Llista d'inscrits

Cursa: Rogaining Aiguabarreig Segre Cinca

Circuit TRS-O Lleida 2018. 29 d'abril de 2018.


107 persones inscrites (límit: 200)

Cognoms Nom Modalitat Categoría Equip
AGUILA ORIBE MARC A peu Equip Masculí PARTYRUNNERS
AIGUABELLA GUILERA ALBERT A peu Equip Masculí #ALMON
ALMARZA TEMPRANO JESÚS A peu Individual MAP
ALQUÉZAR LARROYA ADRIÁN A peu Equip Masculí INEFC LLEIDA
ARBONES CID AMADEO A peu Equip Masculí PUNTAL ESCAMBRONS
ARBONÉS JOVÉ CRISTINA A peu Familiar DREAM TEAM
ARMENGOL RAMÓN A peu Familiar ORIENTACIÓ SANT ESTEVE DELS ROURES
ARMENGOL GELONCH NARCIS A peu Familiar THE FOUR FAMILY
ASSER JOHANNA A peu Familiar EKIPAZ-O
BADIA TEIXIDÓ CLARA BTT Familiar COKOTRILOS TEAM!!!!
BAITG ROSO LIDIA A peu Equip Femení OBRINT CAMINS
BALCELLS RIUS MARIA A peu Equip Femení OBRINT CAMINS
BAQUEDANO FERNANDEZ MAITE A peu Familiar TRAPELLES
BARÓ CORRAL ADRIÀ A peu Equip Masculí INEFC LLEIDA
BASSOLS MARTA A peu Familiar ORIENTACIÓ SANT ESTEVE DELS ROURES
BATLLE EDUARD A peu Equip Mixt LOST IN TRANSLATION
BERENGUÉ SOLÉ MARIA A peu Equip Femení OBRINT CAMINS
BERNAT ANNA A peu Equip Mixt LOST IN TRANSLATION
BOLEDA MONTPART MARTA A peu Equip Femení VALLFOSCA TEAM
BORRÀS ESTEVE SERGI A peu Equip Masculí PUNTAL ESCAMBRONS
CABAL TEIXIDO ADRIA A peu Equip Masculí CABIROLS TEAM
CAMACHO ZURANO JESÚS BTT Familiar BRALTESA MASCULÍ
CANO LARA LORENA A peu Equip Femení LA FIRA
CAPDEVILA GUIU ANGEL A peu Equip Mixt MONTOPONT TEAM
CARBONELL BADIA ALBERT A peu Equip Masculí ULTRA LLEIDA
CASADEVALL MARTINEZ RAQUEL A peu Familiar THE FOUR FAMILY
CASALS RUBIO RAMON A peu Equip Masculí PARTYRUNNERS
CASTRO REGOL ANNA A peu Familiar PACA'S TEAM
CHAVARREN CORUJO ASIER A peu Equip Masculí INEFC LLEIDA
CLOSA LLORENS ROSA A peu Equip Mixt I SINS PERDEM?
COGOLLUDO GABRIEL A peu Familiar COGO TEAM
DURANY PROFITÓS ALFONS A peu Familiar DREAM TEAM
ESCOLÀ FERRAN LAURA A peu Equip Mixt MONTSANT X
ESCRIBA MOLINS ORIOL A peu Familiar PRO TEAM
FARRÉ MERINO SERGI A peu Equip Mixt TRS TANCAMENT TEAM
FARRENY JUSTRIBÓ DIVINA BTT Equip Mixt UBUNTU ROC TEAM
FARRÚS LUIS ANNA A peu Equip Femení LA FIRA
FERNANDEZ TUSET IGNASI A peu Familiar TRESCANT
FERRER PÉREZ FRANCESC A peu Individual TERRADESPORTS
FONT PAREJA SERGI BTT Individual LUCKY LUKE
FORTUNY VILA JOAN A. A peu Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM
FRANCO ESTOPÀ ÀNGELS BTT Equip Mixt XINO-XANO
GALLART ARENAL JUDIT A peu Equip Mixt LIFE
GALLART ARENAL SÍLVIA A peu Equip Femení LA FIRA
GODIA FARRÉ ANNA A peu Equip Mixt PERFECTS
GONZALEZ BELLOC RAQUEL A peu Equip Mixt I SINS PERDEM?
GUIU CASTELLO ALBERT A peu Equip Masculí CABIROLS TEAM
HERRANZ MIREIA A peu Familiar TRESCANT
ILLAMOLA COLOMÉ ADELA A peu Equip Mixt PESKLLUNES
JORQUERA TEIXIDO MERCÈ BTT Equip Mixt XINO-XANO
LAPUENTE SAGARRA PABLO A peu Equip Mixt LIFE
LLAVERIA GRAU MAGÍ A peu Equip Mixt MONTSANT X
LOPEZ GARCIA EMILI A peu Equip Mixt TRS TANCAMENT TEAM
MARCO RODRIGO IVAN A peu Equip Masculí INEFC LLEIDA
MARTINEZ CATALAN ALBERTO A peu Equip Mixt LIFE
MARTÍNEZ SANTOLARIA DANI A peu Equip Masculí CABIROLS TEAM
MAS ALÒS SEBAS A peu Individual VAHUPA
MASIP SERRANO SALVADOR BTT Equip Mixt UBUNTU ROC TEAM
MATUTE CRESPO JORDI A peu Equip Masculí ULTRA LLEIDA
MESTRE FIGUERUELO CRISTINA A peu Equip Mixt MONTOPONT TEAM
MILLACH CARROBE LAIA BTT Equip Mixt GLENCOE TEAM
MIR DE LLANO JORDÁ A peu Equip Masculí AE BARONIA D'ESCORNALBOU
MIRALLES NOGUÉS IGNASI A peu Equip Masculí AE BARONIA D'ESCORNALBOU
MITXELENA SANCHEZ ENEKO BTT Equip Mixt GLENCOE TEAM
MODOL GUILLAMET ISIDRE A peu Individual TORNO A NA SOL
MOLERO PEREZ FRANCISCO A peu Equip Masculí CORRECAMINOS WAKHAN 1
MOLINS VILCHES NURIA A peu Familiar PRO TEAM
MORGADO VALVERDE SORAYA A peu Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM
OKARMA JOANNA A peu Familiar GESERRALADA
PALACIO PELAY JAVIER A peu Familiar PACA'S TEAM
PANAIT MARIUS A peu Equip Masculí CORRECAMINOS-WAKHAN 1
PEREZ ALVAREZ ANA MARIA BTT Equip Mixt UBUNTU ROC TEAM2
PERIBAÑEZ SANJUAN VICENT A peu Equip Mixt EUCALIPTUS TEAM
PERISÉ DUAIGÜES MERCÈ A peu Equip Femení LESPERIS
PERISE DUAIGÜES ESTER A peu Equip Femení LESPERIS
PLAZA TEIXIDÓ GERARD A peu Individual SERÒS ES MOU
PORTÉ I SUÀREZ MANEL A peu Familiar O.ESBUFECS
PRIETO CASALS JORDI A peu Equip Masculí CABIROLS TEAM
PRIOR POCIELLO RAMON A peu Familiar DINOS
PRUNERA XAVIER A peu Equip Masculí PUNTAL ESCAMBRONS
PUIGDEMASA ANNA A peu Equip Femení OBRIM CAMINS
PUJOL LONCÀ CARLES BTT Equip Masculí CORRIOLS BIKERS
RABELL PERERA GERARD A peu Equip Mixt ROSSINYOL POWER
RIBALTA FERRER JOSEP MARIA BTT Familiar COKOTRILOS TEAM!!!!
RIVAS ALCALDE ADELAIDA BTT Equip Mixt UBUNTU ROC TEAM
ROCA PLAZAS CINTA A peu Familiar DINOS
RODRIGUEZ MANZANEQUE MARTINEZ MAITE A peu Equip Mixt TROTALLUNÀTICS
ROJAS CASTILLO GERARD A peu Equip Masculí PARTY RUNNERS
ROSELL MATUTE JORDÀ A peu Equip Masculí ULTRA LLEIDA
SALVADOR FERNANDEZ MÒNICA A peu Equip Mixt I SINS PERDEM?
SARAROLS RAMSAY LAURA BTT Familiar BRALTESA FEMENÍ
SEGURA ESCUER FINA A peu Equip Mixt ROSSINYOL POWER
SERGIU DORDAI A peu Equip Masculí CORRECAMINOS WAKHAN 1
SERRAT GRANÉ JULI A peu Equip Mixt PESKLLUNES
SOLER SERRANO DAVID A peu Familiar TRAPELLES
STOLARCZYK RAFAL A peu Individual VERPA
SUGRAÑES RUIZ MONTSERRAT A peu Equip Mixt TRS TANCAMENT TEAM
TEIXIDO CAIROL RAMON A peu Equip Masculí #ALMON
TEIXIDÓ RODRÍGUEZ DAVID BTT Familiar BRALTESA MASCULÍ
TOMAS JORDI A peu Familiar EKIPAZ-O
TORRES PONS BLANCA A peu Equip Mixt LIFE
TRINIDAD AVILES JULIAN BTT Equip Mixt XINO-XANO
VEÀ ESCARTÍN XAVIER A peu Equip Mixt I SINS PERDEM?
VENDRELL CUÑAT ADRIÀ A peu Equip Mixt PERFECTS
VIDAL BOLDÚ ÀNGEL A peu Equip Mixt TROTALLUNÀTICS
VIDAL BOTIFOLL MARGA A peu Equip Femení VALLFOSCA TEAM
VIDAL TEULE MARC A peu Individual CLOS PONS INDIVIDUAL