Llista d'inscrits

Cursa: Templers 2019 (Majors 14 anys)

03 de març. Cursa 10 km a les 10.30h, Cursa 3 km a les 10.32h.


649 persones inscrites (límit: 800)

Cognoms Nom Club En quina cursa vols participar? Xip
SANTACREU RULL GUILLEM CLUB TENNIS LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) HW2Y575
ABELLANEDA PEREZ KILIAN 10 km (Majors 14 anys)
ACOSTA SALAZAR ADRIAN EKKE 3 km
AGUILÀ VALLS ROSA TROTALLUNATICS-CN LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DY6517V
AGUILERA AYUSO MIGUEL 3 km DK7D8FP
AGUIRRE ARNAL FRANCISCO JAVIER 10 km (Majors 14 anys) DY2ZCB8
AGUSTÍ JOVE JOAN AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT6HZ5P
AGUSTÍ RAMOS BERTA INDEPENDIENTE 3 km
ALCALDE BASCONES DIEGO BIKE ALTORRICÓ 10 km (Majors 14 anys)
ALCARAZ FEBRERO JORDI INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DF8FCZ6
ALCAZAR LANDRY ANNA 3 km
ALCÁZAR PINILLA IVÁN INDEPENDIENTE 3 km DY341Y7
ALEU ARDIACA JOSEP MARIA RUNNER'S BALAGUER 10 km (Majors 14 anys) VX8WGDT
ALEXANDRE VÍCTOR 10 km (Majors 14 anys) DY62ZAW
ALLABEN HANNAH ROSE 10 km (Majors 14 anys)
ALLUE BONILLA JORDI 10 km (Majors 14 anys)
ALMODÓVAR REBECA 10 km (Majors 14 anys)
ALONSO LATORRE XAVIER ESPORTS PIFARRE TEAM 10 km (Majors 14 anys) DY35MB9
ALONSO PLANA DAVID 10 km (Majors 14 anys)
ALONSO SÁNCHEZ MARIA DOLORES 3 km
ALÒS COLOMER FRANCESC 3 km
ALTISENT SANAHUJA M.CARME C.E. LINYOLA 10 km (Majors 14 anys) CD23402
ANDREU BARBERÀ XAVIER INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DG3E26C
ANTILLACH DATSIRA MIQUEL INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys)
ANTUNEZ FLORES ROSENDO 10 km (Majors 14 anys)
ARANTEGUI JIMENEZ JAVIER AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) HE88EFP
ARBIOL ROIGE ALEX 10 km (Majors 14 anys)
ARBIZU MONCLUS JESUS ANTONI 3 km
ARCHAMBEAU FERNÁNDEZ JONATAN HOPE RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DT48SG6
ARCHAMBEAU FERNANDEZ DANIEL HOPE RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DK0465K
ARESTÉ MUR DOLORS A E EKKE 10 km (Majors 14 anys) DY9FZXG
ARIS ORIOL SAMUEL SAFA LLEIDA 10 km (Majors 14 anys)
ARRANZ ANES RICARDO 10 km (Majors 14 anys) DM5ZWZF
ARREDONDO RODRIGUEZ DANIEL GHOST RIDER 10 km (Majors 14 anys) DW8D9GN
ARRIÀ MARCO GERARD 10 km (Majors 14 anys)
ARTAL ESCRIU ANNA AMICS ATLETISME ANDORRA 10 km (Majors 14 anys) DK8306H
AUGÉ ESPUGA JOAN LAST ZANKADA 10 km (Majors 14 anys) DZ8F74D
AYALA CORONEL PATRÍCIA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) BC05155
BADIA BONET JORDI ASPROS RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DY4GH84
BADIAS MOLA ESTEBAN PLUSFRESC TEAM 10 km (Majors 14 anys) HZ3T675
BALABAN CECILIA EKKE 10 km (Majors 14 anys)
BALLESTEROS PRIETO VICTOR A.A.XAFATOLLS 10 km (Majors 14 anys) DG5HHVA
BANYERES BADIA LLÚCIA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
BANYERES VILA JORDI 10 km (Majors 14 anys) DY3CG22
BARALDÉS VALLVERDÚ JORDI 10 km (Majors 14 anys)
BARBERO MIARNAU ESTEVE KM0 10 km (Majors 14 anys) DT6VCKD
BARO DANIEL EKKERUNNING 10 km (Majors 14 anys) DZ9AGY9
BARRAFON ARIBAU DAVID CORROMPUTS 10 km (Majors 14 anys) DY3EBFB
BARRIO TORRES LUCIA FONDISTES PENEDÈS 10 km (Majors 14 anys) DG9TSRX
BARTRA QUILEZ AURORA TROTALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) HT1W92B
BARTRA FLORISTA CARLOTA EKKE 10 km (Majors 14 anys)
BATLLE EDUARD CLUB ESPORTIU CASTELLDANS 10 km (Majors 14 anys) HD3CYPT
BATLLE FERRAN 10 km (Majors 14 anys) DY0FF7F
BAUTISTA GIMENEZ AURELIO JOSE 10 km (Majors 14 anys) DY18ES6
BEGUÉ FARRÉ ALBERT 10 km (Majors 14 anys)
BEGUÉ LAFARGA EDU CORROMPUTS 10 km (Majors 14 anys) HG216W1
BELLERA I FONDEVILLA NEUS 3 km
BENAGES IBARS OCTAVI CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Majors 14 anys) DT94F7K
BERGES NURIA 3 km
BERGÉS PEIRÓ MARC CLUB TRIATLÓ PROSAN 10 km (Majors 14 anys) DX9T74V
BERGUA MUÑOZ JOSEP MARIA CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DT6DG4G
BERMUDEZ SESE CARLOS 10 km (Majors 14 anys)
BERNAUS TOSQUELLA SERGI CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DN28K1E
BERNIS CASTELLS JAUME MAIPAREM 10 km (Majors 14 anys)
BERTRAN COMA GILBERT TREVOL 10 km (Majors 14 anys) DZ9CYDZ
BIEL SEBÉ TONI EKKE 10 km (Majors 14 anys)
BITRIA FUMANAL ERICA 3 km
BLANCO LOPEZ MANUEL 10 km (Majors 14 anys) HD33F53
BOCHACA GEA JOSEP 10 km (Majors 14 anys) CD73465
BONEL PASCUAL M ANGELS EKKE 3 km
BONFILL CORTIELLA QUIM KAYAK MITJANA 10 km (Majors 14 anys) DZ74P9X
BORRAS ROMA DIANA PLUSFRESC 3 km
BORRELL CLAVERIA ALBERT PLUSFRESC TEAM 10 km (Majors 14 anys)
BOSCH FERRAN 10 km (Majors 14 anys) DK0YA83
BOSCH CONSUL MARTA C.E.LINYOLA 10 km (Majors 14 anys) DY3T1MM
BOSCH MASIP DAVID -- 10 km (Majors 14 anys)
BOSCH MUNTAL JORDI A. E. EKKE 10 km (Majors 14 anys) CG88223
BOSCH PIJUAN CONSOL AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DR4XT4G
BOTARGUES JOVÉ ALBA CERVESÀTIQUES RUNNERS 3 km
BOTE ORTIZ LAURA EKKE 10 km (Majors 14 anys)
BRAVO SANTIAGO TITO 10 km (Majors 14 anys) DK2P715
BRET GALI JORDI CLUB ATLETISME ASCÓ 10 km (Majors 14 anys) DT28T3F
BRUFAU VILARÓ SÒNIA 3 km BC82394
BUIRA CERON EDUARD 10 km (Majors 14 anys)
BUIXADERA BENSENY JOAN RAMON TRTOALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) CE13011
BULLICH FONTANET MERITXELL EKKE 3 km
BURGUÉS SOLANES JOSEP M RUNNING BLAU PETEN 10 km (Majors 14 anys) DM2G45N
CABALLERO TRESCENTS SERGI 10 km (Majors 14 anys)
CABEZAS BUIXADERA JESÚS EMBARRUM 10 km (Majors 14 anys)
CALATAYUD BRAGÓS MONTSE 10 km (Majors 14 anys)
CALUCHO SOLÉ JOSEP M AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) HD30TSB
CALZADA DOLADE ALFONS 10 km (Majors 14 anys) DN6ZFT4
CAMARASA PUEYO ADRIÁN A.A. XAFATOLLS 3 km
CAMARASA SANSA ALBERT AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DG2HMBG
CAMI DAVINIA 10 km (Majors 14 anys)
CAMI MOR EVA AE EKKE 3 km
CANTERO CATALAN CARMEN KILOMETROCERO-CASPE 10 km (Majors 14 anys)
CANUT BAFALUY JOSEP MIQUEL EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
CAO BADUELL GONZALO EKKE 10 km (Majors 14 anys) HT6217N
CARBONELL BADIA ALBERT ULTRA LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DT6YN3H
CARRASQUER SANCHO LAURA 3 km
CARRERA MARTÍNEZ XAVIER EKKERUNNING 10 km (Majors 14 anys)
CARRERA MAS ADRIÀ EKKERUNNING 10 km (Majors 14 anys)
CARRILLO LÓPEZ DANI UNICORNIO'S TEAM 10 km (Majors 14 anys) DY4BDE7
CARRIO COMA MONTSE 3 km
CARULLA ABADAL ANTONI RUNNER’S BALAGUER 10 km (Majors 14 anys) DK79YMP
CASADELLA QUER JORDI MAIPAREM ALCARRAS 10 km (Majors 14 anys) CD81174
CASADELLA QUER XAVIER 10 km (Majors 14 anys) DY12CBM
CASALS BRENUY JAUME 10 km (Majors 14 anys)
CASALS PALAU JOAN CLUBAEEKKE 3 km
CASAS HERRANZ CELIA 3 km
CASES I SABARIEGO DIONISIO CAL TERÉS VIDAL 3 km HD7B3AB
CASES I TERÉS PAU CAL TERÉS VIDAL 3 km DY20ESN
CASTELLÓ I MATEU CARLES 3 km DT2B7R7
CASTELLO I SOLÈ JESUS LLIMA SOLES 10 km (Majors 14 anys)
CASTELLS ÀNGEL 10 km (Majors 14 anys) DT9CE9R
CASTILLO FERNÁNDEZ JOSE INDEPENDIENTEMENTE 10 km (Majors 14 anys) DG797CX
CASTILLO ROLDAN LAURA EKKE 10 km (Majors 14 anys) DY8TFR5
CASTRO NAVARRO ELISABETH 3 km
CATALA ALOS ESTER EKKE 10 km (Majors 14 anys)
CATALÀ BLAY CRISTIAN MAIPAREM ALCARRÀS 10 km (Majors 14 anys) HT1MG74
CAYUELA CODINA JOSEP SUPERBÉ 10 km (Majors 14 anys)
CEBOLLADA AUCEJO FERNANDO FC PEPS CUCALS 10 km (Majors 14 anys) DY3E5VW
CEDIEL MARÍA 10 km (Majors 14 anys)
CEESAY ANNA EKKE 3 km
CHARLES MILLAN JOAN CARLES AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DW1SCEW
CHICO BALCELLS IMMA EKKE-CLAN BALCELLS 10 km (Majors 14 anys) DY65YH2
CISSE MADIBA EGOÍSMO POSIVO 10 km (Majors 14 anys)
CLARISÓ FLORENSA JORDI 10 km (Majors 14 anys) DA1S3TF
CLAVEL VILA MERCÈ 3 km
CLIVILLÉ JOAN CORROMPUTS 10 km (Majors 14 anys)
CLOP MANUEL JOANJORDI EKKE 10 km (Majors 14 anys) HR7518S
CLOSA LLORENS ROSA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
COBO CARMONA ANTONIO 10 km (Majors 14 anys) HT45WM2
COLLADO MARTINEZ RAQUEL 10 km (Majors 14 anys)
CONDAL MILL ORIOL AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
CORPA SARLÉ ABEL PLUSFRESC TEAM 10 km (Majors 14 anys)
CORRETGER OLIVART JOSEP MARIA MAIPAREM ALCARRÀS 10 km (Majors 14 anys) DX94ZEH
CORTADA ECHAU JOANA LAMIRUNNERS 3 km
CORTÉS TORRES ANXO LAMARGHA BEARIZ TRIATLON 10 km (Majors 14 anys) DT48NGX
COSTA ABIZANDA JESÚS EKKE 3 km
CUCURULL GAZTAMBIDE LIDIA EKKE 3 km
CURCO PALAZON CURCO PALAZON INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DT9H5HB
D ANTONIO NAVARRO SILVANA CAR 10 km (Majors 14 anys)
DANCZYSZYN AGNIESZKA INDEPENDIENTE 10 km (Majors 14 anys) DW8ZFCR
DE ANTONIO MERTXE TROTALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) DY6X8K3
DE BERGUA DOMINGO JOSEP MARIA 10 km (Majors 14 anys)
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO 3 km HD3C6BN
DE LEMA DE MORETA GEMMA 10 km (Majors 14 anys)
DEL OLMO DEL EGIDO FRANCISCO SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DY1HCGX
DIAZ MUÑOZ GONZALO AUTANSA 3000 10 km (Majors 14 anys) DY94MMT
DIEGUEZ RIERA UBALD CLUB ATLÈTIC RUNNING 10 km (Majors 14 anys) DT9WDB8
DOLSET JOSEP M TROTALLUNATICS & EGOÍSMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys) DY7ST77
DOMENECH GARCIA ISIDRE KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DT714SD
DONÉS LLOBERA ARNAU CE PALAU D'ANGLESOLA 10 km (Majors 14 anys) DY2FYDD
DRUDIS NOVELL HECTOR NOVELL EQUIPAMENT TEAM 10 km (Majors 14 anys) CE96611
DUCH GRAU LAURA EKKE 3 km DW0HP3B
DURAN CASTILLO JHON JAIRO 10 km (Majors 14 anys)
DURAN PABON JOSE RAFAEL 10 km (Majors 14 anys) DW33K92
ELCACHO BUIXADERA SARA 10 km (Majors 14 anys)
ENJUANES CARLOS SANTS TROPICAL 10 km (Majors 14 anys) DT344MT
ESCALANTE CORTEZ FABIOLA 3 km
ESCARIO CÉSPEDES XAVI 3 km
ESCOBAR ROURE SERGI SPEED REPUBLIK CLUB ESPORTIU 10 km (Majors 14 anys) DA8KWPH
ESCRIHUELA ALBA EKKE 3 km
ESCRIHUELA LARA ALBA EKKE 3 km
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB 10 km (Majors 14 anys) HD3053A
ESQUERDA CRIS EKKE 10 km (Majors 14 anys) DN6ZK05
ESQUERDA RIBERA GERARD 10 km (Majors 14 anys) DZ9BK09
ESTRUCH PORCEL DAVID SAN MIGUEL 10 km (Majors 14 anys) DY3RRTT
FARGAS I BUSQUETS DAVID KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) HD1MV9X
FARRÀ PALLEROLS ROBERT AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DY2MYKE
FARRAN PUNZANO MONTSE 3 km
FARRE CIERCO ANDREU 10 km (Majors 14 anys) HD30RRZ
FARRE ESTANY NOEMI AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) VX8WK9T
FARRÉ FARRAN IVAN CLUB ESPORTIU CASTELLDANS 10 km (Majors 14 anys) DY2A4T4
FARRÉ MASIP NURIA 10 km (Majors 14 anys)
FARRÉ MERINO SERGI AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DY9WSHT
FARRERO MONFORT JORDI 10 km (Majors 14 anys) DM1T5WM
FEIXAS BOIX JULIÀ KN0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DY1Z0XZ
FEIXAS PERERA MARC KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DW1P3E9
FEIXAS PERERA ARNAU KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG93N2V
FELIP VILCHES GLORIA 3 km
FELIU CARRERA MARC RUNNING BLAU PETEN 10 km (Majors 14 anys) BC17063
FERMIÑÁN MIRÓ OSCAR EKKE 10 km (Majors 14 anys) DK4KF9G
FERNANDEZ BLAS ERIK 10 km (Majors 14 anys)
FERNANDEZ FERNANDEZ ALFONS EMBARUN LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) HD7HA3E
FERNÁNDEZ HERNÁNDEZ YIRELSI 10 km (Majors 14 anys)
FERNÁNDEZ HORNERO JUANMA PERRUNOS ALCARRÁS 10 km (Majors 14 anys) DA1HHDW
FERNANDEZ IRIARTE JON 10 km (Majors 14 anys)
FERNÁNDEZ URRUTIA MANUEL RAÏMATRUNNERS 10 km (Majors 14 anys)
FERREIRA GRANDE JORGE JAVIER 10 km (Majors 14 anys)
FERRER GARCIA PEDRO 10 km (Majors 14 anys)
FIDALGO POLO FERNANDO BIKE ALTORRICO 10 km (Majors 14 anys)
FIDEL JIMENES PATRICIA 10 km (Majors 14 anys)
FIGUERAS COSTA JORDI TROTALLUNÀTICS & EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys) DK2CBXN
FLORENSA CLAVEL ROGER 3 km
FLORENSA CLAVEL ARNAU RICARD TERRA RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DT28PAZ
FLORENSA I TOMÀS CARLES ENRIC 3 km
FONOLLOSA MAGRINA JORDI 10 km (Majors 14 anys) DY0W87S
FONT AMPERI JOSEP ANTONI KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG77H4X
FORNELLS BARBERA JORDI 10 km (Majors 14 anys) DY4N9DE
FORNOS SARDA DELFIN AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DZ4C0KF
FOS LLOPART FRANCESC 10 km (Majors 14 anys) DY690R7
FREIXENET LABELLA DAVID 3 km
FRESNO AMATE MIGUEL MAIPAREM ALCARRAS 10 km (Majors 14 anys) HD71SW6
FUCHO PASCUAL FELIP UNIÓ RUNNERS SANTA BARBARA 10 km (Majors 14 anys) DY0XKNS
FUSTEGUERAS MIR GEORGINA AE EKKE 3 km
GABANDE GARCIA JONATHAN EKKE 10 km (Majors 14 anys)
GADEA LLEVOT ALBERT A. A. XAFATOLLS 10 km (Majors 14 anys) DZ9M3NP
GALEOTE GODAS SANDRA TREVOL LLEIDA 3 km DY52WXB
GALIANA ORIOL TREVOL LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DG8C9WB
GALINDO MALLON OLGA 3 km
GALLART LUCERO ENRIC AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
GALLART OLOMÍ MARIA JOSÉ EMBARUN 10 km (Majors 14 anys) CG39020
GALLEGO ALCAZAR PATRICIA 3 km
GARCIA JUSTICIA OSCAR TREVOL LLEIDA 3 km DY9W11B
GARCIA LUNA LAURA EGOISMOTROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DT6GF3D
GARCIA REGAÑO JOSE MARIA 10 km (Majors 14 anys)
GARCÍA RIBES ALEXANDRE 10 km (Majors 14 anys)
GARCIA RODRIGUEZ EUFEMIO 10 km (Majors 14 anys) DR37SRP
GARCIA RODRIGUEZ EMILI 10 km (Majors 14 anys) HD0RPEE
GARCÍA SANCHEZ ANDRES TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DY2VRHV
GARCIA SANCHO DAVID 10 km (Majors 14 anys) DG08VBH
GARDENYES RUZ MARIA TRI-4.40 10 km (Majors 14 anys) HT23AWX
GARGALLO BAÑES MAR EMBARUN LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DW2M2ZK
GARZON CAUJOLA CESAR INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DA1PM4T
GASOL CUDOS ARIADNA 10 km (Majors 14 anys)
GASOL CUDOS BERTA 10 km (Majors 14 anys)
GASTÓ RODRIGUEZ XAVIER CLUB ESPORTIU TRI-4.40 10 km (Majors 14 anys) DR14GET
GASULL CODINA GLÒRIA AREMI EGOIMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
GATIUS LLAS MIQUEL ANGEL 10 km (Majors 14 anys)
GAYA CASABON TXEMI EKKE 3 km DM8BKCR
GELONCH PIFARRÉ XAVIER 3 km
GENÉ BOIRA MARIONA 3 km
GIL PORQUET EDU 10 km (Majors 14 anys)
GILART FONTANALS SERGI CRAMPS 10 km (Majors 14 anys) DN0E3MT
GILI GUARDIOLA MACIÀ BUFF EPIC TRAIL 10 km (Majors 14 anys) DY2VMSY
GIRONES TORRELLES FRANCESC FORD LAMSAUTO 10 km (Majors 14 anys)
GÓMEZ DE CASTRO CARLOS TENNIS LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DR7K3HZ
GOMEZ GOMEZ MIRELLA 3 km
GOMEZ SANTOS ELIZABETH EKKE 3 km
GONZALEZ FRANCISCO PLUSFRESC 3 km
GONZÀLEZ CASTELLÀ FERRAN 10 km (Majors 14 anys) DG5KAP7
GONZÁLEZ IGLESIAS CARLOS 10 km (Majors 14 anys)
GONZÁLEZ MORÓN LORENA 3 km
GONZALEZ PRUNERA XAVIER CCE ALMATRET 10 km (Majors 14 anys) DG95NZY
GRACIA ABRIL SAMANTA SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys)
GRACIA ORTIZ PAU 10 km (Majors 14 anys)
GRADOS GALÁN LUCIANO VILARUNNERS DEL CAMI 10 km (Majors 14 anys) ND2ABHP
GRADOS GALAN CAMILO VILARUNNERS DEL CAMÍ 10 km (Majors 14 anys) DK4R5PS
GRAELLS MOR JOSEP CERVESATICS RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DG4DRAC
GRANADOS AGUSTI ANNA 10 km (Majors 14 anys) DZ0S83Z
GRANADOS BUJEDA JOAN CARLES CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) HD117YM
GRAU SANVISEN DIDAC PLUSFRESC 10 km (Majors 14 anys) DN80KG2
GRIJOTA LOPEZ MARTA TREVOL LLEIDA 10 km (Majors 14 anys)
GROS VIDAL DAVID CLUB ATLETISME FRAGA 10 km (Majors 14 anys)
GROS VIDAL ISMAEL CA FRAGA 10 km (Majors 14 anys)
GUAL CAMPABADAL ROBERT #STARGARDT GO! 10 km (Majors 14 anys) DG0CTGR
GUAL RIPOLL ALEX #STARGARDT GO! 10 km (Majors 14 anys) DY950R9
GUARDIA SANCHEZ M. CARMEN 3 km
GUARDIOLA ROCA RAUL SPEED REPUBLIK 10 km (Majors 14 anys) CD74049
GÜELL TORNER TITUS US ESTIMEM NÚRIES 10 km (Majors 14 anys) CB87166
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) HD64231
GUERRERO YESTE ABEL AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DG68VGB
GUIVERNAU SUSAGNA MIREIA DIPUTACIÓ DE LLEIDA 3 km
GUTIÉRREZ RIU XAVI LAST ZANKADA 10 km (Majors 14 anys) DY7VEF3
HERNÁNDEZ CELIA 10 km (Majors 14 anys)
HERNANDEZ FUENTES RUBEN 10 km (Majors 14 anys)
HERNANDEZ FUENTES FANNY 3 km
HERNANDEZ GUERRERO JOSE VTE KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) HE3RA2M
HERNANDEZ RODRIGUEZ CARLOS RUNNERS ELVENDRELL 10 km (Majors 14 anys) DK2C14G
HERRERA DORADO MONTSE TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DX7166V
HERRERIAS SOLSONA JOSEP MARIA 10 km (Majors 14 anys) HD025HC
HIJANO DÍAZ JOSE KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG3MW9V
HONHOM RAMACKERS MICHELLE INDEPENDENT 3 km DF8FCZ6
HORTAL CASTAÑO GINA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DF6SBKX
HUGUET ISAAC EKKE 10 km (Majors 14 anys) DR1X18C
HUGUET PEREZ JAUME MARIÀ THIAGO 10 km (Majors 14 anys) DA4S495
IBARS VITORES ALEX CRAMPS 10 km (Majors 14 anys)
IGLESIAS OLIVA SANTI GRAVENARO RUNNERS 3 km DG4ECYX
ISIDRO BUJAN ROSAMARI PLUSFRESC 3 km
ISTOC MIHAELA RURAL RUNNERS TORREFARRERA 10 km (Majors 14 anys) DZ3D7MX
JANOT FELIU JORDI CERVESÀTICS RUNNERS 3 km
JIMENEZ ANDREU 10 km (Majors 14 anys)
JIMENEZ CAMPOS ALBERT EMBOIRATS 10 km (Majors 14 anys) HD02RZS
JIMENEZ HORCAJADAS JORDI EKKE 10 km (Majors 14 anys) DW3FWN7
JOLI OBIOLS JOEL - 10 km (Majors 14 anys) HD99CMD
JOVÉ CAMPABADAL ANNA 10 km (Majors 14 anys) DR4YHN7
JOVE CANALES ESTHER PLUSFRESC 3 km
JOVÉ MARCH JOSEP RUNNERS NO LIMITS 10 km (Majors 14 anys) HR17YN2
JOVÉ MARCH FRANCISCO CAAD DOVAL 10 km (Majors 14 anys) CB27949
JOVER I PERA ARCADI INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HD9AERB
JUANOS VILLALTA GERARD CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Majors 14 anys) HT2BBWM
JUNYENT CASTELLÀ VICTOR CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA 10 km (Majors 14 anys)
JUSTICIA RUIZ ELISABET 10 km (Majors 14 anys)
KIN TAT TAN BEFITNESS 3 km
KRYSA MIROSLAV ESPARDÑAS ALCARRAS 10 km (Majors 14 anys) HT9KXZ3
LABELLA PRIETO JORDI EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT0K3VE
LAMOLLA ENRIC LAMIRUNNERSIO 10 km (Majors 14 anys)
LANE DANIEL 10 km (Majors 14 anys)
LARA MONCASI IVAN 10 km (Majors 14 anys)
LARRIBA RIBES CARLES CERVESÀTICS RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DF1TT3B
LAZARO MONICA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
LAZARO AYUSO JAVIER PEDALA.CAT 10 km (Majors 14 anys)
LAZARO SOLER XAVIER A.E. EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT2W7GA
LLAGUNA EGEA FELIPE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT3T0T1
LLEVADOT LLOBERA JOSEP SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DT9TMTM
LLOBERA SANMARTI ÀLVARO GRUP EXCURSIONISTA D'ALBESA 10 km (Majors 14 anys) HE36NCT
LLOBERA TORRES ANTONI A, 10 km (Majors 14 anys) DZ81XBY
LLORDÉS MORELL JORDI 10 km (Majors 14 anys) CD74131
LLORENS LLUCH ELISEU 3 km
LLORET CAPDEVILA ALBA INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys)
LÓPEZ MARINA 10 km (Majors 14 anys)
LÓPEZ ATCHER ANA 10 km (Majors 14 anys)
LOPEZ BOTANCH JESUS SAS AUBESA 10 km (Majors 14 anys) DX2XVRG
LOPEZ CULLERES EVA EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT45KE3
LÓPEZ EZQUERRA ADRIÀ ESCOLA PAÏSOS CATALANS 10 km (Majors 14 anys) DT7H1HF
LOPEZ FLORES MANEL GER 10 km (Majors 14 anys)
LOPEZ GIMENEZ JORDI DIR 10 km (Majors 14 anys)
LOPEZ GOMBAU CARLES TROTALLUNATIS EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
LÓPEZ LAZCANO EDUARDO EKKE RUNNING 3 km DG1WM7N
LÓPEZ MASANA CARME SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys)
LÓPEZ RIAÑO EVARIST 10 km (Majors 14 anys) DK8X8CS
LOPEZ TRUCO ELENA AE EKKE - LLEBRE 55 10 km (Majors 14 anys) DT02T58
LUNA CARRETERO JOAN RAMON 3 km
LUQUE LASTRA MIGUEL ANGEL AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT2W677
MACÍAS OLIVER ULTRACAMINA 3 km DZ9FC7N
MACIAS BELTRAN JUANJO SICORIS 10 km (Majors 14 anys) BC41853
MADERAL LOBO ANDRES 3 km DW4GV5Y
MAGALLON CORTADA ANGELS KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DT6HD6F
MAGALLON CORTADA MONTSE INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DW85GF7
MALDONADO TORRES MARTA 3 km
MALLADA VIDAL JAUME AREMI EGOIMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
MALLOL CASTELLÓ JORDI 10 km (Majors 14 anys)
MANAU VILES RAMON INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DY19MA7
MARFULL OROMÍ JOSEP 10 km (Majors 14 anys) HD11K5R
MARIN MUÑOZ MÒNICA SICORIS 10 km (Majors 14 anys)
MARIN MUÑOZ MIREIA SICORIS 10 km (Majors 14 anys) DM4C3HW
MARKIXA LAIA ATH. ALMACELLES 10 km (Majors 14 anys) DT33F1X
MARTI CHICO SERGI CERVESÀTICS RUNNERS 3 km DK9N41A
MARTI FAJARDO MIQUEL INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HE8K7ZY
MARTÍN CORPORALES ALFREDO TROTALLUNÀTICS-EGOÍSMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys) DZ3PYYR
MARTIN LOPEZ MARIA ELENA 3 km
MARTIN TORRELLES XAVI FAMILY TEAM 3 km DA1WVSR
MARTINEZ BANDA MARIONA EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
MARTINEZ BRET CRISTINA 3 km
MARTINEZ GARCIA HUGO EGOISMOTROTALLUNATIC 10 km (Majors 14 anys) DT6GF3D
MARTINEZ GARCIA LOURDES EKKERUNNING 10 km (Majors 14 anys) DT4P3B3
MARTÍNEZ HERRERA IRENE TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys)
MARTINEZ IGLESIAS EDUARDO 10 km (Majors 14 anys) DY85TVN
MARTINEZ JOVE JOAN AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DX5D1W5
MARTINEZ LLENA ADRIA KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) CF99830
MARTÍNEZ NOGUERO JORDI SAN MIGUEL 10 km (Majors 14 anys)
MARTÍNEZ PORCEL TERESA PLUSFRESC 3 km
MARTINEZ SANCHEZ BLAI EGOISMOTROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DK6YCKP
MASANA GAYA MIREIA SÍCORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DW08CCK
MASCARILLA MIRÓ IMMA EKKE 3 km
MASIP BONASTRE OLGA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) HD7TSMZ
MATEOS BENITEZ JAVI 10 km (Majors 14 anys)
MELÉ VÁZQUEZ RUBEN 10 km (Majors 14 anys) DA7HT8F
MELÉ VÁZQUEZ ROBERT 3 km CB34883
MELGOSA SOLSONA MARTA 3 km
MENA RODRÍGUEZ GREGORIO 10 km (Majors 14 anys)
MENDEZ DURAN DAVID CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA 10 km (Majors 14 anys) DY9KSN6
MENDEZ PRUNERA ALEX ARROYOMOLINOS 10 km (Majors 14 anys)
MERCADÉ CUADRAT JOAN CLUB ESPORTIU TRI-4.40 10 km (Majors 14 anys) HD9A739
MERCADE GIRIBET RICARD 10 km (Majors 14 anys)
MERCE OLLER MELANIA 3 km
MESEGUÉ MONTESINOS NÙRIA PLUSFRESC TEAM 10 km (Majors 14 anys) DW20S4H
MICHANS OTAL TONI CORREDORS SINÈRGICS 10 km (Majors 14 anys) DW871PR
MIGUELENA CHAMORRO JAVIER EKKE 10 km (Majors 14 anys)
MIHAES GEOVANINA INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) VX8W2HS
MIMBRERA CUENCA JOSEP INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HG29FWN
MIRALBES TORNER MAR 10 km (Majors 14 anys)
MIRAS FRAU XISCO CORRE I VOLA 10 km (Majors 14 anys) DT25YDE
MIRO ANDREU ANTONI ALLIBERAFRENALINA 10 km (Majors 14 anys) DT79Z6A
MIRO VISUS MIGUEL ANGEL BOLINGAS 10 km (Majors 14 anys) DY86VRB
MOLINA FRANCISCO 10 km (Majors 14 anys)
MOLINS ELIZALDE MIQUEL 10 km (Majors 14 anys) DN81GS7
MOLINS MARQUES JORDI KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DT24RE7
MOLLÓ MARSAL MERI EKKE 10 km (Majors 14 anys) DG60VTV
MOLLÓ MARSAL JORDI 10 km (Majors 14 anys)
MONJO LOPEZ CARLES 10 km (Majors 14 anys) DY1BSV7
MONNÉ BELLOSTES XAVIER 10 km (Majors 14 anys)
MONSONÍS GARCÍA JOSÉ LUIS EMBARUN LLEIDA 3 km DW118HY
MONTAÑOLA XAVI AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) HD0BWY8
MONTERO ARBOS ALEIX 3 km
MONTERO MIMBRERA JUANKY 3 km
MONTULL MIMBRERA JOAN EKKE 3 km DK0KV3Z
MONTULL MIMBRERA EUGENI EKKE 10 km (Majors 14 anys) DA3CXDF
MONTULL MIMBRERA JAUME AE EKKE 3 km CG79681
MONTULL RELUY JAIME EKKE 3 km
MOR BONET CARLES 10 km (Majors 14 anys) VX8WF6E
MOR LARA XAVI CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) HD1N544
MORA CAÑADELL CARLOS TROTALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) DX8MD1B
MORAN DIGON VERONICA PLUSFRESC 3 km
MORANCHO BARDAJI PILAR BIKE ALTORRICÓ 10 km (Majors 14 anys)
MORELL SANGRADOR MIKE 3 km HZ3MK05
MORENO ROBERT CRAMPS 10 km (Majors 14 anys)
MORENO MARTINEZ JORDI 10 km (Majors 14 anys) BC05384
MORENO PULIDO DIEGO 10 km (Majors 14 anys)
MORILLAS SANCHEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) HE8H8P7
MUNTANYOLA VARGAS LOU AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) BC06472
MUÑOZ GUILLAMON JORDI 3 km
MUÑOZ LOPEZ RAFAEL AREMI EGOIMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
NADAL CALAFELL ROGER 3 km
NAVARRA JORDI FRUITS DE PONENT 10 km (Majors 14 anys) DK6Y91C
NAVARRO FORNOS IVÁN 10 km (Majors 14 anys)
NAVARRO MATEUS JOAN TRI 4-40 10 km (Majors 14 anys)
NAVARRO MONTORO DANI CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Majors 14 anys) HD9TRBK
NAVARRO PINTADO FIDEL KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) HD1NZ7E
NIEVAS MARIA 3 km
NIEVAS VIÑALS NURIA 3 km
NIEVAS VIÑALS ALBA 3 km HD3ENGR
NIUBÓ GAYA GERARD 10 km (Majors 14 anys)
NIUBO SANTANDREU MIQUEL 10 km (Majors 14 anys) DR9D98H
NOGUERA FIGUERAS NÚRIA PROSAN 10 km (Majors 14 anys)
NOGUERA GANAU JAUME 10 km (Majors 14 anys)
NUEVO CANTERO VICENTE SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DY3GHWR
OBIOL FERNÁNDEZ AARÓN 10 km (Majors 14 anys)
OCAÑA HIDALGO TOMÁS SAN MIGUEL 10 km (Majors 14 anys) HD99N4T
ODINA I JULIÀ MIQUEL TORREVICENS TEAM 10 km (Majors 14 anys) DN3VB87
OJOSNEGROS ARENAS NATALIA AE EKKE -EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
OLEA FELIPE DANI BODEGA DE FRIJOLES 10 km (Majors 14 anys) CB33979
OLIVARES FERRER ANDRÉS 10 km (Majors 14 anys)
OPREA STELIAN INDEPENDIENTE 10 km (Majors 14 anys) DF5E2CB
ORIOL IBARZ SARA INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys)
ORTEGA RUIZ MARIO 10 km (Majors 14 anys)
ORTEU CORTES MAGDA AEEKKE 10 km (Majors 14 anys) DT6E4TV
ORTIZ SERRANO MONTSERRAT UNIÓ RUNNERS SANTA BARBARA 3 km
OTÍN APARICIO CARLOS 10 km (Majors 14 anys)
PACHECO REPISO MONICA 3 km
PAGANO PUBILL LLUIS 10 km (Majors 14 anys)
PALACIN BOIX EVA BIKE ALTORRICO 10 km (Majors 14 anys)
PALAU BORREGUERO EDUARD CLUB TRIATLO PROSAN 10 km (Majors 14 anys) DT2MCT8
PALLEJA FIGUERES LAURA ESPORT TRUGA 10 km (Majors 14 anys) HD9A7RC
PAMPOLS SOLANS XAVIER RUNNERS BALAGUER 10 km (Majors 14 anys) DG853E9
PAMPOLS SOLANS SANTI CORBINS RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DG8GE26
PARDELL COTS LAURA EKKE 3 km
PAREDES LÓPEZ MARINA SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys)
PARRILLA NOVA IMMA CLUB TRIATLO SERRADELLS ANDORRA 10 km (Majors 14 anys) DY1RERZ
PASCUAL PEDROS SERGI 3 km HG8A2XR
PASCUAL TERRÓN MARC 10 km (Majors 14 anys) VX8PSSV
PAULS VERDU JULI TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DY5PB8E
PEDROS MONNE CLAUDIA 3 km
PEDRÓS VECIANA SÍLVIA 3 km
PEGUERA ANORO CARLOS KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG2KZ9V
PEIRÓ CORTÉS NEUS 10 km (Majors 14 anys) DZ92K7R
PERAMATO GUTIÉRREZ RAFAEL ATLETISMO POMEZ 10 km (Majors 14 anys)
PERELLÓ CORTÍ MARC 3 km
PERELLÓ RAICH FERRAN 10 km (Majors 14 anys) DG8WD9N
PEREZ ALEX CORRE I VOLA 10 km (Majors 14 anys)
PÉREZ LU AEEKKE 10 km (Majors 14 anys)
PÉREZ ALVAREZ ANA MARÍA EKKE 3 km
PÉREZ BESTUE JOSÉ MANUEL AE EKKE - LLEBRE 45 10 km (Majors 14 anys)
PEREZ GALINDO DIEGO TREVOL 10 km (Majors 14 anys) HM93T1G
PEREZ GARCES HECTOR CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DW33367
PEREZ LIMOUSIN GUILLERMO 10 km (Majors 14 anys)
PEREZ MARTIN EVA 3 km
PFUND STELLA 10 km (Majors 14 anys)
PINÓS VALL JOSEP MARIA VACARISSESCORRE 10 km (Majors 14 anys) DZ5BS7A
PIÑOL NOVALES ROBERT 10 km (Majors 14 anys) DW64G6K
PLAZA GARCIA DANI CORRE&VOLA 10 km (Majors 14 anys)
PONS SORA JORDI CLUB ATLÈTIC MONTBLANC 10 km (Majors 14 anys) DT9M8H6
PORCAR GOMEZ GEMMA 3 km
PORCEL CARMONA ALEJANDRO INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DZ5T4TR
POSTIUS TERRADO TONI 3 km
PRAT SARRI IGNASI 3 km
PRETEL SANCHEZ JUAN MANUEL 10 km (Majors 14 anys)
PUCH LARREY RODRIGO CLUB TRIATLÓN FRAGA BAJO CINCA 10 km (Majors 14 anys) CD17813
PUERTA CUERVO-ARANGO DANIEL 10 km (Majors 14 anys)
PUERTAS GELONCH XAVIER 10 km (Majors 14 anys) DY7ZZ5W
PUÉRTOLAS FABRA ALBERT SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DK3BHG2
PUERTOLAS GONZALVO ALBERT KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DZ15BEH
PUEYO SIN ANA 10 km (Majors 14 anys)
PUIG LOPEZ ISIDRE INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys)
PUIG SANCHIS ISIDRO TROTALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) DZ475NZ
PUIG VELANDO MONTSE AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DN3HZVX
PUIGDEMASA HOSPITAL MONTSE 10 km (Majors 14 anys)
PUIGPINOS JOSEP MARIA 10 km (Majors 14 anys) HD99NDF
PURCALLA PEREZ JOAN CARLES C.E LINYOLA 10 km (Majors 14 anys) DN6A5EW
PUYUELO BALLESTEROS LORENA AE EKKE 3 km
QUINTANA ALEMAN ANTONIO AREMI EGOIMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys)
QUINTANA SANCHEZ GEMMA 3 km
QUIXAL FRANCO MIQUEL ANGEL 10 km (Majors 14 anys)
RAMIREZ ALBANES LIBIA ESTRID EKKE 10 km (Majors 14 anys)
RAMOS VILCHES PURI CORRE&VOLA 10 km (Majors 14 anys) DY65V96
REDONDO HONRADO DANIEL 10 km (Majors 14 anys)
REGUANT JORDI EKKE 10 km (Majors 14 anys)
REIG CRISTINA EKKE 10 km (Majors 14 anys)
REMÓN PIÑOL JAVI GRAVENARO RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) CE88707
RIBA LAFARGA ROGER EKKE 10 km (Majors 14 anys) HD2HMZK
RIBÉ SETÓ XAVIER SPEED REPUBLIK 3 km DZ3VMTT
RIBES BALCELLS NÚRIA EKKE-CLAN BALCELLS 10 km (Majors 14 anys) DT9WA6A
RIBES VÍCTOR GAEL EKKE 10 km (Majors 14 anys)
RICART PIFARRE JORDI 10 km (Majors 14 anys)
RIOS ESTER ANTONI KM0PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG6ES5D
RIU ORÓ ALEX KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DY547SN
ROCA MIRO MARIA EKKE 3 km
ROCA RUIZ MARC VIKINGS BELLVIS 10 km (Majors 14 anys) DK9D495
ROCAMORA JOEL SICORIS 10 km (Majors 14 anys)
RODIÉ SANCHIZ JOSEP Mª AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT6XDR4
RODRIGUEZ AGUADO OSCAR KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) HZ3T7YE
RODRIGUEZ CORBATON REBECA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA EKKE 10 km (Majors 14 anys) DF57YKS
RODRÍGUEZ GAN DANI CEST 10 km (Majors 14 anys) DZ71YV4
RODRIGUEZ LILLO JUANIN TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DT2WB54
RODRIGUEZ PRADES ASUNCION EKKE 10 km (Majors 14 anys)
RODRÍGUEZ RIBES NÚRIA 3 km
RODRÍGUEZ RIBES MARTA 3 km
ROFES BARCELO JOSEP GASOILMAN PRIORAT 10 km (Majors 14 anys) DR7F8GR
ROGER MALFEITO JOSEP AE.EKKE 10 km (Majors 14 anys) DT6DD48
ROGÉS ANNA 10 km (Majors 14 anys)
ROGÉS CABRERO JOSEP 3 km
ROGÉS FORNS JOAN INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DG70FDX
ROIG FERRERUELA GONZALO 10 km (Majors 14 anys)
ROMA LLADONOSA MARTA SPEED REPUBLIK 3 km
ROMA PALOU DAVID KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DK7TX6H
ROMAN RAFAEL PEPS CUCALS 3 km
ROMERO CANO MARIO TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DK987KK
ROMERO FLORENTON ANDRÉS 10 km (Majors 14 anys)
ROMERO PASCUAL GUILLERMO 10 km (Majors 14 anys)
ROSELL POLO RICARD EKKE 10 km (Majors 14 anys)
ROSELLO PEREZ SANDRA CORRE I VOLA 10 km (Majors 14 anys) DT2GECR
ROSET MARC AE EKKE - LLEBRE 60 10 km (Majors 14 anys) DK9KAXP
ROURE MIRÓ NURIA AE EKKE 3 km
ROURE TRAVESET LAURA 10 km (Majors 14 anys)
RUANO BOZAL BORJA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
RUBIO CURCO SALVADOR KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DA1D0W6
RUBIO ESCABIAS MIQUEL ÀNGEL 10 km (Majors 14 anys) DK835NY
RUBIOL VILES JOAN 100 X 100 FONDISTES DE TARREGA 10 km (Majors 14 anys) DN2CM21
RUIZ MOLINA JOSE VIKINGS BELLVIS 10 km (Majors 14 anys)
SAINZ DE LA MAZA FERNANDO AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
SALA GARCIA ROBERT EKKE-CLAN BALCELLS 10 km (Majors 14 anys)
SALAS GABRIEL TRITRAINING 10 km (Majors 14 anys) HD1PK42
SALES SERRANO ALBERT ESPORTS PIFARRE TEAM 10 km (Majors 14 anys) HG2P47W
SALETE MAYORAL CARLES 10 km (Majors 14 anys)
SALVADOR ROBERT JOAN LAST ZANKADA 10 km (Majors 14 anys) DY93RRF
SAMPER URBANO XAVI ALMO-RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) CG18926
SAMPERI DOMINGO VERÓNICA PLUSFRESC 10 km (Majors 14 anys) DW66M8Z
SAMPIETRO BLANCH ARACELI CC SAIDI 3 km
SÀNCHEZ JOSE EKKE 3 km DK5NCDR
SÁNCHEZ CORBACHO JOSE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
SANCHEZ DAUNIS VENTURA INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) DG2NDXW
SÁNCHEZ HERNÁNDEZ CAROL PLUSFRESC 10 km (Majors 14 anys)
SÁNCHEZ HERNÁNDEZ ELSA 10 km (Majors 14 anys)
SÁNCHEZ OLIVER JUANI 10 km (Majors 14 anys)
SÁNCHEZ OLIVER JUAN LUIS 10 km (Majors 14 anys)
SÁNCHEZ ORTIZ SERGIO TEAMGAZELLE 10 km (Majors 14 anys)
SANGRÀ I CASALS ANNA CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DN3N8PV
SANGRÀ I PASCUAL FRANCESC CLOS PONS THAI RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) HD27HAV
SANSA CALVET MONTSE PLUSFRESC 3 km
SANTACREU SARRET LAIA CLUB ATLETISME AITONA 10 km (Majors 14 anys) HT2TA6X
SANTAMARÍA FERRER NÉSTOR CORROMPUTS 10 km (Majors 14 anys)
SANTIAGO ASNA ROSA PLUSFRESC 3 km
SANTO SALVAT JOSEP MARIA 10 km (Majors 14 anys) DY7C848
SANUY VALLES IVO AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DY1M4B3
SANZ CAÑELLES VICTOR SICORIS 10 km (Majors 14 anys) DY07ZE1
SANZ GALLEGO PABLO 10 km (Majors 14 anys) DG2DW5G
SANZ SANZ SERAFIN FONDISTES CERVERA 10 km (Majors 14 anys) DG6PSGT
SARDOY RIVED MARIA JOSE PLUSFRESC TEAM 10 km (Majors 14 anys)
SARRI SOLE XAVIER 100X100 FONDISTES TARREGA 10 km (Majors 14 anys) DZ86SAW
SASOT PUEYO ADOLFO BTT VILLELLA 3 km HE3TWE2
SAURA IMMA EKKE 10 km (Majors 14 anys)
SAURET GODIA CARLES CRAMPS 10 km (Majors 14 anys)
SEGARRA SEGARRA JASMINA EKKE 3 km
SEGARRA TELL FRANCESC LA GUINEU 10 km (Majors 14 anys) DY01DTB
SEGURA I FLOR FRANCESC KM0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DY3DF22
SEGURA MONTULL ROGER 10 km (Majors 14 anys) DF5X0FG
SEGURA RIUS ELENA 10 km (Majors 14 anys) DZ238TB
SEGURA TORRES JOAN 3 km
SEMENTE ARROYOS MARÍA JOSE PLUSFRESC 3 km
SERENA VEIS GERARD AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DR7NR61
SERENTILL GENÉ ORIOL SEREN CLUB 10 km (Majors 14 anys) DW82WTZ
SERLÉ HUGUET DAVID AE EKKE 3 km DN66VS8
SERRANO LOPOEZ ALEJANDRO EKKE 10 km (Majors 14 anys) DW3CPBE
SERRANO OCAÑA RAFA A. E. EKKE 10 km (Majors 14 anys) DW4Y7KG
SERVETO PERNA Mª ANGELES 10 km (Majors 14 anys) HE3RZNB
SHARP PERALTA STEVEN LAST ZANKADA 10 km (Majors 14 anys) DZ1Y8G8
SILVA RUIZ CARMEN 10 km (Majors 14 anys)
SILVESTRE ROSELL LLUIS NO 10 km (Majors 14 anys) DZ520MK
SIRVENT SOLÀ JOAN INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HD31WBK
SISTERE SAUREU ROBERT INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HD37E3R
SOLANS CASAS BORJA CLUB TENNIS LLEIDA 10 km (Majors 14 anys)
SOLANS CODORNIU JOSEP MARIA CORBINS RUNNERS & EGOISMO POSITIVO 10 km (Majors 14 anys) BC60885
SOLER PUERTAS VICENTE 3 km
SOLER PUIGVERT PAU 10 km (Majors 14 anys)
SOLSONA KIKO BORDETA 10 km (Majors 14 anys) DT4K85H
SOLSONA MATEUS RAMON C.C.TORREGROSSA 10 km (Majors 14 anys)
SORRIBES QUEROL PERE SENDERISME A PONENT 10 km (Majors 14 anys) HD1M7FT
SOTERAS MARTINEZ IÑIGO INDEPENDIENTE 10 km (Majors 14 anys)
SOTO ROPERO XAVI UNICORNIO'S TEAM 10 km (Majors 14 anys) HZ3N829
SUÀREZ IVAN #STARGARDT GO! 10 km (Majors 14 anys) DT696KC
SUGRAÑES RUIZ MONTSE AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
SUMALLA GAMIZ RAMON TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) HT823RR
SUS DOLCET VICENT EKKE 3 km
SUS DOLCET NURIA EKKE 10 km (Majors 14 anys) DZ9EH8E
SUS ROURE VICENT EKKE 10 km (Majors 14 anys)
TAMAYO TERES SILVIA 3 km
TARIBO TURMO NURIA 3 km
TEIXIDÓ CAIROL RAMON AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) HE3R69P
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN TROTALLUNÀTICS 10 km (Majors 14 anys) DW7VHR6
TELLA CORNELLANA XAVI C.E.LINYOLA 10 km (Majors 14 anys) DT61K2W
TERMENS CANALS JOAN CANSALLEBRES VALLFOGONA 10 km (Majors 14 anys) DZ85HSK
TERRADELLAS BIOSCA TERESA TREVOL LLEIDA 3 km CC65541
TIFFON CALVET LAURA 10 km (Majors 14 anys) DY50FNB
TIFFON CALVET ALICIA 10 km (Majors 14 anys)
TOMAS ESCUER JOAN EKKE 10 km (Majors 14 anys)
TORRAS I CORTINA NOEMI CAL TERES VIDAL 3 km DA7YB9F
TORRELLES GUTIERREZ MARTA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
TORRELLES MARTINEZ MARC 10 km (Majors 14 anys)
TORRENT CABA DOLORS 3 km
TORRUELLA MONTANE ESTHER 10 km (Majors 14 anys) HE8H9W5
TORRUELLA RODRIGUEZ LAIA THE GREC@S 3 km
TRAVESET CANALS JORDI BUTSÈNIT RUNNERS 10 km (Majors 14 anys) DW9WYEP
TREPAT DELTELL EDUARD 10 km (Majors 14 anys)
TREPAT PIJUAN ANTONI 10 km (Majors 14 anys) DN6ZH0S
URTASUN GALDEANO DAVID ECALA 10 km (Majors 14 anys)
VALENTINES PONT GERARD TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) HD37ZA3
VALLÉS FELIP MARTA 3 km
VALLES GASSET JORDI 10 km (Majors 14 anys)
VALLES VALLS MARTA AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
VALLS HERNANDEZ JOAN LLIURE 10 km (Majors 14 anys) HD26ZF9
VALMAYOR SAFONT IDOIA TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) CB82112
VAN DE CROMMERT OSCAR LLEIDA UA 10 km (Majors 14 anys)
VAQUE PIEDRAFITA POL AE EKKE - LLEBRE 40 10 km (Majors 14 anys)
VEA BALONA GERARD 10 km (Majors 14 anys)
VEÀ ESCARTIN ARNAU AE EKKE 10 km (Majors 14 anys)
VEA TERRADO ANDREA 10 km (Majors 14 anys)
VELOZ LOPEZ JOSUE 10 km (Majors 14 anys)
VERA TORRES IVAN SANMIGUEL 10 km (Majors 14 anys)
VERA VERA TONI TROTALLUNATICS 10 km (Majors 14 anys) DT3E3AY
VIAÑA TORRENTO JOAN RAMON SICORIS CLUB 10 km (Majors 14 anys) DZ947SE
VIAÑA TREPAT XAVIER CERVERA TRIATLÓ 10 km (Majors 14 anys) DY0GX71
VICTOR CASTAN AGUSTI KM 0 PONENT 10 km (Majors 14 anys) DG7SA1T
VILA SANOU SALVADOR INDEPENDENT 10 km (Majors 14 anys) HD3FD86
VILADEGUT TRILLA CARLES AE EKKE 10 km (Majors 14 anys) DK2HPGX
VILAGINES AGUILA RUBEN PLUSFRESC 10 km (Majors 14 anys)
VILANA VILARRUBLA JOAN RUNNING BLAU PETEN 10 km (Majors 14 anys) DF7SM39
VILELLA SERRAS RAMON CORRE I VOLA 10 km (Majors 14 anys) DT2T1T1
VILLACAMPA MONTALBAN ROSA. M 3 km
VILLACAMPA MONTALBAN MONTSE 3 km
VILLEGAS GARCIA SANTI #STARGARDT GO! 10 km (Majors 14 anys) DW60GD2
YAKOVLEVA IRINA 3 km
ZABALA AYASO IVAN EMBARUN LLEIDA 3 km DT94P2D
ZAPATER DOLZ JOEL CLUB TRIATLO LLEIDA 10 km (Majors 14 anys) DM29463
ZAPATER ESTOPA SONIA EKKE 10 km (Majors 14 anys) CD25576
ZAVIRIUCHA IRMA MAIPAREM 10 km (Majors 14 anys) HZ32NMM
ZUERAS MASIP CRISTINA 3 km