DY9WSHT
FARRENY REYES JAUME PEDALA.CAT Si
FARRUS LUIS ANNA CLUB NATACIÓ ALMENAR Si DY91TDA
FERNANDEZ BERNABEU LUIS MARIANO LOGIESPORT BALAGUER No DY0WXRG
FERNÁNDEZ DOBARRO CARLOS AMICS ATLETISME ANDORRA Si HR3DKMM
FLORENSA PIJUAN RICARD CLUB NATACIÓ ALMENAR No DX34XN2
FLORENSA PIJUAN FIDEL CLUB NATACIÓ ALMENAR No DY3SG1V
FONT PIJUAN JESÚS EKKE TRAIL RUNNING No DG9F5TZ
GABARRÓ LACASA ISMAEL CC ARBECA Si DX39HW8
GADEA LLEVOT ALBERT A. A. XAFATOLLS Si DZ9M3NP
GARCÍA CASTILLO JUSTO TRIATLON SERRADELLS No
GARCIA FILIP FÈLIX CASTELLERS DE VILAFRANCA No DN4NT9Y
GARCÍA ORTEGA SISCO TROTALLUNATICS No DY2ENB5
GARCIA SANCHEZ JOSEMARIA PEDALA.CAT BALAGUER No HD2PX86
GARCIA SEGURA RUBEN PEDALA.CAT No DN66YXR
GARGALLO ALCARAZ VALEN AEC RUNNERS PUIGVERD No DN6P4W1
GARRIGA JOAN MARATONIANS DEL SEGRE Si DT054T2
GARSABALL VILELLA RAKI LO MAKOT No DT2788E
GIL PAULS JORDI CLUB ATLÈTIC BORGES No DM4KM6Z
GILBERT BARBA JORDI A.E LO BUNKER Si
GINE ALFONS EKKE TRAIL RUNNING Si DT7EHBN
GINE CANO JORDI VIKINGS BELLVIS No
GIRON PALACIN JORDI No
GONZALEZ RUIZ JAVI CENTRE EXCURSIONISTA DE LLEIDA Si
GRADOS MARTINEZ DANI CLUB EXCURSIONISTA UECANOIA No DT9MKX5
GRANADOS ROMERO MIGUEL ANGEL HOMMO SANDALS No
GRANYÓ PLA XAVIER PEDALA.CAT Si DG9HGXT
GRIGELMO MAURI BLUE MOTORS NEOLITH Si DN4N6MN
GUBERT CELMA ANDREU UEC TORTOSA Si
GUIU SANZ MARIO Si DT6HECN
HENESTROSA LARA JUAN ANTONIO CENTRE EXCURSIONISTA CARDONA No
IACOB PAUL CLUB ATLETISME AITONA No DY95NY7
IBARS PEIRÓ ALBERT
INGLA PUIG ANNA CUDOS ARTESA DE SEGRE Si DK0SYM9
INGLES IBARS IVAN CLOSPONSTHAIRUNNERS Si HT42G5M
ISANTA LASIERRA GERARD VIKINGS BELLVÍS No
JOLI OBIOLS JOEL - No HD99CMD
JORDI GARCIA JOAN UEU Si HT91SE6
JUMBERT CABANILLAS JAUME No DK0KHYT
KRYSA MIROSLAV MAIPAREM No HT9KXZ3
LARREY SOLÉ MARC A.A.XAFATOLLS No DY7WFK4
LLAGUNES CAMATS ESTEVE CUDOS Si
LLOVET MONTANE RAUL CUDOS ARTESA DE SEGRE Si DM8BE5M
LOOMANS GUARDIA BERNAT MIU RUNNERS Si DT6V97V
LUENGO LEYVA ALBERT CC ARBECA No
MALDONADO SERAL FER EKKE TRAIL RUNNING Si DN0MPRG
MALLA ESQUÈ JORDI C. E. ROCKO ALMENAR Si DK8KTZE
MALLA ESQUÉ MÒNICA C.E.ROCKO ALMENAR Si DT2MG1C
MANGRANÉ SANTOS GERARD _ Si
MARIN CAMINO MARC CEAR Si
MARQUEZ GROVE JOSEP ANTON ASVAITS No
MARTIN JORGE PERRUNOS ALCARRÀS No DY2NY0K
MARTINEZ LLENA ADRIA KM0PONENT Si CF99830
MAS RIBERA POL CE MADTEAM Si HE8C0FV
MATA MAHIQUES PAULA PEÑA GUARA Si
MATEU FONTOVA DANIEL C.E. PEDALA.CAT BALAGUER Si DK9P1VA
MENDEZ DURAN DAVID CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA Si DY9KSN6
MILA I HUGUET JOAN CENTRE EXCTA. DEL PENEDÈS Si
MILLÀ ARENAS JORDI C.E.E.R ROSSELLÓ HZ3NR42
MILLAN SOLA CARME LOGIESPORTS BALAGUER Si DY0N2CF
MIRADA DONISA JOSEP MARIA No DT7X3HM
MOLGO MOYA JOEL No
MOMBIELA CASAS XAVIER C.E. ROCKO ALMENAR Si
MONCHO ARACIL ALAN No HD7XNX5
MONTANÉ VIDAL PAU KAMINSESPORTS Si
MORALES GIMENEZ MIGUEL DAVID LOS MOSQUETEROS No
MUNNE PARERA JOAN FANOIA ADVENTURE TEAM Si
MUNTANYOLAVARGAS LOU TRAIL EKKE RUNING No BC06472
MUÑOZ NAUDI XUS EKKE TRAIL RUNNING Si DY8WDR6
NIETO CERRILLO ANGEL CUDOS ARTESA DE SEGRE Si
OLIVES ELCACHO JOEL SICORIS No
OROMI BOSCH ISAAC CLUB ATLETIC IVARS No DY1H34Y
PALACIN BOIX CARMEN PYRINEESS PASSION No
PARRILLA NOVA IMMA CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA Si DY1RERZ
PARROT MAGRI TONI LOGIESPORT No DY9GE0R
PEDROL SANCHEZ PERE
PEIRÓ PIFARRÉ NEUS CLUB ESP. PEDALA.CAT Si
PERALBA GOMÀ LLUIS RUNNERS NO LIMITS No VX3P6RE
PERELLA YEPES MARC PEDALA.CAT No HG2GAET
PERERA FOLGUERA PERERA BELLMUNT No
PÉREZ MARTÍN ANDREA EKKE TRAIL RUNNING No DM146TT
PERUGA PEROY MIQUEL CLUB ESQUI LA POBLA DE SEGUR Si
PIFARRÉ JAIMEJUAN ÀLEX NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA No
PRATS ARBÓ JORDI TOSSAL GROSS No
PROFITÓS LAPEDRA CARLES ESPORTS MONTSEC EQUIP Si DR7B80V
PUERTAS ALLEPUZ GEMMA CROMA SMILE RUNNERS No DX3PMNB
PUJOL MARIANO C.P.A.M. BALAGUER Si
QUER GRAU JONATHAN CLUB ATLETISME AITONA No
RAMONET CARRILLO JULIO C.E. PEDALA.CAT BALAGUER No XP10275
ROCA LLOBET JOSEP CLUB UNIÓ D'ESPORTS OBLIGATS I SOFERTS(CUDOS) Si
ROCA RUIZ MARC VIKINGS BELLVIS No DK9D495
ROMA PALOU DAVID KM0 PONENT No DK7TX6H
ROMEO ALGUÉ MANEL RUNNERS NO LIMITS No
ROSAS FUENTES XAVI PRATS TEAM No
RUIZ DE ALDA BOAL AITOR Si
RUIZ MOLINA JOSE VIKINGS BELLVIS No
RUIZ MORAL JUANJO TROTALLUNATICS No DT9VVY7
RUIZ PEÑA FRAN No
SABATÉ I TORRENT SEBASTIÀ VIKINGS BELLVÍS No HD1P1AE
SABATÉ SANCHO IVAN C.E. ROCKO ALMENAR Si DZ2ZCYM
SALA FLORES PERE GES. SERRALADA. Si HD3PP0C
SALVADÓ RODRIGUEZ SISCO LOGIESPORT Si DK1C10P
SAMPEDRO SANCHO MANEL No
SÁNCHEZ MARTOS GREGORIO AEC PUIGVERD DE LLEIDA No
SANCHO CEPERO DAVID CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Si DZ000MA
SANTACANA MIRO JAUME SÍLVIA HIL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA DW6RZSC
SATORRA VILALTA ROBERT A.A. ELS TRES TOSSALS No HD3P8PN
SEGURA GARSABALL PERE CLUB ATLETIC BORGES No HB2PP3C
SERRANDO VARGAS FERNANDO CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Si HT4RK05
SERRET BELLA MARTA CUDOS Si DY65S4B
SOCA FILELLA OSCAR Si
SOLSONA NOVELL XAVIER CUDOS Si DY7K1ZG
SORIANO MUÑOZ ALBERTO No DR2CSYZ
SORO GUIRAL JUAN CARLOS ATLETISMO FRAGA BAIX CINCA No DT61FRN
SORRIBES QUEROL PERE SENDERISME A PONENT No HD1M7FT
SUGRAÑES RUIZ MONTSE EKKE TRAIL RUNNING Si
SUMALLA GAMIZ RAMON TROTALLUNATICS No HT823RR
TARRAGONA AGUILÀ PAU Si
TARSÀ BUENAVENTURA CARLES CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA Si CH35858
TÀSIES BARGUÉS JOSEP TROTALLUNATICS Si DT9TBYE
TERRADO CASANOVAS JORDI LO MAKOT No DM870NM
TOMÀS AGUSTÍ ORIOL ESPORTS MONTSEC EQUIP No DT2M9ZG
TORRECILLAS MORENO IVAN CC LO TOSSAL GROS No
TORREGUITART JORDI C.E.ROCKO ALMENAR No DR4X2GV
TORRELLES MONTANUY JORDI C.E. ROCKO ALMENAR Si DF0XNSC
TORRELLES MONTANUY JOSEP MARIA C.E. ALFAVENTUR Si DA1DDKA
TORRES CHAVES RAQUEL No
TORRES ROVIRA GERARD CENTRE EXCURSIONISTA DEL SOLSONÈS Si
TORROBELLA FERRER RAQUEL EKKE TRAIL RUNNING Si DG7AHM3
TRULLÀS CAPELL ANNA VIKINGS BELLVÍS No
VALGAÑÓN BARBERA ORIOL EKKE TRAIL RUNNING No DA291Y6
VALGAÑON BARBERA IGNASI AE EKKE No
VALLMANYA FELIP EKKE TRAIL RUNNING No DG709VP
VALLS XAVI 100X100 FONDISTES No VX8WK4A
VAQUÉ PIEDRAFITA POL A.A. XAFATOLLS No BC31737
VENDRELL CUÑAT DAVID CLUB TRIATLÓ CERVERA Si DK1HFE2
VENDRELL OLIVELLA JOAN CASTELLERS DE VILAFRANCA No
VERDES ARRUFAT CARLES No
VERGES BALASCH GENÍS No DY7AFNM
VICTOR CASTAN AGUSTI KM 0 PONENT Si DG7SA1T
VIDAL BOLDÚ ÀNGEL TROTALLUNÀTICS No DF5A5B9
VIDAL CAMELL TONI No
VIDAL CUGAT DAVID TEAM BLUE MOTORS PONTS Si
VILARDELL REGUÉ JOAN No
VILELLA GUIJARRO MARC No DZ8Y2XE
VILLARTE TEBÉ XAVIER BLUE MOTORS NEOLITH Si DK9E7RB