Llista d'inscrits

Cursa: Trail Montroig Speed

31 de març de 2019.

176 persones inscrites (límit: 180)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Club Estàs federat en muntanya? Xip
VILA ULLOA ANTONI 100X 100 FONDISTES TÀRREGA Si DZ43KXH
ADAN MIARNAU JORDI CCE ALMATRET No
AGUIRRE NOGUERA BERTA INEFC Si
AGUSTÍ SÀNCHEZ XAVIER - No
ALÀ CATALÁN LAURA
ALBERO ROGER ALFAVENTUR No
ALCOBÉ TARROJA XAVIER GERB TRAIL No DK7RN1N
ALÍAS SEGUÉS GENÍS A.A.XAFATOLLS No
ALLEPUZ FARRÉ RIKI TROTALLUNÀTICS No DZ3CWYW
AMAT CAMATS GEMMA CAMARASA Si DW4F4SE
ARAUJO SÀNCHEZ SANDRA MAIPAREM ALCARRÀS No DX26TTC
ARDIACA PILAR No
ARDIACA PEREZ PEDRO No
AZNAR TUDO JORDI JA ARBECA Si DZ4WEN4
BALAGUERÓ I BOTIGUÉ JOSEP MA C.E.PEDALA.CAT No
BALCELLS GUIU JOAN No
BANYERES VILA JORDI No DY3CG22
BARÓ OTO VICTOR SERÒS ES MOU No CF03493
BARRERA CANO ALBERT ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Si DK5W628
BATALLA BANYERES SEBASTIA RURAL RUNNERS TORREFARRERA No DG9GBHD
BER MIR MARIONA PEDALA.CAT Si
BERRAL TORRUELLA DAVID A.E. LO BÚNKER No
BERTRAN PIJUAN ANDREU 100X100 FONDISTES TÀRREGA No DT98M6Z
BLANCH MORERA JOAN No DG4ZAXD
BLANCO SANTIAGO GEMMA EMBARUN LLEIDA No DT9GP8W
BOSCH JORDI No
BOSCH GONZALEZ ANNA No
BOSCH MANONELLES MIRE EMBARUN LLEIDA No HW4Y4HH
BUÑOLA ALFARO DANIEL LOGIGRAFIC No DA9P396
CABALLER BIAYNA ALBERT A.E. LO BUNKER No
CABEZAS BUIXADERA JESUS ENBARUM LLEIDA No
CAÑADAS ALFRANCA EDUARD MAIPAREM ALCARRAS No DT0K31V
CAPELL PERNÍA SALVA CLUB ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Si
CARBONELL VILCHES ALBERT
CARMONA ARIAS PAOLA EMBARUN LLEIDA No DG2DGT7
CARULLA SOLSONA ROBERT No
CASADELLÀ QUER JORDI MAIPAREM ALCARRAS No CD81147
CASTELLÀ JOVÉ CARLES No
CASTELLVI SANTAMARIA XAVI DF1TMPP
CASTILLO BENET ARNAU No HD3VDC7
CHACON ESTEVE MARINA TROTALLUNÀTICS No
CLEMENTE FERNANDEZ CRISTIAN GUERE IS DE LIMIT TB No
COMA NOVAU XAVIER DE GERB No DW8C60W
COMELLAS ORÓ JORDI Si DG2W68K
CONDAL MILL ORIOL GTC - EKKE TRAIL RUNNING No KN2TCW7
COTONAT HERNÁNDEZ RAMON CUDOS ARTESA DE SEGRE Si
DAZA PEREZ ADRIANA CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER Si DY0XABY
DIAZ SANCHEZ SERGIO ALFAVENTUR No HD7T05W
DÍAZ VENDRELL XAVI VIKINGS BELLVÍS No HD30M13
EROLES NAVARRO ENRIC AE EL POAL No CA47311
ESTRADA MITJANS JORDI No DX1KD53
ESTRADÉ RIERA JOSEP FRANCESC JISCAT - CELI LINYOLA No DM9E94W
FARNOS CANALDA JOAN CAMETA COIXA Si
FARRÀ PALLEROLS ROBERT AE EKKE No DY2MYKE
FARRE TONI D. Si
FARRÉ CANTÓ NARCÍS CLUB ALPÍ BELL-LLOC Si
FARRE ESTANY NOEMI AE EKKE No VX8WK9T
FARRÉ GRAU JOSEP MARIA PEDALA Si DY1MGV9
FARRÉ LLANES FERRAN CLUB TRIATLÓ CERVERA Si DY1R4CN
FARRÉ MONJO ELIES ALMO-RUNNERS DM2HCTV
FERNANDEZ MARTIN JOSEP SIN CLUB No
FOLGUERA CASAS JOAQUIM CLUB ALPÍ BELL-LLOC Si DT48W64
FONT DOMÍNGUEZ DAVID EMBARUN LLEIDA No DT2314G
FONT PAREJA SERGI RUNNERS BALAGUER Si DG6STXE
FREIXES SANJUAN MARC RINOS TEAM No
GALLART LUCERO ENRIC AE EKKE No
GARCIA GARCIA NÚRIA Si DT2GA0A
GARCIA GOU JOSEP MARIA MARATONIANS DEL SEGRE No DT260HE
GARCIA MARQUES RUBEN No
GARCIA RUIZ PACO VIKINGS BELLVIS No DT0BAZ6
GARCIANDIA GUILLEM GUERE IS DE LIMIT TB
GASPÀ VILA JAUME RUNNERS NO LIMITS No
GASTÓ RODRIGUEZ XAVIER TRI-4.40 No DR14GET
GIRON BARBECHO JONATHAN EKKE TRAIK RUNNING No DZ4V904
GONZALEZ CASALS JOAN No DG6ZBCX
GRA CASANOVES CARLES No DT2KYRE
GRADOS MARTINEZ DANI CLUB EXCURSIONISTA UECANOIA No DT9MKX5
GRAU SANVISEN NOEMI NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA No DY4ZAP4
GRAU SANVISEN DIDAC NIU DEL NADÓ - TORREFARRERA No DN80KG2
GUIU HERNÀNDEZ DAVID A.E. BUNKER No
GUIVERNAU I HUGUET ROSA AITANA CEPS Si DN71WZD
HERMOSO LASHERAS JOAN JORDI EMBARUN LLEIDA No HT1FXBK
HERNANDEZ PEREZ ERIKA EMBARUN LLEIDA No DK24SEG
HILL MOLINA SILVIA SÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA No DN6W3AZ
HORTAL CASTAÑO GINA AE EKKE Si DF6SBKX
JUNY JORDI CPAM BALAGUER No
LATORRE CARRIÓN JOAN SEROS ES MOU No HD38S7P
LEAL OROZCO JAVIER DG8WHPD
LEON RIBA DAVID No DK8K536
LLAMOSAS MORTE IVÁN CA CORRECASTRO EUROSPORT Si
LLANES VALLS SERGI JISCAT XAFATOLLS No
LLOBERA LLADOS MARC C.A.IVARS No DY3813N
LLOP PENELLA BERNAT
LUQUE BARRULL JOAN MAIPAREM ALCARRÀS No HD3EKHF
MADERAL CALERO ANDRÉS No DZ82ZBT
MADERAL LOBO ANDRES Si DW4GV5Y
MAIMÓ IBÁÑEZ GEMMA No
MARCH FONOLL JORDI CLUB ESP. PEDALA.CAT BALAGUER Si DT9NYA7
MARIN CAMINO LAIA No
MARTÍN FERNÀNDEZ EMI ALFAVENTUR No HD3PSRF
MARTIN TORRELLES XAVI BOLINGAS No DA1WVSR
MARTINEZ GOMEZ IÑAKI TEAM OP No
MARTINEZ PIÑERO SILVIA No
MATEO BERDINI MARTIN No DZ6N6TC
MAZA MILLERA ALBERT No DT0BDSS
MIRÓ HIDALGO JOSEP MARIA INDEPENDENT No DN00HYZ
MOLA SOLA PERE ANTON A.E. LO BUNKER No
MOLINA PRUNERA NATÀLIA EKKE TRAIL RUNNING No HT129XN
MOLINA SÁNCHEZ VÍCTOR No
MONSONIS GARCIA JOSE LUIS EMBARUN LLEIDA No DW118HY
MONTANE TARRAGONA GERARD DK5YZNY
MONTULL TIMONEDA JORDI CC ARBECA No
MORALES LEON PRUDEN SICORIS DT0BENB
MORELL CAÑIZARES TONI INDEPENDENT No
MORENO VICARIO JAUME No
NAVARRO CAVALLE OLGA PEDALA.CAT Si DN4FP3C
OLIVART FABREGAT XAVIER INDEPENDENT No
OLIVART I ESCODA CARLES BLUE MOTORS NEOLITH Si
ORÓ PIQUERAS MARICEL ELS TRES TOSSALS Si CF39937
ORTEU CORTES MAGDA AE EKKE No DT6E4TV
PALLÀS I CARRERA JOSEP Si
PARRILLA NOVA IMMA CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA Si DY1RERZ
PIÑOL MIARNAU MARINA CENTRE EXCURSIONISTA DE LLEIDA Si
PLENS SICART NÚRIA CUDOS ARTESA DE SEGRE No
POCINO SABAO JANET SICORIS
POMPIDO MANONELLES JORDI INDEPENDENT No
PONS COLL FERRAN TRACK OUTDOOR SPORTS No
PONT QUER JOEL No DR3WK4A
PRUNERA BALLESTÉ ALBA CCE ALMATRET Si
PUERTAS GELONCH XAVIER No DY7ZZ5W
PUÑET PUJOL RUBEN LO MAKOT No HT4B7Z1
QUERALT LLOP MARC CLUB ALPI BELL-LLOC Si DY9EVMS
QUINTANA HERNÁNDEZ HÈCTOR GUERE IS DE LIMIT TB No
RAMON FALCÓ IVAN GTC Si DT7D4DH
REÑÉ GUERRERO JAUME No DF3R2HK
RÍOS CALVO ÓSCAR CEM LA CAMETA COIXA Si
ROCA BALLART JOSEP GTC No
ROCA FARRERES JOAN CARLES CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA (CES) Si HT65334
RODRIGUEZ LILLO JUANIN TROTALLUNATICS No DT2WB54
RODRÍGUEZ PÉREZ EDUARDO M. No
ROJAS CASTILLO GERARD No DG66M2S
ROMA CASTELLS JOSEP SENGLARTRAIL CUBELLS Si
ROMERO SORDO CRISTIAN C.E ROCKO ALMENAR Si DT71F5A
ROYO ESNAL ARITZ No CG31586
RUBIÓ BALAGUÉ ALBERT CANSALLEBRES VALLFOGONA No HR5MMHG
SABATE SALA ORIOL AE EKKE Si DG47V78
SALA GARRIGA MONTSE ESCATXICS No DW66CB2
SAMPER VILLAR JAVIER AE EKKE No HD9AKAH
SANCHEZ FERNANDEZ DAVID AE EKKE No DT4M6PA
SANCHEZ PABLO MARTA
SANDIUMENGE TURMO LLUIS No
SANTESMASSES MIREIA CAMETA COIXA Si HD201MF
SARRET SANDIUMENGE CARME AE EKKE No DT4M6PA
SERRA OLIVER CARLOTA CORRE I VOLA No VX3YNPN
SERRANO SANCHEZ RUBEN No
SERRAT ARTIGUES HECTOR EMBARUN LLEIDA No DX3VZN2
SIERRA PROFITOS JORDI FIT AND GO No
SOLER VALL MARÇAL No
SUAREZ GARCIA GUILLR C.U.D.O.S ARTESA DE SEGRE No
TEJEDOR FONTANET RAMON No HT98DM6
TERES MORELL CARLOS ALFAVENTUR No
TIMAR DAN MARIUS No
TORNÉ ENRICH JOAN CLOS PONS THAI RUNNERS Si DW3CM0D
TORRA MIRALLES GEMMA NO No
TORRELLES GUTIERREZ MARTA EKKE TRAIL RUNNING No
TREPAT SENTIS ANTONIO TRES TOSSALS No
USED TREPAT ARTUR CLUB ALPI BELL-LLOC Si
UTGÉ GUILLÉN DANI PEDALA.CAT Si
VALERA BATALLA NATALIA SAFA LLEIDA No DK215A2
VALLS SOLANES MARC CUDOS No
VILADEGUT ORTIZ CARLES SICORIS CLUB No DZ92N69
VINYALS MORAGREGA ROSA MARIA TOSSAL GROSS No DZ2Z2Y4
VINYES GUERRERO BEA DE CAMARASA No
ZABALA AYASO IVAN EMBARUN LLEIDA No DT94P2D
ZAFRA VALVERDE SEBAS SAFA LLEIDA No HT91GV1
ZAPATER ESTOPA SONIA EKKE TRAIL RUNNING CD25576