Llista d'inscrits

Cursa: Rodi Mitja Marató Lleida 2018

#RunForMitjaLleida


1140 persones inscrites (límit: 1200)

Cognoms Nom Club Calaix de sortida Xip
GRIERA PERRAMON DAVID GRIERA Blanc (Més 1h55')
ABÓS LOPERA IVAN A. A. XAFATOLLS Blau (Sub 1h35') DT27M9D
ADELANTADO GEMMA Verd (Sub 1h55') DN7DK6D
AGUSTÍ JOVE JOAN AE EKKE Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT6HZ5P
AGUSTÍ MORELL ROBERT AE EKKE Blau (Sub 1h35') VX3MZN7
AGUZA ALBEROLA MIGUEL ÁNGEL ESCATXICS Groc (Sub 1h45') VX8WVRT
ALAMAN IBIZA RUBEN TRI 4.40 Blau (Sub 1h35') DY2A8GC
ALBÁ PANIEGO OSCAR INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') DZ1G9E9
ALBA SÁNCHEZ TOMÀS INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') DZ913FP
ALBA SANCHO JOSE TREMPRUNNERS KAT6A Blau (Sub 1h35') DT2M9GN
ALBARRACIN COCHERI RAFA TROTALLUNÀTICS Blau (Sub 1h35') DR2850F
ALBERTO MONFERRER JAVIER Blau (Sub 1h35')
ALCARAZ FEBRERO JORDI INDEPENDENT Verd (Sub 1h55') DG6X893
ALCOBE BOSCH DAVID FONDISTES CERVERA Blau (Sub 1h35') DY6PZX9
ALEJO ORIOL Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HD3P2P3
ALEJOS ALBESA PABLO INEFC Blau (Sub 1h35')
ALEMANY PONS JORDI LA GUINEU Groc (Sub 1h45') CG40184
ALEMANY PONS JOSEP RAMON C.A.LA GUINEU Verd (Sub 1h55') CF99309
ALEU ARDIACA JOSEP MARIA RUNNER’S BALAGUER Blau (Sub 1h35') VX8WGDT
ALEXANDRE GOMEZ VICTOR Verd (Sub 1h55') DY62ZAW
ALFARO PLA JOSU Blau (Sub 1h35') CB20230
ALIAGA BUIL DAVID ESCUELA RUSA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
ALLEPUZ FARRÉ MARTÍ CLUB ESPORTIU MARISTES Blanc (Més 1h55')
ALMACELLAS ABELLANA SERGI Verd (Sub 1h55') DA38HH5
ALMARAZ FERNANDEZ JOAN MANEL Groc (Sub 1h45') DY3T7KK
ALONSO HÉCTOR BIKE RUN TORRENTE DE CINCA Groc (Sub 1h45') DY6X4R9
ALONSO FORTON JOEL AE EKKE Groc (Sub 1h45')
ALONSO GONZALEZ RUBEN SAL Y FRUTAS Blanc (Més 1h55') DZ8YXW5
ALONSO LATORRE XAVIER ESPORTS PIFARRE TEAM Groc (Sub 1h45') DY35MB9
ALONSO LORENZO MIGUEL INDEPENDIENTE Groc (Sub 1h45') DA0681E
ALRIOLS GARRIDO CARLOS L'ACADÈMIA Blau (Sub 1h35') HD5WCVG
ALSINA FABREGAS XAVI RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45') DK8RY72
ALÚTIZ ESPAÑA CAMIL INDEPENDENT Blau (Sub 1h35') DY0N43K
ALVAREZ GALLEGO ADRIA Blanc (Més 1h55')
ALVIRA REQUENA TONI CRACKFITNESS-BODYGYM BADALONA Verd (Sub 1h55') DY57YVV
ANDREU LUJANO JUANJO Blanc (Més 1h55')
ANGULO RUBEN ZENKIU Verd (Sub 1h55') CB35966
APARISI MUÑOZ AIDA C.C EL GARBÍ Groc (Sub 1h45') DZ4Z5EK
APAZA LOPEZ JUAN CARLOS Verd (Sub 1h55')
ARAN GASCON XAVI PLUSFRESC TEAM Groc (Sub 1h45')
ARAN GASCON SANTI INDEPENDENT Groc (Sub 1h45')
ARAN ORTIN OSCAR MAIPAREM ALCARRAS Blau (Sub 1h35') HT6TFCH
ARANTEGUI JIMENEZ JAVIER AE EKKE Groc (Sub 1h45') HE88EFP
ARAUJO SÀNCHEZ SANDRA MAIPAREM ALCARRÀS Verd (Sub 1h55') DX26TTC
ARCHAMBEAU FERNÁNDEZ JONATAN Groc (Sub 1h45') DT48SG6
ARCHAMBEAU FERNÁNDEZ DANIEL HOPE RUNNERS Groc (Sub 1h45') DK0465K
ARDIACA PEREZ PILAR Groc (Sub 1h45')
ARESTE MUR DOLORS AE EKKE Verd (Sub 1h55') DY9FZXG
ARGILES ROMERO MIQUEL CLOS PONS THAI RUNNERS Groc (Sub 1h45') DK4S6DF
ARIAS GRILLO ALBERT INDEPENDENT Blanc (Més 1h55')
ARIAS NIETO ROBERT EGOISMO POSITIVO Groc (Sub 1h45') DN87HED
ARIÑO TOMÁS LORENZO Verd (Sub 1h55')
ARIZA PRIETO LAURA SICORIS Blanc (Més 1h55')
ARMENTEROS MORENO DIEGO CLUB TRIATLÓ LLEIDA Blau (Sub 1h35') DT03DK8
ARNEDO MUÑOZ XAVIER CRACKFITNESS-BODYGYM BADALONA Groc (Sub 1h45')
AROCA PALMERO JOAN IND. Blau (Sub 1h35') DW3CFM5
ARROYO CÉSPEDES CRISTIAN CLUB TRIATLÓ PROSAN Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DR4Y8MH
ARROYO PÉREZ SERGIO VILADECANS TRIATLÓ Groc (Sub 1h45') DY21HV6
ARTAL ESCRIU ANNA AMICS ATLETISME ANDORRA Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DK8306H
ASENSIO SERRANO DESIREE Verd (Sub 1h55') DK097DN
AUGUET LOPEZ ENRIC Blanc (Més 1h55')
AYALA ABAD SANCHO HINACO MONZON Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DK2462P
AYNETO VIDAL DEIDY AE EKKE Verd (Sub 1h55') DA92K59
BADIA JAUME A.A XAFATOLLS Blau (Sub 1h35') DY7W4MC
BADIA BONET JORDI ASPROS RUNNERS Blanc (Més 1h55') DY4GH84
BADIA HERNANDEZ MARC Blanc (Més 1h55') DM29HCT
BADIA IZQUIERDO ENRIC CLUB ATLETISME FRAGA-BAIX CINCA Blau (Sub 1h35')
BADIAS MOLA ESTEBAN PLUSFRESC TEAM Blau (Sub 1h35') HZ3T675
BAEZA ARANDA JENNIFER AVINENT MANRESA Groc (Sub 1h45') DY93286
BAIGET PIQUE ALBERT ALMO-RUNNERS Blanc (Més 1h55') DW724SR
BALAGUÉ I LINARES JORDI A.A.XAFATOLLS Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') HT6TFTE
BALAGUER LLAQUET PAU Blanc (Més 1h55')
BALASCH MORENO MARC CANSALLEBRES VALLFOGONA Blanc (Més 1h55') DK3XTHR
BALCELLS I TEIXIDÓ FRANCESC EKKELLEIDA Groc (Sub 1h45')
BALCELLS RIUS MARIA AE EKKE Blau (Sub 1h35') DZ39F52
BALDOMÀ FARRÉ MARINA INDEPENDENT Groc (Sub 1h45')
BALLESTE CUGAT JAUME RUNNERS MAIALS Verd (Sub 1h55')
BALLESTÉ-COMA JORDI Groc (Sub 1h45') DF3KNYH
BALLESTER MOTIS BEATRIZ RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DT2629B
BALTASAR TOMAS JOSEP JOSEP Verd (Sub 1h55')
BANZO RIERA DANIEL SICORIS CLUB Blau (Sub 1h35') DT02WPY
BARADAD BENITEZ RAUL CLOS PONS THAI RUNNERS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HZ35R27
BARADAD MATEU ELENA Blanc (Més 1h55')
BARBERA PARRAMON MIQUEL Blau (Sub 1h35')
BARBERO MIARNAU ESTEVE Blau (Sub 1h35') DT6VCKD
BARBERO MORENO ALBA EKKE Blanc (Més 1h55')
BARCELÓ SORO EDGAR INDEPENDENT Blau (Sub 1h35') DZ1500C
BARCO RODRÍGUEZ JOSÉ LUIS Blanc (Més 1h55')
BARÓ GARCIA MARC AE EKKE Groc (Sub 1h45')
BARRAS RAMOS ANA CLUB ATLETISMO BARBASTRO Verd (Sub 1h55')
BARRERA CANO ALBERT ESCALADA I MUNTANYA PARDINYES Blau (Sub 1h35') DK5W628
BARROSO MANZANO JOSE PLUSFRESC TEAM Blanc (Més 1h55')
BARTOLÓ SIMON LLUÍS TRIATLÓ BERGA Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HR7WMEB
BARTRA QUILEZ AURORA TROTALLUNÀTICS Blanc (Més 1h55') HT1W92B
BARTRINA GEA CARLOS PEDALA.CAT Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
BATHOUILA LAMARTI ABDESSELAM TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DF5MGNS
BAUTISTA GIMENEZ AURELIO JOSE Verd (Sub 1h55') DY18ES6
BENAGES IBARS OCTAVI CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55') DT94F7K
BENET BAIXAULI JORDI AE EKKE Groc (Sub 1h45')
BENET MARQUEZ ARNAU AE EKKE Blau (Sub 1h35') HD19XEZ
BERENGUER CATALA ANGEL C. E. TRI 4.40 Blau (Sub 1h35') DY8TFR5
BERENGUER MARÍ MIGUEL ÁNGEL FRAGA Blanc (Més 1h55')
BERGA ABELLA VICTOR TRI 4.40 Blau (Sub 1h35') HD308NX
BERGA LLOVERA SERGI TRIATLO PROSAN Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY3TK3M
BERGES BALANYA SERGIO INDEPENDENT Blau (Sub 1h35')
BERGÉS PEIRÓ MARC CLUB TRIATLÓ PROSAN Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DX9T74V
BERGUA JOSEP CLOS PONS THAI RUNNERS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT6DG4G
BERGUA DIAZ ALBERTO CLUB NATACIÓ ALMENAR Verd (Sub 1h55')
BERNABE SERRANO JUAN BERNARDO RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DZ7TMB9
BERNABEU ESCOTÉ JOSEP 100X100 FONDISTES Groc (Sub 1h45') DG08R9M
BERNAD FERNÁNDEZ GREGORIO ZONA SPORT Groc (Sub 1h45')
BERNAUS ISANT POL Groc (Sub 1h45')
BERNIS CASTELLS JAUME MAIPAREM Blanc (Més 1h55')
BERTOMEU MONTOLIU ROSSEND Groc (Sub 1h45')
BERTRAN COMA GILBERT TREVOL Verd (Sub 1h55') DZ9CYDZ
BERTRAN DIAZ PERE CORRE&VOLA Groc (Sub 1h45') DF6KBF2
BIENZOBAS COBO RUBEN Groc (Sub 1h45')
BLANCH ALBERTO CLUB CICLISTA SAIDÍ Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
BLANCH GUINJOAN RICARD Groc (Sub 1h45')
BLANCO SANTIAGO GEMMA EMBARUN Verd (Sub 1h55') DT9GP8W
BLANCO XUCLÀ DAVID ADIDAS RUNNERS BARCELONA Verd (Sub 1h55') HD5XA1H
BLANCO XUCLÀ VICTOR AE EKKE Groc (Sub 1h45') DG4EWCN
BLAVIA XANDRI XAVIER Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DK9F8CK
BOBI JUVILLAR BEA RURAL RUNNERS TORREFARRERA Blanc (Més 1h55') HT4RH7Y
BOIX POZA JOAQUÍN Groc (Sub 1h45')
BOLADERES ROSA MESBIKE BERRIA TEAM Blanc (Més 1h55') HD9PK7N
BOLDU SOLSONA JOEL RURAL RUNNERS TORREFARRERA Blau (Sub 1h35') DT9TBPZ
BONET JOU MERITXELL TRI4.40 Blau (Sub 1h35') HE3RRVB
BONET MARTIN JACINT INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') HD2RTHP
BONET OLIVART RAMON CLUB ATLÈTIC BORGES Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DZ15RM1
BONET URIACH JOAN CARLES #STARGARDT GO! Blanc (Més 1h55') DT0B9EP
BONJORN ANNA A.A.XAFATOLLS Blanc (Més 1h55') HD3P31N
BORDA FORTUNY SANDRA A.A.XAFATOLLS Groc (Sub 1h45') DY3BW7W
BORDES AYMERICH XAVIER NO PAIN NO GAIN Groc (Sub 1h45') DT2XW89
BOSCH ESTRUGA FERRAN Groc (Sub 1h45') DZ1B7P4
BOSCH GUIRAL PILAR Groc (Sub 1h45') DW57WS9
BOSCH MUNTAL JORDI A. E. EKKE Blau (Sub 1h35') CG88223
BOSCH PIJUAN CONSOL A.A.XAFATOLLS Verd (Sub 1h55') DR4XT4G
BOSCH SALLA RAMON CLUB ATLETIC BORGES Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HE8VA7Z
BOTA CASALS JOEL RODI MOTOR SERVICES Verd (Sub 1h55') DY6ZMVC
BOTA ESPAÑOL JOAN CONSELL ESPORTIU DEL PLA D'URGELL Blau (Sub 1h35') DG2A7XG
BOTER JOVER J.FELIX AE EKKE Groc (Sub 1h45') DY6ZCAG
BOYA DUOCASTELLA IGNASI RUNNERS BORDETA.NET Blau (Sub 1h35') DT26MTY
BRAVO PULIDO JOAN Blau (Sub 1h35') DR6FP64
BRITO CARLOS MAIPAREM Blau (Sub 1h35') DY3M19D
BRUFAL JOAN GESSERS D'ALGERRI Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DW4VBDT
BRUNET GARCIA NÚRIA AE EKKE Blanc (Més 1h55') HW4PPZ2
BUCINSCHI BOGDAN CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55')
BUCINSCHI CRISTIAN CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55')
BUENAÑO MACARRO ADRIÀ RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DT0CHBD
BUENO MATOS LLUÍS AE EKKE Blanc (Més 1h55')
BUIRA EIZAGUIRRE JORDI Blau (Sub 1h35')
BURGUES JAUME Verd (Sub 1h55')
BURGUÉS SOLANES JOSEP M RUNNING BLAU PETEN Blau (Sub 1h35') DM2G45N
BUS RADU Blanc (Més 1h55') DY71RA4
BUSQUETS PLAZA JOSEP LLUÍS Groc (Sub 1h45') DG703K9
CABALLERO CASTILLO VICTOR TRI-4.40 Blau (Sub 1h35') HD3904T
CABALLERO TRESCENTS SERGI CEFUC Blau (Sub 1h35')
CABELLO MILLA JORDI A.A. XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HD9DREX
CABELO GARDEÑES ENRIC TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45')
CABESTANY SERRET JORDI CE EL PALAU D'ANGLESOLA Blanc (Més 1h55') CD50560
CABESTANY TIEL DAVID JISCAT Groc (Sub 1h45') DN6XNN4
CABRERA TRUCO JOSEP MARIA AE EKKE Blau (Sub 1h35') HT87CKX
CÁCERES BECERRA MANU Verd (Sub 1h55') DT02FYX
CALERO RAYA JUANMANUEL TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DN77K88
CALVILLO GALAN CESAR TROTALLUNATICS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HT28WPF
CALVO MOYA ANTONIO IND Groc (Sub 1h45')
CALZADA CINTAS SILVIA CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55') DT2WY6Z
CALZADA DOLADE ALFONS CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55') DN6ZFT4
CAMACHO FELIPE FRANCISCO INDEPENDIENTE Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
CAMARASA ARGERICH JORDI KAMA TEAM Blau (Sub 1h35') DY7CW1A
CAMARASA SANSA ALBERT AE EKKE Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DG2HMBG
CAMPILLO BETBESÉ MANEL RUNNING BLAU PETEN Blau (Sub 1h35') HD39K65
CAMPRUBI GALLET ROGER AE EKKE Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DY8MRXH
CANTONS CRISTINA TROTALLUNATICS Blanc (Més 1h55') HD1MHPV
CAO BADUELL GONZALO AE EKKE Groc (Sub 1h45') HT6217N
CAPDEVILA GUIU SANTI TROTALLUNÀTICS Groc (Sub 1h45') HZ3MG8Y
CAPDEVILA ROIG JORDI SICORIS CLUB Blau (Sub 1h35') HD95NSV
CAPELL GUASCH JOAN RAMON RUNNING LLEIDA Groc (Sub 1h45') DT7DE0P
CAPELL PEIRO CARLES CLUB CICLISTA TORREGROSSA Groc (Sub 1h45') DF56SAK
CAPRISTAN LLORELL DAVID CLUB ATLETISME ROSES Groc (Sub 1h45') HD6CHHD
CARMONA JORDANA SANTI SICORIS Verd (Sub 1h55') HT9A7MS
CARMONA JORDANA ROBERT RUNNING LLEIDA Groc (Sub 1h45') DF7P906
CARNICÉ GINER JOAN BAPTISTA Blanc (Més 1h55')
CARO BENET EVA CLUB TRIATLÓ CERVERA Groc (Sub 1h45') DX3RDK2
CARRAQUER DELMAS ABEL BIOFRUTAL Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
CARRASCAL LLIMÓS JORDI CASTELL SPORT Groc (Sub 1h45') DK5KB6T
CARRERA ALCOBER CESAR RUNNING ZARAGOZA-FISIO ZARAGOZA Groc (Sub 1h45')
CARRERA ROIG JOAN ESCATXICS Groc (Sub 1h45')
CARRILLO LOPEZ DANI Blanc (Més 1h55') DY4BDE7
CARRILLO SERRADELL FRAN A.A.XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HE89847
CARRIQUE REIG ANNA A.A. XAFATOLLS Blanc (Més 1h55') HT9A0YA
CARULLA ABADAL ANTONI RUNNER'S BALAGUER Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DK79YMP
CASADELLA QUER XAVIER Blanc (Més 1h55') DY12CBM
CASADELLÁ QUER JORDI MAIPAREM ALCARRAS Blanc (Més 1h55') CD81174
CASAL TORGUET LUIS GESTISEL Blau (Sub 1h35') DT34HXA
CASALS FITÉ FRANCESC Verd (Sub 1h55')
CASAÑÉ RIERA XAVI RUN FORREST RUN Blau (Sub 1h35') DG3YAX2
CASES CASTELLO MERITXELL A.A. XAFATOLLS Verd (Sub 1h55') HD2RCAG
CASSANYA BAYONA JORDI SÍCORIS CLUB Groc (Sub 1h45') HD91S8P
CASSANYÉ SALA AMADEU AE EKKE Blau (Sub 1h35') DF3HZV3
CASTAN CANILLAS MARC C.A.OROEL Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DW35BRN
CASTAN MARTINEZ ALEJANDRO RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
CASTAÑE ESCOLANO PABLO MIGUEL Blanc (Més 1h55')
CASTELLÀ GRAELLS JAUME ILERSPRAY Groc (Sub 1h45') DG7S7XT
CASTELLÓ BALAGUÉ JOSEP A.A.XAFATOLLS Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DG2C1MV
CASTELLO FARRE ROMAN RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DK63K65
CASTELLS ÀNGEL :-XXX PUTA VIDA Groc (Sub 1h45') DT9CE9R
CASTELLS ALBÓS JOAN C.E SANLORIA Verd (Sub 1h55') DY2738E
CASTELLS FERRAZ GASPAR SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45')
CASTELLS INGLA HELENA SICORIS CLUB Verd (Sub 1h55')
CASTIELLA SANCHEZ-OSTIZ MIGUEL CLOS PONS THAI RUNNERS Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
CASTILLO GAMBON JAIME TROTALLUNATICS Verd (Sub 1h55') DT9VTYZ
CASTILLO HERNANDEZ MARIA DE LOS ANGELES CA FRAGA BAJO-CINCA Groc (Sub 1h45') DY7G0YT
CASTILLO ROLDAN ANNA TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DY3BGEN
CATALÁN SAYOÑ ESTER Verd (Sub 1h55')
CAZALLA BRINGUE ANNA AE EKKE Verd (Sub 1h55') DM1XP7Y
CEBOLLADA AUCEJO FERNANDO Blanc (Més 1h55') DY3E5VW
CEBRIÁN SÁNCHEZ ENRIQUE Blau (Sub 1h35')
CERA LOMBARTE RAMON EL RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
CERCOS TREPAT DAVID Groc (Sub 1h45')
CERRILLO CARRILLO LUIS Blau (Sub 1h35') DT6VYTF
CHAMARRO MARTINEZ PEDRO ESCUELA RUSA Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
CHARLES MILLAN JOAN CARLES TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DW1SCEW
CHARLEZ PONTE JORGE ZONA SPORT MONZON Groc (Sub 1h45') BC15107
CHINÉ ARBONÉS VÍCTOR C.A. FRAGA-BAJO CINCA Groc (Sub 1h45') DT6NC23
CHKRIPESKA MILENA UPF UNIVERSITAT POMPEU FABRA - BARCELONA Blau (Sub 1h35') DZ864E2
CIRERA RUIZ OSCAR CLUB NATACIÓ ALMENAR Verd (Sub 1h55')
CIRIA DELFA JOSE MANUEL EL RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
CLARIANA BATLLE MJOSE CLOS PONS THAI RUNNERS Groc (Sub 1h45') CD51776
CLAVERÍA GÓMEZ JAVI THE HAPPY RUNNER Blau (Sub 1h35') DT269X4
CLOP MANUEL JOANJORDI EKKE POWER Blau (Sub 1h35') HR7518S
CODINA MEJON JAUME TROTALLUNÀTICS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') CF61268
CODINA RAMON FRANCESC NO LIMITS PONTS Blau (Sub 1h35') DW1Z3D5
COLLADO GONZALEZ ÓSCAR COLLARÍN TEAM Blau (Sub 1h35') DT34PDZ
COLOMER BLANCH JOSEP ANTON TRIATLO MIOSTAF Groc (Sub 1h45') DG798EE
COMAS PELEGRÍ XAVIER Verd (Sub 1h55') DG7ZXS1
COMPANYS FERRAN XAVIER Blanc (Més 1h55')
CONCHESO SANTA TERESA RAUL ESPI RUN Blau (Sub 1h35')
CONSUL MANRIQUE RUBEN Blanc (Més 1h55')
CORCHERO RODRIGUEZ AITOR TROTALLUNÀTICS Verd (Sub 1h55') KX8GPMV
CORRAL Y ALONSO JAVIER INDEPENDIENTE Groc (Sub 1h45')
CORTES ALONSO ESTER AE EKKE Verd (Sub 1h55') DW0FTE1
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT BCTEAM/SÍCORIS CLUB Verd (Sub 1h55') HD395M6
CORTIJO KIKO RUNNERS BALAGUER Blau (Sub 1h35') DT6V9X4
COSTA XAVI A.A.XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DG2CR6P
COSTA ABIZANDA JESÚS AE EKKE Blanc (Més 1h55')
COSTA SEÑÉ GERARD FITA ALTA MADNESS Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DR7NWDR
COSTAFREDA BOSCH MONTSE SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45')
CUADRAT FONDEVILA EDUARD Blanc (Més 1h55') CD92949
CUADRAT GONZALEZ RICARD Blanc (Més 1h55')
CUNILLERA SABATÉ BLANCA CLUB ATLÈTIC BORGES Blanc (Més 1h55') DW8SFEG
CUÑA MIGALLÓN SOFÍA CLUB TRIATLÓ SERRADELLSA ANDORRA Groc (Sub 1h45') DZ7VT8S
DANCZYSZYN AGNIESZKA Blanc (Més 1h55') DW8ZFCR
DANILA GICU CANSALLEBRES VALLFOGONA Verd (Sub 1h55') DZ18CXM
DAURA CORRAL GUILLEM LESTORUNNERS Groc (Sub 1h45')
DAZA PEREZ ADRIANA VITHAS SALUT SPORT Blau (Sub 1h35') DY0XABY
DE ANTONIO MERTXE Verd (Sub 1h55') DY6X8K3
DE BUFALÁ RIBAS BORJA Groc (Sub 1h45') DT2W19R
DE DIOS MORAGUES ANDREU TRI 4.40 Blau (Sub 1h35') DG6EK98
DE HARO MARTÍN XAVIER SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45') HG20R76
DE LA FUENTE ROMERO RICARDO EL RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO Groc (Sub 1h45') HD3C6BN
DE MIGUEL CABEZUDO PABLO AA XAFATOLLS Blau (Sub 1h35')
DEJUAN GONZALEZ XAVI TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') HD9DW57
DEL CASTILLO CRESPO RAUL Blanc (Més 1h55') DY6ZHBZ
DEL PINO MOLINA JOAN SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45') DT9HW8H
DEL RIO TEIXIDO GERARD RODI MOTOR SERVICES Blau (Sub 1h35') CA78712
DEL ROMERO GONZÁLEZ GORKA - Blau (Sub 1h35') DF5GZ7N
DIAZ CORRALES CESAR RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45')
DIAZ DIAZ ANDREA TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DN0MSKK
DIAZ MEDINA TONI Blau (Sub 1h35') DT43K06
DIAZ MUÑOZ GONZALO AUTODILER 3000 Blau (Sub 1h35') DY94MMT
DIAZ RODRIGUEZ FREDY AA XAFATOLLS Blau (Sub 1h35') HD19EF6
DIEZ ESCRIBANO FEDE AE EKKE Groc (Sub 1h45') DT4D9WW
DIEZ ZUCAR JORDI A.A XAFATOLLS Blanc (Més 1h55') HT9SV5B
DOLADE BONET ANTONI RODI MOTOR SERVICES Blau (Sub 1h35') DY66WYE
DOLSET JOSEP M EGOISMO POSITIVO Verd (Sub 1h55') DY7ST77
DOLSET ARTACHO IGNACIO TRES TOSSALS Groc (Sub 1h45') DK9F5AY
DOMENECH GARCIA ISIDRE KM0 PONENT Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT714SD
DOMÈNECH TORREBADELLA JOSEP DOCU LLEIDA Blanc (Més 1h55') DT43HV5
DOMINGO DINO RODI MOTOR SERVICES Blau (Sub 1h35')
DOMÍNGUEZ DE PABLO LOURDES ZENIT Blanc (Més 1h55')
DOMÍNGUEZ TORRES RAUL RUN FORREST RUN Blau (Sub 1h35')
DONES LLOBERA ARNAU Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DY2FYDD
DRUDIS NOVELL HECTOR NOVELL EQUIPAMENT TEAM Groc (Sub 1h45')
DURAN BARBAS ADRIA Verd (Sub 1h55') DG84HDW
DURAN TREPAT MARIA AE EKKE Groc (Sub 1h45') DN2KZ8Y
DURANO GASCON J. DURANO RUN FORREST RUN Blau (Sub 1h35')
ECHEVARRIA BELTRAN JOSÉ ANTONIO SICORIS CLUB Verd (Sub 1h55') DT05SRM
ELEZ FERNANDEZ FELIX Groc (Sub 1h45') DW8NFSB
ENRICH GRÍFOL CRISTINA LLIMASOLES Verd (Sub 1h55') HD7BYA4
ERAS VILA JOAN INDEPENDENT Verd (Sub 1h55') DM17WFB
EROLES NOVAU ANGELS ASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA DE L'URGELL Blanc (Més 1h55') CD90950
EROLES VILES JOAN CLUB TRIATLÓ CERVERA Groc (Sub 1h45') DG3X05A
ESCALONA MELINES TONI AE EKKE Blau (Sub 1h35') DK4XC2F
ESCOBAR ORTIZ JOAN ESPORTS PIFARRE TEAM Groc (Sub 1h45') DY3Z2G1
ESCOBAR ROURE SERGI C.E SPEED REPUBLIK Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DA8KWPH
ESCUER SEMIS SANTI RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55')
ESPASA SEBAS Groc (Sub 1h45')
ESPAX BOTEY XAVIER Verd (Sub 1h55')
ESPAX VITORES ALBERT Blau (Sub 1h35') DT97054
ESPERANZA MATEOS FERNANDO INYECCIÓN ZOITI Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB Verd (Sub 1h55') HD3053A
ESPUÑA BARRULL JOSEP Verd (Sub 1h55') DK3FTFV
ESQUERDA CRIS EKKE Blanc (Més 1h55') DN6ZK05
ESQUERDA RIBERA GERARD CE EL PALAU Verd (Sub 1h55') DZ9BK09
ESQUERIGÜELA JORDI JEVNET Groc (Sub 1h45') DT9NSSY
ESQUERIGÜELA VALERO XAVI Verd (Sub 1h55')
ESTANY ECHAUZ PERE CLÍNICA PODOLÒGICA KELLER Blau (Sub 1h35')
ESTAVILLO IBÁÑEZ JUANTXO Blanc (Més 1h55')
ESTAVILLO IBÁÑEZ CARLOS Blanc (Més 1h55')
ESTEVE BIETO JOSEP RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45') DZ1BT34
ESTEVE ORO JOSEP RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DA1DN2N
ESTRELA ARENAS SERGI RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DZ74466
ESTRUCH PORCEL DAVID SAN MIGUEL Groc (Sub 1h45') DY3RRTT
FABREGAT SUMALLA JORDI Blau (Sub 1h35')
FALCÓ AIGE MANEL Blanc (Més 1h55') DT2W3CN
FALCON ESTRUCH JOAN RAMON Verd (Sub 1h55') DT0BPB7
FALIP OLIVA JORDI #STARGARDT GO! Blau (Sub 1h35') DY6GRRS
FAR MERITXELL EKKE Blanc (Més 1h55') DT34CGK
FARGAS I BUSQUETS DAVID KM0 PONENT Blau (Sub 1h35') HD1MV9X
FARGUES GIMENO JORDI C.E. ROCKO ALMENAR Groc (Sub 1h45')
FARRÀ PALLEROLS ROBERT AE. EKKE Groc (Sub 1h45') DY2MYKE
FARRAN JULIÀ ÀNGEL A.A. XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HD1NENN
FARRAS DUART ALBERT INDEP Blau (Sub 1h35') DZ52417
FARRE BALSA XAVIER TRI-4.40 Blau (Sub 1h35') DX7AS65
FARRÉ BARÓ JORDI MARGIPACK Blanc (Més 1h55') HD393N5
FARRE ESTANY NOEMI AE EKKE Blanc (Més 1h55') VX8WK9T
FARRÉ FARRAN IBAN CLUB ESPORTIU CASTELLDANS Groc (Sub 1h45') DY2A4T4
FARRE I PALAZON IMMA AE EKKE Blanc (Més 1h55') DT7DX1E
FARRÉ SANS MAGDA TROTALLUNATICS Verd (Sub 1h55') CF03366
FEIXAS PERERA MARC AE EKKE Groc (Sub 1h45') DW1P3E9
FELIP ALEGRET ANNA CLUB TRIATLÓ PROSAN Verd (Sub 1h55') DW8YVFT
FELIP CORRIUS GLÒRIA Verd (Sub 1h55')
FELIP NOGUÉS ISIDRE Verd (Sub 1h55') DA8HMS6
FELIU CARRERA MARC RUNNING BLAU PETEN Blau (Sub 1h35') BC17063
FEMENIAS LLANERAS ANTONI Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY3Z3T9
FERMIÑÁN MIRÓ OSCAR AE EKKE Groc (Sub 1h45') DK4KF9G
FERNANDEZ JON Blau (Sub 1h35')
FERNANDEZ BORREGUERO ALBERT CORREDORS SINERGICS Blanc (Més 1h55')
FERNANDEZ BRILS JAUME ESCATXICS Verd (Sub 1h55') DN3GE4M
FERNANDEZ DE JESUS FABIO TREVOL LLEIDA Groc (Sub 1h45') DF82116
FERNÁNDEZ DE LA PRADILLA VALDEMOROS JUAN Blau (Sub 1h35')
FERNANDEZ FERNANDEZ ALFONS EMBARUN LLEIDA Groc (Sub 1h45') HD7HA3E
FERNANDEZ GOMEZ JORGE C.A ASCÓ Groc (Sub 1h45')
FERNÁNDEZ HORNERO JUANMA PERRUNOS ALCARRÁS Blau (Sub 1h35') DA1HHDW
FERNÁNDEZ MENCHACA ANE Verd (Sub 1h55')
FERNANDEZ PUIGPELAT JORDI Blau (Sub 1h35') DT65NST
FERNÁNDEZ VERGES MARC RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45')
FERRÁNDIZ LARRAMONA JAVIER C.A. LOS CANALLAS Groc (Sub 1h45') DG14HGE
FERRAZ IUSAN CARLOS NO Groc (Sub 1h45')
FERRER CARRASQUER EMILIO EL RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
FERRER RODIE ANTONI INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') DY4PYNT
FERRER VIRGOS ISRAEL ESCUELA RUSA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') HZ32C51
FIGUERAS BLANCO HUGO ESPORTS TRUGA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') DY5PHF2
FIGUERAS BLANCO SANTI FONDISTES CERVERA Blau (Sub 1h35') DY7ETT5
FIGUERAS COSTA JORDI TROTALLUNÀTICS & EGOISMO POSITIVO Groc (Sub 1h45') DK2CBXN
FILIMONOVA ANNA ZENKIU Blanc (Més 1h55') DT4KCGS
FILLAT GARRIDO VICTOR ARCA ESCENARIS Blau (Sub 1h35') DT27RDN
FLORES ALARCIA ÒSCAR KM0 PONENT Blau (Sub 1h35') DG9X2C3
FONDEVILA COLLADOS ÓSCAR QUIROPONENT Blanc (Més 1h55') DN90DXN
FONT AMPERI JOSEP ANTONI KM0 PONENT Groc (Sub 1h45') DG77H4X
FONT DOMÍNGUEZ DAVID EMBARUN LLEIDA Verd (Sub 1h55') DT2314G
FONT VIDAL DAVID TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DY3T80Z
FONTOVA MEDÀ TOJE Groc (Sub 1h45')
FONTOVA PONS ANNA TROTALLUNÀTICS Verd (Sub 1h55') HD31R5V
FONTRODONA PALOMARES RAQUEL CRACKFITNESS-BODYGYM BADALONA Groc (Sub 1h45') DY307GM
FORNELLS BARBERÀ IMMA AE EKKE Groc (Sub 1h45') HE3RNCE
FORNOS BLANCH RAMON AE EKKE Verd (Sub 1h55')
FORTON LARRUY JOSE LUIS EMBARUN LLEIDA Groc (Sub 1h45') DN80YK6
FRANCH GUTIÉRREZ XAVIER Verd (Sub 1h55') DM9C0SF
FREIXINET VIDAL JÈSSICA CCE ALMATRET Groc (Sub 1h45') DY3T7RF
FRIAS VARGAS EDUARD CROSSFIT LLEIDA Blau (Sub 1h35') DG7930K
FUENTES PESTAÑA JUAN Blanc (Més 1h55')
FUENTES TRASSIERA JOSÉ ANTONIO ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA Blau (Sub 1h35') DY3T4XZ
FUSTEGUERAS MIR LAIA SICORIS CLUB Verd (Sub 1h55')
GABANDE GARCIA JONATHAN AE EKKE Blanc (Més 1h55')
GABARRA MESALLES PAU TRES TOSSALS Groc (Sub 1h45')
GADEA LLEVOT ALBERT A. A. XAFATOLLS Groc (Sub 1h45') DZ9M3NP
GALIANA ALBARRACÍN ORIOL TREVOL LLEIDA Blau (Sub 1h35') DG8C9WB
GALILEA NERÍN JAVIER RODI MOTOR SERVICES Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
GALINDO CORPAS JOSE MARIA Blau (Sub 1h35')
GALINDO MALLOL CARLOS CLUB PETANCA EXTREME SPORTS Blanc (Més 1h55')
GALITÓ SANFELIU MONTSE LA GUINEU Blanc (Més 1h55') DM856GA
GALLARDO BERNAD JOSEP MARIA Blanc (Més 1h55') DX12MNS
GALLART OLOMÍ MARIA JOSÉ EMBARUN Blanc (Més 1h55') CG39020
GALLEGO BRESCÓ DAVID THE NEW PAPI Blau (Sub 1h35') DG5P0DY
GALLEGO BRESCÓ JOSEP RAMÓN Blanc (Més 1h55') HT2XT2C
GALLEGO BRESCÓ ROGER INDEPENDENT Verd (Sub 1h55')
GALLEGOS GORDO JAVIER SAN MIGUEL Blanc (Més 1h55')
GAMISANS COMA JAUME Blau (Sub 1h35') DR6KF9B
GAÑET BENAVENTE NURIA CONCEPCION Blanc (Més 1h55')
GARASA QUEROL VICTOR EKKE Blau (Sub 1h35')
GARCIA BALLART SERGI CLUB TENNIS LLEIDA Blanc (Més 1h55')
GARCIA BERNAUS JORDI - Blau (Sub 1h35') HT9CRZW
GARCIA BRAGADO JESÚS ANGEL AE EKKE Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
GARCIA CASADO MIGUEL ANGEL Verd (Sub 1h55')
GARCÍA DEZA CARMEN ACACIA Verd (Sub 1h55') DT9NRRA
GARCÍA DURANY SERGI A. A LA GUINEU Blanc (Més 1h55') DG60FA7
GARCIA GONZALEZ RAUL RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55') DY3TS9Z
GARCIA JIMENEZ ABEL CLUB ATLETIC BORGES Groc (Sub 1h45') DY6207N
GARCÍA JIMENEZ NIKO CLUB ATLETIC BORGES Groc (Sub 1h45')
GARCIA JUSTICIA OSCAR TREVOL Verd (Sub 1h55') DY9W11B
GARCIA LA IGLESIA ALBERT ILERLASERTEAM Blau (Sub 1h35') DW1ETP3
GARCIA LUNA LAURA TROTALLUNATICS Groc (Sub 1h45') DT6GF3D
GARCÍA ORTEGA SISCO TROTALLUNATICS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY2ENB5
GARCIA PELEGRI SERGI INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') DY3RA0Z
GARCÍA RINCÓN MIGUEL ÁNGEL TEAM MANDRIL Blau (Sub 1h35')
GARCIA SANCHEZ JOSE Mª Blanc (Més 1h55') HD2PX86
GARCIA SERRATE ÒSCAR Groc (Sub 1h45') HD6CC4X
GARCIA SIMON JOSE ANTONIO C.A. TRIALS ZARAGOZA Blau (Sub 1h35')
GARCIA TELLO JOSE ANTONIO AE EKKE Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DG7NMNT
GARDENYES POTRONY ELENA ESCATXICS Groc (Sub 1h45') DM7CATX
GARDEÑES POTRONY CRISTINA CLOS PONS THAI RUNNERS Groc (Sub 1h45') DT9NDHT
GARDEÑES POTRONY FRANCESC CLOS PONS THAI RUNNERS Blau (Sub 1h35') DT0BB2V
GARGALLO RAUL ALTORUN Blau (Sub 1h35')
GARGALLO BAÑES MAR ROYAL LLEIDA Blanc (Més 1h55') DW2M2ZK
GARRETA CASASES LLUIS XAVIER AE EKKE Groc (Sub 1h45') CH46912
GASA FRANCESC POBLATANS IRREDUCTIBLES I CAPS Groc (Sub 1h45')
GASTÓ RODRIGUEZ XAVIER TRI-4.40 Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DR14GET
GASULLA FERNANDEZ JUDIT Blanc (Més 1h55')
GATIUS LLAS MIQUEL ANGEL Blanc (Més 1h55')
GATIUS MORENO AGUSTI EGOISMO POSITIVO Blanc (Més 1h55')
GÁZQUEZ GARCIA ANTONIO SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45') DF53N5X
GENE GRAS JOSEP MARIA Groc (Sub 1h45')
GENSANA GOMEZ ANTONI CCE ALMATRET Groc (Sub 1h45') DY354ND
GESTEIRA MARTINEZ EMILIO EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DX360MK
GIL ALOS CARMEN AE EKKE Blanc (Més 1h55') DK48SAC
GILART BOQUÉ ANTONI TRAMDUR Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HD3VXSE
GILART FONTANALS SERGI AE EKKE Groc (Sub 1h45')
GILI GUARDIOLA MACIA MASSALCOREIG TEAM Blau (Sub 1h35') DY2VMSY
GILI MARTI XAVIER ATLÈTIC MONTBLANC Blau (Sub 1h35') DM06PW6
GILI MASAGUÉ NEUS LAST ZANKADA Groc (Sub 1h45') DW41KZP
GIMENEZ BARRERA PATRICIA Blanc (Més 1h55') DT23NTA
GINÉ MARCH JORDI A.E. BARBERÀ DE LA CONCA MOU-TE Groc (Sub 1h45') HT4R07F
GIRO JORDI NATACIO LLEIDA Groc (Sub 1h45') DK6DP5D
GIRON BARBECHO JONATHAN AE EKKE Verd (Sub 1h55') DZ4V904
GISBERT RIBAS PAULA Blanc (Més 1h55')
GOMÀ SAFONT XAVIER A.A. XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY5XT9S
GOMEZ ARNAU RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45')
GÓMEZ ARAZOLA ÁNGEL CLUB ATLETISMO FRAGA-BAJO CINCA Groc (Sub 1h45') KX8TH22
GOMEZ CARDENAS JUANJO SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45')
GÓMEZ GRACIA JORGE ESCUELA RUSA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
GÓMEZ JUAN CARLOS INDEPENDIENTE Groc (Sub 1h45') HE3R05V
GOMEZ LOZANO MARIO C.E.SANLORIA Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') CB69440
GÓMEZ SARO ROBERTO INDEPENDENT Verd (Sub 1h55') DY66P9X
GOMIS HORCAJADAS RUBEN Groc (Sub 1h45') DY076BW
GONFAUS VIÑAS JOSEP CLUB TRIATLÓ BERGA Blau (Sub 1h35') DT2WY2C
GONZÁLEZ CARDEÑOSA GISELA Blanc (Més 1h55')
GONZÁLEZ DELGADO XAVIER RUNNERS BORDETA.NET Verd (Sub 1h55') DN6A2V3
GONZALEZ SUÑE MARTA ASSOCIACIÓ EXCURSIONISTA DE L'URGELL Verd (Sub 1h55') DW8SST2
GORROCHATEGUI GURRUCHAGA IBAN Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT0KZVA
GRAELLS PLANAS DE FARNES ISIDRE RUNNING LLEIDA Blanc (Més 1h55') HZ32X24
GRANADOS RIVERA JAVI Groc (Sub 1h45')
GRANÉ PORTA XAVIER UNIÓ EXCURSIONISTA URGELLENCA Verd (Sub 1h55') DY5E63T
GRASA RODRIGO LUCÍA CLUB ATLETISMO BARBASTRO Verd (Sub 1h55')
GRAU COSCULLUELA JOSÉ ANTONIO MONTAÑEROS CAB BARBASTRO Verd (Sub 1h55')
GRAUS CODINA EDUARD V PRO TEAM Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24') VX8GKPT
GREGORI SALSE CARLOS AE EKKE Groc (Sub 1h45') DK5Y3H4
GRIGELMO DE LA CRUZ MAURI LA SERRETA CORBINS Blau (Sub 1h35') DN4N6MN
GROS ESTEBAN DANIEL TENNIS LLEIDA Groc (Sub 1h45') DR70CZS
GUAL CAMPABADAL ROBERT #STARGARDT GO! Blau (Sub 1h35') DG0CTGR
GUAL RIPOLL ALEX #STARGARDT GO! Blau (Sub 1h35') DY950R9
GUALLAR BALLARIN JOSÉ ÁNGEL CLUB CICLISTA OSCENSE Blau (Sub 1h35')
GUASUMBA NASIMBA GIOVANNI Blau (Sub 1h35') DM20YTW
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS Blau (Sub 1h35') HD64231
GUERRERO SURROCA JOSEP CLUB EXCURSIONISTA VILANOVA DE LA BARCA Blanc (Més 1h55') HT4XCM9
GUERRERO YESTE ABEL AE EKKE Verd (Sub 1h55') DG68VGB
GUILLAMET FLORENSA JOSE MAIPATEM ALCARRAS Verd (Sub 1h55') DT33HF2
GUIM RICART DOLORS A.A. XAFATOLLS Groc (Sub 1h45') CH40692
GUIMÓ SAMPIETRO MARC CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55') HD9E7BW
GUINOVART RODRIGUEZ ESTEFANIA BORGES TRAIL Groc (Sub 1h45') DF6TNS3
GUIOT FRANCOIS Groc (Sub 1h45')
GUIU MONESMA EDUARD ALTAN LOGIESPORT Blau (Sub 1h35') DT6P30P
GUIU SÁNCHEZ NANDO Verd (Sub 1h55') DG3RE58
GUTIERREZ DIAZ RAFAEL INDEPENDENT Groc (Sub 1h45') DW8ZYA1
GUTIERREZ PEREZ CHRISTIAN SÍCORIS CLUB Blau (Sub 1h35') DT6YR53
GUTIÉRREZ RIU XAVI LAST ZANKADA Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY7VEF3
GUTIÉRREZ SIMÓN LUCI CLUB NATACIÓ LLEIDA Groc (Sub 1h45')
HEREDIA MARTINEZ JUAN TREVOL Blau (Sub 1h35')
HEREDIA VELA MANUEL Verd (Sub 1h55')
HERMOSO PUA TONI MARATONIANS DEL SEGRE Blau (Sub 1h35') DG3WFHE
HERMOSO LASHERAS JOAN JORDI EMBARUN LLEIDA Groc (Sub 1h45') HT1FXBK
HERNÁNDEZ MORCUENDE CARLOS Blau (Sub 1h35')
HERNANDEZ PELLICER RUBEN C.E. L’ARENY Blau (Sub 1h35')
HERNANDO DEL PINO IVAN Groc (Sub 1h45') HT2S2B7
HERRERA CALLEJA OSCAR RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55')
HERRERIAS FERNANDEZ JOAN AMAT C.AT.MONTOLIU DE LLEIDA Blanc (Més 1h55') HE3TDM6
HERRERIAS LAVILLA IVAN SAN MIGUEL Groc (Sub 1h45') DZ0TTZC
HIDALGO PUIGIBERT IVAN CORREDORSVALLS.CAT Blau (Sub 1h35')
HIJANO DÍAZ JOSÉ M. TROTALLUNÀTICS Blau (Sub 1h35') DG3MW9V
HILL MOLINA SÍLVIA SÍLVIA HILL FISIOTERÀPIA DOMICILIÀRIA Verd (Sub 1h55') DN6W3AZ
HORTAL CASTAÑO GINA AE EKKE Blanc (Més 1h55') DF6SBKX
HORTET IBARS FERRAN SÍCORIS CLUB Groc (Sub 1h45')
HUERTAS PUIGDEMASA ELISARD CEFUC Blau (Sub 1h35')
HUGUET ISAAC Blanc (Més 1h55') DR1X18C
HUGUET PENELLA CARME AE EKKE Groc (Sub 1h45') DZ9S82V
IBÁÑEZ ARRESE EDUARDO Blanc (Més 1h55')
IBARZ BALLESTERO RAMON EL RETO DE CORRER Blau (Sub 1h35')
ISERN BIOSCA XAVI JAGER TEAM Blau (Sub 1h35') HD9P4RV
IZCARA CAMÍ JORDI CLUB ATLETISME AITONA Groc (Sub 1h45') DF3A1KN
IZCARA CASALS PAU CLUB ATLETISME AITONA Groc (Sub 1h45') DY66GKV
JAIME GARCIA OSCAR Blanc (Més 1h55')
JAIME GARCIA PEDRO JOSE Verd (Sub 1h55') DX94SWB
JAIME GARCIA IBAN Verd (Sub 1h55') DT2C5AW
JARAÍZ CORRALES JAVIER Groc (Sub 1h45')
JARNÉ BONEL MARC CLUB CICLISTA ALMATRET Groc (Sub 1h45')
JIMENEZ ALBERT Blau (Sub 1h35') HD02RZS
JIMENEZ CONTRERAS JOSE A.A.XAFATOLLS Verd (Sub 1h55') DA23B16
JIMÉNEZ DÍAZ SUSANA Blanc (Més 1h55') DG8WZ6G
JIMÉNEZ HORCAJADAS JORDI Groc (Sub 1h45') DW3FWN7
JIMENEZ OLMEDO JORDI ACCURA RUNNING Blau (Sub 1h35') DG7D202
JIMÉNEZ RÍOS JULIO CRACKFITNESS Groc (Sub 1h45') DM50XZH
JIMENEZ RUIZ LLUIS CLUB TRIATLO LLEIDA Groc (Sub 1h45') HD34KB5
JIMENEZ VALLS DANIEL AE EKKE Groc (Sub 1h45') DZ6PGZY
JIMENEZ VARGAS LUIS LAST ZANKADA Blau (Sub 1h35') DT027DX
JIMÉNEZ ZAERA FÉLIX PUYA T'ALTO Blanc (Més 1h55')
JOLI OBIOLS JOEL - Blau (Sub 1h35') HD99CMD
JOVE BAÑERES ISMAEL INDEPENDENT Blau (Sub 1h35') DY6779P
JOVÉ MARCH JOSEP BLUE MOTORS NEOLILT Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HR17YN2
JOVELLS HUGUET SALVADOR SICORIS CLUB Blau (Sub 1h35') DY2M6W2
JOVER I PERA ARCADI Verd (Sub 1h55') HD9AERB
JUANOS VILLALTA GERARD CLUB ATLETISME AITONA Verd (Sub 1h55') HT2BBWM
LABELLA PRIETO JORDI RODI MOTOR SERVICES Groc (Sub 1h45') DT0K3VE
LAHOZ LIZANDRA MANUEL ESCUELA RUSA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
LAINEZ RAYA HECTOR Groc (Sub 1h45')
LAMATA CAÑADA EMILIO OCTAVUS TRIATLON Blanc (Més 1h55')
LAMATA CAÑADA IVAN RODI MOTOR SERVICES Blau (Sub 1h35')
LANA MIR MARC Groc (Sub 1h45') DF1XNAV
LANE DANIEL Verd (Sub 1h55')
LARA BAFALLUY ANTONI Groc (Sub 1h45')
LARA RODRIGUEZ ESTHER RUNNING LLEIDA Blanc (Més 1h55') DT7DKBX
LARREY SOLE MARC XAFATOLLS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DY7WFK4
LATORRE LENA JESUS RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55')
LATORRE PUIG AIDA Blanc (Més 1h55') DR86247
LATORRE RAMIREZ MARTA AE EKKE Blanc (Més 1h55')
LATORRE TORRES FERNANDO CLUB ATLETISMO BARBASTRO Blau (Sub 1h35')
LAZARO MONICA AE EKKE Blanc (Més 1h55')
LÁZARO ANDRÉS SERGIO CLUB CICLISTA TERRAFERMA Blau (Sub 1h35') HD29V21
LAZARO AYUSO JAVIER PEDALA.CAT Blau (Sub 1h35')
LEAL OROZCO JAVIER Groc (Sub 1h45') DG8WHPD
LEAL PAUSAS DAVID Verd (Sub 1h55') DZ17HAC
LIBRADO CANO JAVI Groc (Sub 1h45')
LLABERIA LLAVANERAS JORDI EKKE Verd (Sub 1h55') DY8G3Z2
LLADÓS CATALÀ ELISA CLOS PONS THAI RUNNERS Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') HE8YSFZ
LLANES GRACIA ANNA Blanc (Més 1h55') DT430HV
LLANES IGLESIAS FERNANDO CLUB NATACIÓ LLEIDA Groc (Sub 1h45') DG3D563
LLAVALL BURGUES RAMON Verd (Sub 1h55')
LLEVADOT LLOBERA JOSEP SICORIS CLUB Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT9TMTM
LLOBERA FARNELL MÒNICA C.E. EL PALAU D'ANGLESOLA Verd (Sub 1h55') DG67K2X
LLOBERA FARNELL NURIA A.A.XAFATOLLS Groc (Sub 1h45') DX94CMX
LLOBERA I LABELLA MATEU SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45') DY3T8XN
LLOBERA I LABELLA CESAR SICORIS CLUB Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30') DT0BXAE
LLOBERA SANMARTI JOAN Groc (Sub 1h45')
LLOBERA SANMARTI ÀLVARO GRUP EXCURSIONISTA D' ALBESA Blau (Sub 1h35') HE36NCT
LLOBERA TORRES ANTONI A.A. XAFATOLLS Blau (Sub 1h35') DZ81XBY
LLORENS ROIG MANEL #STARGARDT GO! Groc (Sub 1h45') HT2TFNR
LLOVERA CARLOS RODI MOTOR SERVICES Vermell (Homes Sub 1h24' - Dones Sub 1h30')
LLOVERA BAIGET JUDIT RODI MOTOR SERVICES Verd (Sub 1h55')
LLOVERA BARBERA ROBERTO RODI MOTOR SERVICES Blanc (Més 1h55')
LLURDA GABAS RUBEN Verd (Sub 1h55')
LÓPEZ BOTANCH JESÚS SAS AUBESA Groc (Sub 1h45') DX2XVRG
LÓPEZ GARCIA ALBERT Groc (Sub 1h45')
LOPEZ GOMBAU CARLES EGOISMO POSITIVO Groc (Sub 1h45')
LOPEZ IGUAL PEDRO VILANOVA DE L'AGUDA PONTS Blanc (Més 1h55') DX6EGW3
LOPEZ JAENES ANTONIO RODI MOTOR SERVICES Verd (Sub 1h55')
LOPEZ LOPEZ ROSA SICORIS CLUB Groc (Sub 1h45') DW2MYSM
LOPEZ LOPEZ JULIO TRI CRAZY Verd (Sub 1h55') HZ3GZGX
LOPEZ MORENO JOSE LUIS Blanc (Més 1h55') DX3FDXG
LOPEZ MUCHAMAN ANGEL EGOISMO POSITIVO Blanc (Més 1h55')
LOPEZ RACAJ JORGE ESCUELA RUSA Negre (Homes Sub 1h18' - Dones Sub 1h24')
LÓPEZ SANTOS JESÚS Blanc (Més 1h55') HD64ZN6
LÓPEZ SEUMA MARINA Blanc (Més 1h55')
LOPEZ TERUEL JOSE Blanc (Més 1h55')
LÓPEZ TOSTÓN RICARDO CLUB DEPORTIVO EL TRASTERO Groc (Sub 1h45')
LÓPEZ TRUCO ELENA AE EKKE Blanc (Més 1h55') DT02T58
LORDAN BOTARGUES JULIÀ