Llista d'inscrits

Cursa: Rodi Mitja Marató de Lleida

Campionat de Catalunya Universitari


1196 persones inscrites (límit: 1500)

Xip Cognoms Nom Any de naixement Club
RUIZ MARTIN PABLO 1992 AE EKKE
ABAD PISA RICARDO 1981 PAOBALTEAM
DG9VPF2 ABASCAL BARQUIN JUAN CARLOS 1974 A.A.XAFATOLLS
DT27M9D ABOS LOPERA IVAN 1980 A.A. XAFATOLLS
DN392XC AGUADO AGUADO JOSE MANUEL 1971
DG776V2 AGUILÀ AMORÓS LLUÍS 1970 CLUB NATACIÓ LLEIDA
AGUILA OTTO IRENE 1985 RODI MOTOR SERVICES
AGULLO RODRIGUEZ MARIA SALUT 1970 INDEPENDENT
DT6HZ5P AGUSTI JOVE JOAN 1971 AE EKKE
AGUSTI PUIGVERT JOEL 1987 CORRE I VOLA
VX8WVRT AGUZA ALBEROLA MIGUEL ÁNGEL 1975 ESCATXICS
AIGE BITRIÀ RICART 1981
HD2ZP04 AIXALÀ SOROLLA SILVIA 1977 CLOS PONS THAI RUNNERS
DY2A8GC ALAMAN IBIZA RUBEN 1985 CT LLEIDA
DZ1G9E9 ALBÁ PANIEGO OSCAR 1971 INDEPENDENT
DZ913FP ALBA SÁNCHEZ TOMÀS 1963 INDEPENDENT
ALBALA LOSADA JOSE ALBERTO 1983
DY62HG9 ALBAREDA SEGURA JOAN RAMON 1979 INDEPENDENT
DR2850F ALBARRACIN COCHERI RAFAEL LEONARDO 1972 TROTALLUNÀTICS
ALBERO CRIVELLE ARIADNA 1990
CB62574 ALCAIDE PEREZ MANEL 1965 SENGLARS DE L'ESQUADRA
ALCAINE MUÑOZ RAÚL 1980
DG6X893 ALCARAZ FEBRERO JORDI 1954 A TOPE
HD3W046 ALCIVAR BARNUEVO CRISTINA 1986 AE EKKE
HD3PSC6 ALDABO SILVESTRE JAVI 1979 RUNNERS MEQUNENZA
DF0TXD1 ALEGRE FORNELLS MARTA 1984
CF99309 ALEMANY PONS JOSEP RAMON 1974 C.A.LA GUINEU
VX8WGDT ALEU ARDIACA JOSEP MARIA 1984 RUNNER’S BALAGUER
DK7Y8W3 ALLED PAYET JULIÀ 1976 MATINERS TEAM
DZ3CWYW ALLEPUZ FARRÉ RICARD 1992 ALMO-RUNNERS
DY3T7KK ALMARAZ FERNANDEZ JOAN MANEL 1974
DY35MB9 ALONSO XAVIER 1974 ESPORTS PIFARRE TEAM
DY6X4R9 ALONSO FONFREDA HÉCTOR 1991 C.A. FRAGA BAJO CINCA
DK3R71W ALONSO GIRÓ ALBERT 1993
DA0681E ALONSO LORENZO MIGUEL 1977 INDEPENDIENTE
DK8RY72 ALSINA FABREGAS XAVIER 1979 RODI MOTOR SERVICES
ALSINA VIVES GERARD 1995 INEFC LLEIDA
DK6HM3G AMORÓS I ANDRÉS XEP 1967 CENTRE EXCURSIONISTA GEST
DG3E26C ANDREU BARBERÀ XAVIER 1989
HT2S587 ANGULO RUBEN 1982 INDEPENDENT
DZ083VB ANTELO SABARTES BERNAT 1977 EMBARUN LLEIDA
APAZA LOPEZ JUAN CARLOS 1976
ARAN GASCON XAVI 1979 TREVÒL LLEIDA
DX5DH3F ARAN ROURES MARC 1986
ARANDA CUBELES CHRISTIAN 1993
HE88EFP ARANTEGUI JIMENEZ JAVIER 1968 AE EKKE
DZ7EPYA ARAÑÓ PEREZ GERARD 1991
DT02VS1 ARBIZU ARBONÉS CÉSAR 1977 INDEPENDENT
DZ8583Y ARCARONS LLONC ROGER 1971 SÍCORIS CLUB
DK627EN ARCE FARRE AUREA 1986 CLUB ATLETIC BORGES
DK0465K ARCHAMBEAU FERNANDEZ DANIEL 1973 INDEPENDENT
DY9FZXG ARESTE MUR MARIA DOLORS 1970 AE EKKE
ARÉVALO SEBASTIÁN JULIO 1974
DZ82W0B ARGILÉS FALGUERA ANTONI 1967 CLUB ATLETISME LA GUINEU
DN87HED ARIAS NIETO ROBERT 1973 THE SPARTARUNNERS
DT03DK8 ARMENTEROS MORENO DIEGO 1955 CE TREVOL
DG4E7XZ ARNAU SOLEDA ELVIRA 1963 LLIMA-SOLES
VX9X05D AROCA PALMERO JOAN 1970 INDEPENDENT
DR4Y8MH ARROYO CÉSPEDES CRISTIAN 1988 CLUB TRIATLÓ LLEIDA
ARROYOS RALUY JAVIER 1997 CA BINEFAR
ASENSIO CAZORLA CARLES 1977 FONDISTES TARREGA
DZ9EH8E AUSAS CORTADA ALBERT 1975 AE EKKE
DK2462P AYALA ABAD SANCHO 1967 HINACO MONZON
DA92K59 AYNETO VIDAL DEIDY 1966 AE EKKE
DR9PNPX AZNAR ARASA LLUÍS 1984
DY57THP BADEMUNT MIQUEL MANOLO 1957 AE EKKE
DZ234PD BADIA JORDI 1963 TREMP RUNNERS
DY7W4MC BADIA I CALAFELL JAUME 1971 A.A.XAFATOLLS
DK1HTWC BADIA LLORENS MARIO 1974 GPT FRIENDS
HZ3T675 BADIAS MOLA ESTEBAN 1977 PLUSFRESC TEAM
DY93286 BAEZA ARANDA JENNIFER 1987 CLUB ATLÈTIC MANRESA
DW724SR BAIGET PIQUÉ ALBERT 1970 ALMO-RUNNERS
BAILAC MORENO SERGIO 1981 EL RETO DE CORRER
DK3XTHR BALASCH MORENO MARC 1979 CANSALLEBRES VALLFOGONA
DK6THVZ BALASCH VILARÓ JOSEP MARIA 1973 #STARGARDT GO!
DZ39F52 BALCELLS RIUS MARIA 1988 AE EKKE
BALDOMÀ FARRÉ MARINA 1985
DK4605K BALLABRIGA IBORRA ENRIQUE 1957
DT2629B BALLESTER MOTIS BEATRIZ 1978 RODI MOTOR SERVICES
BALOSU CLAUDO 1980 RUNNER'S BALAGUER C.E.
DK6CVF5 BALSELLS SALES ÒSCAR 1963 AE EKKE
BALTASAR TOMAS JOSEP 1970 AE EKKE
BANDERAS MARTINEZ ENRIC 1983 AE EKKE
HD3PW86 BARALDES VALLVERDU JORDI 1965 CLUB TENNIS LLEIDA
BARBERÀ PARRAMON MIQUEL 1986
DK94CFM BARCO RUBIO FERRAN 1966 CORRERXCORRER
DZ4VXWB BARCO RUBIO MARISA 1962 CORRER X CORRERE
BARO GARCIA MARC 1982 AE EKKE
BARQUE BLANCH JOAN 1989
BARRANCO ISAAC 1983
HD9GVB5 BARRULL SUBILS CARLOS 1984
BARS POMÉS JOAN 1992
BATALLA FERNANDEZ LUIS 1980 ESPORTS PIFARRE TEAM
HD3CYPT BATLLE EDUARD 1974 CLUB ESPORTIU CASTELLDANS
HR7BV9M BÉJAR EGIDO CÉSAR 1973 AE EKKE
DK4K7RN BELLART GÓMEZ JOSEP 1985 BENISTIM
DF646NE BELLART SANS DAVID 1977 RODI MOTOR SERVICES
DG6TZWM BELLART SANS DANI 1978 A.A. XAFATOLLS
BENAVENTE TELLO FERNANDO 1966 RUN&FUN
HD308NX BERGA ABELLA VÍCTOR 1964 CLUB TRIATLO LLEIDA
DY3TK3M BERGA LLOVERA SERGI 1996 CLUB TRIATLO PRODAN
BERGES BALANYA SERGI 1965
DX9T74V BERGÉS PEIRÓ MARC 1984 CLUB TRIATLÓ PROSAN
BERGUA DIAZ ALBERTO 1979
DT6DG4G BERGUA MUÑOZ JOSEP MARIA 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS
DG08R9M BERNABEU ESCOTE JOSEP 1966 100 X 100 FONDISTES TARREGA
BERNAD FERNANDEZ GREGORIO 1969 ZONA SPORT
HT1W02G BERNAL GARCIA MANEL 1966 AE EKKE
DF6KBF2 BERTAN DIAZ PERE 1965 CORRE&VOLA
BERTÓ MANUEL 1976
HD3PHXH BERTOLIN PONSA ENRIC 1975
DT3EF62 BERTOMEU BAILE DAVID 1973 CORREDORES CAUCEL
DZ9CYDZ BERTRAN COMA GILBERT 1976 TREVOL
DR4YKXM BIFET VERGÉ PERE 1989 C.E.PEDALA .CAT
KX61X8Y BIGORRA I ADSERÀ FRANCESC X. 1974 CALÇOTBIKE
BLANCH GUINJOAN RICARD 1986
HD5XA1H BLANCO XUCLÀ DAVID 1986
DG4EWCN BLANCO XULLÀ VICTOR 1992 AE EKKE
HT4RH7Y BOBI BEA 1978 RURAL RUNNERS TORREFARRERA
BOFARULL PORQURES FERNANDO 1962
DX9654A BOIX GODIA DAVID 1982 RODI MOTOR SERVICES
HD9PK7N BOLADERES ROSA 1985
DZ15RM1 BONET OLIVART RAMON 1971 CLUB ATLÈTIC BORGES
DF64VVW BONET OLIVART JOSEP 1973 A.A.XAFATOLLS
DT0B9EP BONET URIACH JOAN CARLES 1966 #STARGARDT GO!
HD3P31N BONJORN MATA ANNA 1970 A.A.XAFATOLLS
DZ4R099 BONJORN TREPAT GEMMA 1980 TRACK TEAM
DY3BW7W BORDA FORTUNY SANDRA 1988 A.A. XAFATOLLS
DT2XW89 BORDES AYMERICH XAVIER 1978 NO PAIN NO GAIN
BORGES DE VASCONCELOS DOUGLAS 1988
DY5NDCW BORIA MARTI IMMA 1966
BOSCH ESTRUGA FERRAN 1979 BEHOBI
HD9S3PV BOSCH MORERA MARC 1979 ULTRA LLEIDA
CG88223 BOSCH MUNTAL JORDI 1975 AE EKKE
DM1B0ST BOSCH VILELLA ROC 1987 EC ALGUAIRE
DY6ZMVC BOTA JOEL 1995
BOTANCH CASANY RAMON 1982
DY6ZCAG BOTER JOVER J.FELIX 1969 A.E.EKKE
BOU ORTIZ ANDRES 1985
CA36266 BOVET PENELLA RAMON 1966 #STARGARDT GO!
DT26MTY BOYA DUOCASTELLA IGNASI 1974 RUNNERS BORDETA.NET
DY1KS0E BOZOCH MARTÍN JULI 1966 CLUB ESQUÍ BERGUEDÀ
DR6FP64 BRAVO PULIDO JOAN 1980
BRITO NUESI CARLOS 1980 MAIPAREM
DW4VBDT BRUFAL CARBONELL JOAN 1991 C.E ALGERRI
DM20ZMS BRUGULAT CUÑE ESTEVE 1977 AE EKKE
BUENO ALIOD ANTONIO 1996
BUENO MATOS LUIS 1970
BUENO MORENO ANTONIO 1963
DZ0X78E BULLICH JOSÉ RAQUEL 1990 AE EKKE
DM2G45N BURGUÉS SOLANES JOSEP M 1978 RUNNING BLAU PETEN
HD0515A BUSQUETS VALL XAVIER 1974 UOC
DY376P9 BUSQUETS VILALTELLA ORIOL 1992
CA MIGUEL 1978
DX4MFV7 CABALLE ALEGRET MARIA 1981
HD3904T CABALLERO CASTILLO VICTOR 1983 TRI-4.40 / SALYFRUTAS
HD9DREX CABELLO MILLAN JORDI 1980 A.A. XAFATOLLS
DN6XNN4 CABESTANY TIELL DAVID 1977 C.E. LINYOLA
CABRERA CENDROS MIQUEL 1982
CABRERA MENACHO ELENA 1980
DY9DNXE CABRERO MIRAS BETSABE 1980
DT02FYX CÁCERES BECERRA MANUEL 1980
DA0W866 CALDERÓ JAUME 1971 RUNNER'S BALAGUER
DN77K88 CALERO RAYA JUANMA 1965 TROTALLUNÀTICS
HD30TSB CALUCHO SOLÉ JOSEP Mª 1965 AE EKKE
HT28WPF CALVILLO GALAN CESAR 1980 TROTALLUNÀTICS
CALVO FORNONS ENRIC 1983 ESPOLETA
CALVO MOYA ANTONIO 1981
DT2WY6Z CALZADA CINTAS SILVIA 1969 CLUB ATLETISME AITONA
DN6ZFT4 CALZADA DOLADÉ ALFONS 1952 CLUB ATLETISME AITONA
DY75017 CAMARASA ARGERICH ENRIC 1977 KAMATEAM
CAMARASA PARDOS JOSEMI 1974 C.A. FRAGA-BAJO CINCA
DG2HMBG CAMARASA SANSA ALBERT 1985 AE EKKE
DA36TET CAMARGO RODRIGUEZ ANDRES 1983
HD3VW4W CAMINAL DIAZ JUAN ANTONIO 1983 CLOS PONS THAI RUNNERS
HZ327E8 CAMINO LOPEZ FRANCESC 1982 MAIPAREM ALCARRÀS
HD39K65 CAMPILLO BETBESÉ MANEL 1978 RUNNING BLAU PETEN
DY8MRXH CAMPRUBÍ GALLET ROGER 1997 CLUB ATLÈTIC BERGA
CANADELL COSIALLS ANTONIO 1973
CANES NIUBÓ MARTA 1988 CLUB ATLÈTIC ESCATXICS D'AGRAMUNT
HD91VFR CANFRAN RIBALTA MIQUEL 1984
CANO ALVAREZ JUANA 1969
DK6DPAZ CANO MARTIN RAFAEL 1977 AE EKKE
HD1MHPV CANTONS REÑE CRISTINA 1968 TROTALLUNÀTICS
CANUT BAFALUY JOSEP MIQUEL 1971 CEVILALLER
HT6217N CAO BADUELL GONZALO 1959 AE EKKE
BC85307 CAPDEVILA AYNES JUDIT 1979 SÍCORIS CLUB
HZ3MG8Y CAPDEVILA GUIU SANTI 1971 TROTALLUNÀTICS
HD95NSV CAPDEVILA ROIG JORDI 1981 SÍCORIS CLUB
DT7DE0P CAPELL GUASCH JOAN RAMON 1971 RUNNING LLEIDA
DF56SAK CAPELL PEIRO CARLES 1969 CLUB CICLISTA TORREGROSSA
DT98HX2 CAPELL PEIRO JESUS 1971 CCTORREGROSSA
CAPELL PLANES CARLES 1977 SÍCORIS CLUB
DT6YN3H CARBONELL BADIA ALBERT 1980 ULTRA LLEIDA
DG3D2D7 CARBONELL ESTEBE XAVIER 1976 BENISTIM
HT9A7MS CARMONA JORDANA SANTI 1975 SICORIS CLUB
DF7P906 CARMONA JORDANA ROBERT 1972 INDEPENDENT
DW8251B CARRASCO SALA JORDI 1985
DK1X3F3 CARRICONDO AVILA ASENSI 1965
HE89847 CARRILLO SERRADELL FRAN 1990 A.A. XAFATOLLS
DY717HH CARRO ALDECOA ESTIBALIZ 1974 TREVÒL LLEIDA
HD1MT5Z CARRO VIDALLET ORIOL 1988 TREVÒL LLEIDA
KN2XPZ2 CARTAÑÁ LAFEBRE JORDI 1967 ATHLETIC MONTBLANC
DY0N6M6 CARULLA ARGILES ROSAMARI 1980 LOGIESPORT LA GUINEU
DT34HXA CASAL TORGUET LUIS 1974 VILELLA RECICLA
CASALS FITE FRANCESC 1972
DG3YAX2 CASAÑE RIERA XAVI 1987 TREVÒL LLEIDA
DZ72H62 CASAÑÉ ROCA MANUEL 1955
DN6ZYZ9 CASAS MURTRA PERE 1965 CLUB ATLETIC MONTBLANC
CASES JORDI 1977
CASINYE JOSEP 1985 INDEPENDENT
DF3HZV3 CASSANYÉ SALA AMADEU 1981 WWW.ELRETODECORRER.COM
CASTAN MARTINEZ ALEJANDRO 1991 INDEPENDIENTE
DG7S7XT CASTELLÀ GRAELLS JAUME 1974 ILERSPRAY
DG2C1MV CASTELLÓ BALAGUÉ JOSEP Mª 1976 A.A.XAFATOLLS
DK63K65 CASTELLO FARRE ROMAN 1962 RODI MOTOR SERVICES
DT2B7R7 CASTELLÓ I MATEU CARLES 1973 SI ARRIBO JA FARE PROU
CASTELLS HELENA 1993
CASTELLS ALBÓS JOAN 1969 C.E SANLORIA
CASTELLS FERRAZ GASPAR 1958
CASTIELLA SANCHEZOSTIZ MIGUEL 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS
BC88597 CASTILFORTE TORRES EDU 1982
DT9VTYZ CASTILLO GAMBÓN JAIME 1966 TROTALLUNATICS
DY7G0YT CASTILLO HERNANDEZ MARIA DE LOS ANGELES 1964 LOS CHISPIS
DX96255 CASTILLO MAEQUINA SISCO 1973 TRES TOSSALS ALCOLETGE
DY3BGEN CASTILLO ROLDÁN ANNA 1971 TREVOL
DT6VV0G CASTRO REGOL ANNA MARIA 1974 CLOS PONS THAI RUNNERS
HT1MG74 CATALÀ BLAY CRISTIAN 1990 MAIPAREM ALCARRÀS
DM1XP7Y CAZALLA BRINGUE ANNA 1993 AE EKKE
HE3T2EH CEBRIÀ MATEU XAVIER 1990 BARBA RUBIA
HE8AHKR CEBRIAN GARCIA FRANCISCO JAVIER 1977 CA FRAGA BAJO-CINCA
CEBRIÁN SÁNCHEZ ENRIQUE 1995
CF33064 CEPERO MOLINA JUAN 1970 TROTALLUNÀTICS
CERCÓS TREPAT DAVID 1982
CG17912 CHACÓN ROJO ESTEFANIA 1978
DW1SCEW CHARLES MILLAN JOAN CARLES 1964 TROTALLUNATICS
DT6NC23 CHINÉ ARBONÉS VÍCTOR 1982 C.A. FRAGA-BAJO CINCA
DZ864E2 CHKRIPESKA MILENA 1984 UPF UNIVERSITAT POMPEU FABRA
CHOCARRO DE LA FUENTE ZURIÑE 1997 LLEIDA UA
CIRERA RUIZ OSCAR 1979
CIRIA DELFA JOSE MANUEL 1981 ELRETODECORRER.COM
CISNEROS AGUELO JOSÉ MANUEL 1980 TEAM GUERRI
CD51776 CLARIANA BATLLE MJOSÉ 1969 CLOS PONS THAI RUNNERS
DA1S3TF CLARISÓ FLORENSA JORDI 1973
CLAVE CAMATS JORDI 1994 BLUE MOTORS PONTS
DT269X4 CLAVERIA GOMEZ JAVI 1979 BEER RUNNERS LLEIDA
CLEMENTE RODRIGUEZ CARLOS 1969 RODI MOTOR SERVICES
DY1457X CLERIES ARAN MARIA 1997 CLUB CICLISTA GUISSONA
HR7518S CLOP MANUEL JOANJORDI 1977 PEDALA.CAT
CF61268 CODINA MEJON JAUME 1969 TROTALLUNÀTICS
DT05WFS CODONY CENTELLES JORDI 1956 KM 0 PENENT
COMENGE MONCLUS BORJA 1978
DA3VSSF COMPANYS FARRE LLUÍS 1977 CLOS PONS THAI RUNNERS
CONCHESO SANTA TERESA RAUL 1970 C. M. LOS ARAÑONES
CONESA MILIAN ENRIC 1996
DT055FE CONTRERAS PLANELL TONI 1981 CEAC CASTELLET
CORRONS GAMISANS ROBERT 1963 CEAC
CORTES ALER JUAN CARLOS 1978 EL RETO DE CORRER
DW0FTE1 CORTES ALONSO ESTER 1967 AE EKKE
CG62996 CORTIADA COLL JORDI 1980 TRAIL TARRACO
DT6V9X4 CORTIJO KIKO 1975 RUNNER BALAGUER CE
COSTA CASTELLÓ RAMON 1970
DR7NWDR COSTA SEÑÉ GERARD 1984 FEETBACK TERMENS
DT3XGMZ COSTAFREDA BOSCH FRANCESC 1983 A.A.XAFATOLLS
COSTAFREDA BOSCH MONTSE 1979 SÍCORIS CLUB
DK6Z1XH COSTAS SEGURA MARIA 1986
COTS PAIRADA JORDI 1989
HD3A0WT COTS SANS TERE 1968 TROTALLUNÀTICS
CREUS BASSAS ORIOL 1998 #SRG
CUADRAT FONDEVILA EDUARD 1984
CUDIÑACH JOSEP MARIA 1985 RODI MOTOR SERVICES
DY0XABY DAZA PEREZ ADRIANA 1983
DE LA FUENTE ROMERO RICARDO 1980 ELRETODECORRER.COM
DT6VPA3 DE ANDRÉS SÁNCHEZ JORGE 1971 UNIVERSITAT OBERTA DE CATALUNYA
DT2W19R DE BUAFALA RIBAS BORJA 1977 CT LLEIDA
CC60405 DE CASTRO PASARRIUS OSCAR ISIDRE 1974 LLIURE
HG20R76 DE HARO MARTIN XAVIER 1998 SÍCORIS CLUB
DE LA FUENTE ROMERO JUAN FRANCISCO 1974 ELRETODECORRER.COM
DE LA SERNA MEZCUA ALFONSO 1969
DE MIGUEL CABEZUDO PABLO 1986
DT9HW8H DEL PINO MOLINA JOAN 1970 SÍCORIS CLUB
DEL ROMERO GONZÁLEZ GORKA 1973 INDEPENDENT
HD792RT DELBLANCH SOLER ORIOL 1986 RODI MOTOR SERVICE
DK9EH8G DHAMNI SIMO 1969 INDEPENDENT
DIAZ CORRALES CESAR 1975 RODI MOTOR SERVICES
DN0MSKK DIAZ DIAZ ANDREA 1991 TROTALLUNÀTICS
DIAZ MEDINA TONI 1996
DY94MMT DIAZ MUÑOZ GONZALO 1957 AUTODILER 3000
HD19EF6 DÍAZ RODRÍGUEZ FREDY 1980 AA XAFATOLLS
HD30M13 DIAZ VENDRELL XAVI 1967 A.A. XAFATOLLS
CG70708 DIAZ-ALEJO VERVERDE CARLOS 1979 TREVÒL LLEIDA
DK8HM89 DIAZ-SANTOS ZARAGOZA EVA 1972
DIES ESPUÑA JOSÉ MANUEL 1976
DG3TVB1 DÍEZ COBERTERA JESÚS 1971
DT4D9WW DIEZ ESCRIBANO FEDE 1965 CLOS PONS THAI RUNNERS
DY6MNPS DIEZ ESCRIBANO CARLOS 1970 CLUB NATACIO LLEIDA
DÍEZ GALLEGO JESÚS 2001
DK7TFWZ DIVIU ALTAYÓ JOSEP 1952 UEU
DOLADE BONET ANTONI 1980 RODI MOTOR SERVICES
DN8ZRB9 DOLCET CABASES ALBERT 1985 MAIPAREM
DK9F5AY DOLSET NACHO 1977 A.A ELS TRES TOSSALS
DY7ST77 DOLSET PEINADO JOSEP M 1969
DOMÈNECH TORREBADELLA JOSEP 1959 DOCU
DOMENECH I LLUCH JOSEP MA 1976
DT6DS85 DOMINGUEZ MAHILLO ABRAHAM 1974 INDEPENDENT
DG40YZM DOMÍNGUEZ SÁNCHEZ VALENTÍN 1975
DY2FYDD DONES LLOBERA ARNAU 1989 CLOS PONS THAI RUNNERS
DA3CAVH DOÑATE ELISENDA 1978 XAFATOLLS
DT9VMRM DUCH TURMO NURIA 1974 TRI4.40-MULTIBIKE LLEIDA
DURAN MARTI NACHO 1975 SICORIS CLUB
ECHÁNIZ SERRANO MANU 1973 LA FURIA DEL EBRO
DK8P0SS ECHAUZ TRILLA JESUS 1978 AE EKKE
DT05SRM ECHEVARRIA BERTRAN JOSE ANTONIO 1962 SICORIS CLUB
EGUREN ROBERTO 1966 ERDS
EL HACHOUMI NOUREDDINE 1982 MEDILAST LLEIDA
HZ3G4FB ELCORROBARRUTIA LUY KEN CESAR RICARDO 1979 CEAC
BC88315 ELVIRA MINGUEZ JOSE MARIA 1968
DT344MT ENJUANES LLOP CARLOS 1975 CE SANTS TROPICAL
HD7BYA4 ENRICH GRIFOL CRISTINA 1970 LLIMA-SOLES
ESCOBAR ORTIZ JOAN 1968 ESPORTS PIFARRE TEAM
DA8KWPH ESCOBAR ROURE SERGI 1974 SPEED REPUBLIK CLUB ESPORTIU
DZ1BA3M ESCOLÀ ROCA EDUARD 1998
ESCUER SEMIS SANTI 1989 RODI MOTOR SERVICES
ESPADA FERNÁNDEZ CRISTIAN 1989 FORTENFIT
DT97054 ESPAX VITORES ALBERT 1975
DZ390S9 ESPEJO MULLOR CARLOS 1986 ZENKIU
ESPINOSA MARÍN LUIS EDUARDO 1980 CARABOBO RUNNERS
HD3053A ESPONA FERRER JOSEP VENTURA 1974 MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB
DZ9BK09 ESQUERDA RIBERA GERARD 1981 CE EL PALAU D'ANGLESOLA
DK7RC2G ESQUERRA ABOS ALBERT 1974 INDEPENDENT
DY50TTG ESQUIUS MARFÀ CARLES 1973 TROTALLUNATICS
ESTANY ECHAUZ PERE 1986 BAKERY SHOP
ESTEVE BIETO NOELIA 1993 RODI MOTOR SERVICES
ESTEVE ORO JORDI 1967 RODI MOTOR SERVICES
DA1DN2N ESTEVE ORO JOSEP 1961 RODI MOTOR SERVICES
DZ74466 ESTRELA SERGI 1974 RODI MOTOR SERVICES
DY3RRTT ESTRUCH PORCEL DAVID 1976 SAN MIGUEL
DT6DCNE EZQUERRA GARCIA CARLES 1971 CLUB NATACIÓ LLEIDA
DT2W3CN FALCÓ AIGE MANEL 1965 TRÈVOL
DR75VAX FALCÓ BATLLE JOAN 1956 TROTALLUNÀTICS
DY6GRRS FALIP OLIVA JORDI 1965 LES CASOS
HD1MV9X FARGAS BUSQUETS DAVID 1968 KM0
FARGUES GIMENO JORDI 1982 C. E. ROCKO ALMENAR
DY2MYKE FARRA PALLEROLS ROBERT 1969 AE EKKE
FARRAN MINGUELL SERGI 1975 AE EKKE
DZ52417 FARRAS DUART ALBERT 1968 INDEPENDENT
DX7AS65 FARRÉ BALSÀ XAVIER 1990
FARRE ESTANY NOEMÍ 1976 AE EKKE
DX9XS0Z FARRE FARRE JAUME 1992
DY7M7CV FARRE GARCIA JOSEP 1968 INDEPENDENT
DY1R4CN FARRÉ LLANES FERRAN 1968 CLUB TRIATLÓ CERVERA
DG93B6Z FARRÉ PÉREZ SERGI 1977 TREMP RUNNERS
DY91TDA FARRÚS LUIS ANNA 1979
DW1P3E9 FEIXAS PERERA MARC 1973 AE EKKE
DG93N2V FEIXAS PERERA ARNAU 1979 KM0 PONENT
DK8F8TX FELIP MONROS ALBERT 1957 TREMP RUNNERS
DT6MYD9 FELIP BOLDU ALBERT 1984 CC ARBECA
FELIPE NOTARIO JOSE GINES 1976
FELIS CALLEN GERMÁN 1977 BIOFRUTAL SPORT
BC17063 FELIU CARRERA MARC 1982 RUNNING BLAU PETEN/ CASTILLEJO&CACERES RC
FERMIÑÁN MIRÓ OSCAR 1978 AE EKKE
FERNANDEZ DAVID 1987 ZENIT TWINNER
FERNANDEZ JOSE MANUEL 1980
FERNÁNDEZ BARQUÉ FRANCESC 1985 ADC RUN
FERNANDEZ BRILS JAUME 1981 ESCATXICS
DT26VNT FERNANDEZ ESTEBAN DANIEL 1976 ASSIST
HD7HA3E FERNANDEZ FERNANDEZ ALFONSO 1976 EMBARUN LLEIDA
FERNANDEZ GARCIA JAVIER 1986 TREVÒL LLEIDA
FERNANDEZ GOMEZ JORGE 1981 SENDERETES FLIX
DA1HHDW FERNANDEZ HORNERO JUANMA 1981 INDEPENDIENTE
FERNANDEZ IRIARTE JON 1997
FERNÁNDEZ MENCHACA ANE 1997
DG363WM FERNÁNDEZ MOLINA LUIS MIGUEL 1973 COLMENAR RUNNERS
DT2W4R8 FERNANDEZ OMS TONI 1992
FERNÁNDEZ ROMA NADINA 1988
FERNANDEZ SANCHEZ JUAN CARLOS 1983 TREVÒL LLEIDA
HZ3MP2T FERRAN AGUSTI OLGA MIREIA 1974
DN661ZF FERRE BLASCO XAVI 1967 AAEET - GRUP ATLETIC
FERRER CARRASQUER EMILIO 1988 EL RETO DE CORRER
FERRER ERAS LUIS 1977
DK2CBXN FIGUERAS COSTA JORDI 1969 TROTALLUNÀTICS
DY6KN0E FIGUERAS LLORENS JOAN 1958 FENT-NE VIA
HD7H55X FILLAT FILLAT XAVIER 1973 ELS TRES PARDALS DEL SEGRIA
FLOREJACHS CODORNIU DIDIER 1980 RODI MOTOR SERVICES
DG94PTE FOGUET PIJOAN JORDI 1977 TRAIL TARRACO
DN90XDN FONDEVILA COLLADOS OSCAR 1980 JUANMATRAINER
DG77H4X FONT AMPERI JOSEP ANTONI 1966 KM0 PONENT
HG27YPY FONT PIJUAN JESÚS 1968 AE EKKE
FONTANALS RIBES FRAN 1994 AE EKKE
HD31R5V FONTOVA PONS ANNA 1965 TROTALLUNÀTICS
DA9HV2D FORCADA CORNADO TONI 1982 SÍCORIS CLUB
HE3RNCE FORNELLS BARBERA IMMA 1983 AE EKKE
FORNERA ALESSANDRO 1980 VENEZIA RUNNERS ATLETICA MURANO
FORNOS BLANCH RAMON 1971 AE EKKE
FORNOS SARDÀ RUBEN 1991 AE EKKE
DN80YK6 FORTON LARRUY JOSE LUIS 1978 AE EKKE
CF79268 FRANCO LANUZA CARLOS 1969 PLUSFRESC TEAM
FREIXES OLONA IVET 1976 MAIPAREM ALCARRAS
DY3T7RF FREIXINET VIDAL JÈSSICA 1992 CCE ALMATRET
HD71SW6 FRESNO MIGUEL 1969 MAIPAREM
DG7930K FRIAS VARGAS EDUARD 1975 AUTANSA 3000
DY3T4XZ FUENTES TRASSIERRA JOSE ANTONIO 1969 CLUB ATLETISME FRAGA BAJO CINCA
FUSTEGUERAS MIR LAIA 1982 SÍCORIS CLUB
GABARRA MESALLES PAU 1989 AA ELS TRES TOSSALS
DY3TB5V GABERNET SAGRA MANEL 1992 A.A.XAFATOLLS
DG5GX67 GALEOTE GODAS DAVID 1973 TREVÒL LLEIDA
DY52WXB GALEOTE GODAS SANDRA 1975 TREVÒL LLEIDA
GALINDO CORPAS JOSE MARIA 1972 IMDEPEDIENTE
GALLARDO BERTOLIN DAVID 1970 CLUB ATLETISMO FRAGA BAJO CINCA
GALLART HUGUET RICARD 1977
DY6M1M6 GALLEGO FERRER MARIA 1966
HD31KHW GALLEGO LÓPEZ UBALDO 1964
GÁLVEZ OROZCO MANEL 1971 ---
DT9S34R GÁLVEZ ROMERO DIEGO 1968 MOUNTAIN RUNNERS DEL BERGUEDÀ
GARASA QUEROL VÍCTOR 1985 AE EKKE
GARCIA REDONDO DOMINGO 1973
GARCIA BALAGUER BENJAMIN 1965 CLUB BTT MONTBIKE AMPOSTA
HT9CRZW GARCIA BERNAUS JORDI 1985 -
DK3X5N5 GARCIA CAPDEVILA ESTHER 1973 A.A. XAFATOLLS
GARCIA CASQUERO ALEIX 1999
DT9NRRA GARCIA DEZA CARMEN ACACIA 1961
DY3TS9Z GARCIA GONZALEZ RAUL 1978 RODI MOTOR SERVICES
GARCÍA JIMENEZ NIKO 1967 CLUB ATLETIC BORGES
DT6GF3D GARCIA LUNA LAURA 1976 TROTALLUNÀTICS
DW6C0B1 GARCIA MIRO AURORA 1968 AE EKKE
DY2ENB5 GARCIA ORTEGA SISCO 1974 TROTALLUNÀTICS
DT0BAZ6 GARCIA RUIZ PACO 1968 A.A. XAFATOLLS
HD2PX86 GARCÍA SÁNCHEZ JOSÉ MARÍA 1981 RUNNER'S BALAGUER
GARCIA SOLE JESÚS 1981
DG7NMNT GARCIA TELLO JOSE ANTONIO 1982 AE EKKE
DM7CATX GARDENYES POTRONY ELENA 1976 ESCATXICS
DT9NDHT GARDENYES POTRONY CRISTINA 1981 CLOS PONS THAI RUNNERS
DT0BB2V GARDENYES POTRONY FRANCESC 1983 CLOS PONS THAI RUNNERS
HT23AWX GARDENYES RUZ MARIA 1978
DY50BVS GARDEÑES CLIVILLÉ JOSEP A. 1975 A.A. XAFATOLLS
DM84TWH GARI POTENTE XAVIER 1985 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
GARRANCHO PLAZA FRANCISCO 1962 LLIMA-SOLES
CH46912 GARRETA CASASES LLUIS XAVIER 1975 CLUB TRIATLO LLEIDA
DT6HTCK GARRIDO SANTIAGO DAVID 1975 TROTALLUNÀTICS
DW66CB2 GARRIGA MONTSE 1979 ESCATXICS
DT2MD8Z GARRIGA BOSCH JOSEP Mª 1965 100 X 100 FONDISTES TARREGA
GASA I GASA FRANCESC 1985 POBLATANS IRREDUCTIBLES
DR14GET GASTÓ RODRIGUEZ XAVIER 1979 TRI-4.40
HT241YZ GAYA MIRÓ PEP 1972 L'ALBI ATLÈTIC CLUB
DF53N5X GAZQUEZ GARCIA ANTONIO 1958 SICORIS CLUB
GENSANA GOMEZ ANTONI 1954 CCE ALMATRET
DY354ND GENSANA SENDER ALBERT 1986 PODOLLEIDA TEAM
GENSANA TALARN MIQUEL 1987 AE EKKE
DX360MK GESTEIRA MARTINEZ EMILIO 1978 EUROSPORT VILA-SECA FONDISTES
DK48SAC GIL ALOS CARMEN 1962 AE EKKE
CH57797 GIL FERNÁNDEZ XAVI 1971 SICORIS CLUB
DN616A9 GIL GUILLEN MANUEL ANTONIO 1965
DM4KM6Z GIL PAULS JORDI 1981 CLUB ATLÈTIC BORGES
DW41KZP GILI MASAGUÉ NEUS 1966 CANSALLEBRES VALLFOGONA
DY2VMSY GILI GUARDIOLA MACIÀ 1979 C.A FRAGA BAJO-CINCA
DM06PW6 GILI MARTI XAVIER 1995 ATLETIC MONTBLANC
DT22GFK GIMÉNEZ FIGUERA ÍNGRID 1977 #STARGARDT GO!
DF5RAVY GIMENEZ LOPEZ DAVID 1977 LICHER
DT7EHBN GINE DE SOLA ALFONS 1973 RODI MOTOR SERVICES
GIROUD ISABELLE 1971 EL BOSQUE CASA DE CAMPO
DY5XT9S GOMÀ SAFONT XAVIER 1970 A.A. XAFATOLLS
GÓMEZ AMADOR GEMMA 1970 CLUB ATLETISME CULLERA
GÓMEZ ARAZOLA ANGEL 1979 C.A FRAGA BAJO CINCA
GÓMEZ ARBIOL JULIÁN 1980 RUNNERS MEQUINENZA
GÓMEZ CÁRDENAS JUANJO 1968 SICORIS CLUB
DW0YP4H GOMEZ GOMEZ SISCO 1974 WALA
CB69440 GOMEZ LOZANO MARIO 1971 C.E.SANLORIA
DW6WEPX GÓMEZ VALERO JÉSSICA 1982 CENTRE EXCURSIONISTA DE GUISSONA
GÓMEZ VELASCO MIGUEL 1976 CLUB ESPORTIU CASTELLDANS
DT26B75 GOMEZ VIDAL ALBERT 1983 SÍCORIS CLUB
GONZÁLEZ JOSE M 1983 .
GONZÁLEZ AVILA JOSE M 1961 .
GONZÁLEZ SILVA SARA 1996 INDEPENDIENTE
DG7A687 GONZÁLEZ SOBRADO ÀLEX 1972
GONZÁLEZ VALLE RAMÓN 1967
GORTAZAR SÁNCHEZ AMAIA 1996
HZ32X24 GRAELLS PLANAS DE FARNES ISIDRE 1971 RUNNING LLEIDA
GRANADOS RIVERA JAVI 1969
VX8GKPT GRAUS CODINA EDUARD 1990
DK5Y3H4 GREGORI SALSE CARLOS 1970 AE EKKE
DN4N6MN GRIGELMO DE LA CRUZ MAURI 1993 BLUE MOTORS PONTS
DM6NTS4 GRIMA TORRES JORDI 1979 CLUB ATLETISME ESPARREGUERA
DR70CZS GROS ESTEBAN DANIEL 1975
GROS VIDAL ISMAEL 1990
DG0CTGR GUAL CAMPABADAL ROBERT 1956 FONDISTES CERVERA
DY950R9 GUAL RIPOLL ALEX 1988 #STARGARDT GO!
GUARDIOLA VIDALLET LUIS 1980 RUNNERS MEQUINENZA
DA1GKGP GUASCH GARCIA NORBERT 1982 OMICRON'S BEER RUNNERS
DN89527 GUASUMBA DIANA 1990
DM20YTW GUASUMBA NASIMBA GIOVANNI GERARDO 1992 EMBARUN LLEIDA
HD64231 GUERRERO RODRIGUEZ JORGE 1968 CLOS PONS THAI RUNNERS
CH40692 GUIM RICART DOLORS 1972 A.A. XAFATOLLS
DW29E1W GUITART MOYA JORDI 1989 PINXADORS TEAM
DT6HECN GUIU SANZ MARIO 1968 SAFA LLEIDA
DT6YR53 GUTIERREZ PEREZ CHRISTIAN 1981 SÍCORIS CLUB
DY7VEF3 GUTIÉRREZ RIU XAVI 1971 ARAN NORDIC ESQUÍ CLUB
DR6F14V GUZMÁN CARRASCO ÓSCAR 1978 AEC RUNNERS PUIGVERD DE LLEIDA
HT1FXBK HERMOSO LASHERAS JOAN JORDI 1974 EMBARUN LLEIDA
DG3WFHE HERMOSO PUA TONI 1961 MARATONIANS DEL SEGRE
HERNANDEZ SERGI 1989
DX6MKZW HERNÁNDEZ ÁLVAREZ SARA 1987
DZ93BVM HERNANDEZ LOPEZ JAVIER 1986 EMBARUN LLEIDA
HERNANDEZ PELLICER RUBEN 1987
DK24SEG HERNANDEZ PEREZ ERIKA 1981 EMBARUN LLEIDA
DT69BNN HERNANDEZ ROMERO MANEL 1965 100 X 100 FONDISTES TÁRREGA
HT2S2B7 HERNANDO DEL PINO IVAN 1977
DX3DEC9 HERRERA CHACON DIANA 1985 EMBARUN LLEIDA
DX7166V HERRERA DORADO MONTSE 1964 TROTALLUNÀTICS
DZ0TTZC HERRERIAS LAVILLA IVAN 1984 SAN MIGUEL
DT94KFB HIDALGO ENRIC 1975
DF6SBKX HORTAL CASTAÑO GINA 1949 AE EKKE
HUGUET CASANOVAS DAVID 1989
DZ9S82V HUGUET PENELLA CARME 1969 AE EKKE
IBARZ BALLESTERO RAMON 1972 EL RETO DE CORRER
IBARZ CORONAS ADRI 1981
DZ2HY4P INGLES IBARS IVAN 1985 INDEPENDENT
HD9P4RV ISERN BIOSCA XAVI 1982 JAGER TEAM
DF3A1KN IZCARA CAMÍ JORDI 1975 CLUB ATLETISME AITONA
IZCARA CASALS PAU 1998
DT2C5AW JAIME GARCIA IBAN 1978
DX94SWB JAIME GARCÍA PEDRO 1974
DK7291G JAIME GARCIA OSCAR 1980
HD02RZS JIMENEZ CAMPOS ALBERT 1987
JIMENEZ DAZA LOURDES 1975 AE EKKE
JIMÉNEZ HORCAJADAS JORDI 1971
JIMÉNEZ HORCAJADAS DANIEL 1980 TEAM JIMÉNEZ
JIMENEZ PARRA ORIOL 1988
DT027DX JIMENEZ VARGAS LUIS 1962 LAST ZANKADA
HD99CMD JOLI OBIOLS JOEL 1985
JORDÁN VALENTÍN JORGE 1980 226 ARAGÓN
DZ1BHB9 JORGE HERNANDEZ JOSE LUIS 1971 INDEPENDENT
DK8SH7X JOUNOU CORTINA ADRIA 1983 INDEPENDENT
DY6779P JOVE BAÑERES ISMAEL 1976 INDEPENT
CB27949 JOVE MARCH FRANCISCO 1957 TEAM BLUE MOTORS
DY2M6W2 JOVELLS HUGUET SALVADOR 1980 SÍCORIS CLUB
HT2BBWM JUANOS VILLALTA GERARD 1979 CLUB ATLETISME AITONA
DM47S62 JUNQUÉ ANNA 1980 CEAC
KINCSES DANIELA 1985 C.E.PEDALA.CAT
DT0K3VE LABELLA PRIETO JORDI 1977 RODI MOTOR SERVICES
LACOMA JORGE PABLO 1992
LAFONTANA CUBAS IZARBE 1994 INEFC LLEIDA
DT492Z4 LANAU AVENTIN ENRIQUE 1973 BINEFAR
LAPLANA FARRÉ ROBERT 1993
DT7DKBX LARA RODRIGUEZ ESTHER 1972 RUNNING LLEIDA
DY1W002 LARA SARIÑENA FRANCISCO 1976
DN69TXF LARRULL CASES SISCO 1964 ALMACELLES ATLETICA
DX3DV7W LASA CAICEDO DANI 1995
LASHERAS GRACIA MARTA 1990 BASE MORACHO SPORT
LATORRE JESUS 1968 RODI MOTOR SERVICES
HD29V21 LÁZARO ANDRÉS SERGIO 1985 CLUB CICLISTA TERRAFERMA
LAZARO PALLAS MONICA 1968 AE EKKE
LEAL OROZCO JAVIER 1987
DZ17HAC LEAL PAUSAS DAVID 1978
HZ329N7 LEON ADOLF 1972
DK8K536 LEON RIBA DAVID 1976
HE8YSFZ LLADÓS CATALÀ ELISA 1968 CLOS PONS THAI RUNNERS
LLANES GRACIA ANNA 1992
DG3D563 LLANES IGLESIAS FERNANDO 1974 CLUB NATACIÓ LLEIDA
LLAURADÓ ARBONÈS OCTAVI 1971
BC77113 LLENES ESPIGARES SÒNIA 1983 CEPS
DT9TMTM LLEVADOT LLOBERA JOSEP 1966 SICORIS CLUB
DX94CMX LLOBERA FARNELL NURIA 1977 A.A. XAFATOLLS
DG67K2X LLOBERA FARNELL MÒNICA 1983 CE EL PALAU D'ANGLESOLA
DT0BXAE LLOBERA I LABELLA CESAR 1972 SICORIS CLUB
LLOBERA SANMARTI JOAN 1974 COR-MES
HE36NCT LLOBERA SANMARTI ÀLVARO 1970 GRUP EXCURSIONISTA D'ALBESA
DZ81XBY LLOBERA TORRES ANTONI 1956 A.A. XAFATOLLS
CB52894 LLOBERA TORRES JOSEP 1966 A.A. XAFATOLLS
DZ6NBDY LLOHAN ROCA XAVIER 1970 TREMPRUNNERS
HT2TFNR LLORENS ROIG MANEL 1968 #STARGARDT GO!
LLORET CAPDEVILA ALBA 1970
LLOVERA ROBERTO 1966 RODI MOTOR SERVICES
LLOVERA BAIGET CARLOS 1990 AUTANSA 3000
DK6KP3Z LOBO MUÑOZ JAVI 1975 SÍCORIS CLUB
DN2KKK6 LON YARZA ROBERT 1994
LOPEZ CASTELLANO DARIO 1980 RODI MOTOR SERVICES
LÓPEZ CONDE INÉS B. 1964
DG1C8GV LÓPEZ FERNÁNDEZ JOSE 1974 CC MOVENTIS ILERBIKES
LOPEZ GOMBAU CARLES 1964 EGOISMO POSITIVO
DG7R28M LÓPEZ GÓMEZ GERARD 1996 AE EKKE
DX6EGW3 LOPEZ IGUAL PEDRO 1966 VILANOVA DE L'AGUDA PONTS
LOPEZ JAENES ANTONIO 1968 RODI MOTOR SERVICES
DG1WM7N LOPEZ LAZCANO EDUARDO 1980 AE EKKE
DW2MYSM LOPEZ LOPEZ ROSA 1968 SÍCORIS CLUB
HG29BX9 LOPEZ MARCHANTE JAVIER 1997 SÍCORIS CLUB
HT9V09V LOPEZ MATEOS JUANJO 1972
HT42P83 LOPEZ REQUENA DAVID 1983
BC68461 LOPEZ SALIDO JOSÉ CARLOS 1968 A A XAFATOLLS
HD64ZN6 LÓPEZ SANTOS JESÚS 1989
DG4R906 LÓPEZ TORRENT PAULA 1997 VILANOVA DE L'AGUDA PONTS
DT02T58 LOPEZ TRUCO MARÍA ELENA 1967 AE EKKE
DK9FNGE LOPEZ VEGA IVAN 1978 EMBARUN LLEIDA
DG8W3FZ LORCA DURAN NOEMI 1974 TROTALLUNATICS
DK0K6PF LORDAN BOTARGUES JULIÀ 1978
LORDAN CASTAN HECTOR 1986 ELRETODECORRER
LOZANO RIUS FRANCESC 1997 NO
LOZANO RIUS NACHO 1992
LUENGO CORBATON MARIBEL 1972 EL RETO DE CORRER
LUIS CARO JOSE 1978 PRENSA
DT2W677 LUQUE LASTRA MIGUEL ÁNGEL 1963 EKKE
DN0NXT4 LUQUE MENDEZ MANOLO 1966 A.A. XAFATOLLS
LUQUE PEINADO ANTONIO 1984
DG2V5XW MACIÀ ARBÓS JORDI 1989 CLUB ATLETIC BORGES
DX1M4MV MACIÀ CAPELL MARIA 1991
DZ9FC7N MACIAS OLIVER 1977 ULTRALLEIDA
BC41853 MACÍAS BELTRÁN JUANJO 1975 SICORIS
DK6C8CW MACÍAS CARRETERO FRANCISCO 1964 CLUB ATLETISME AITONA
DW17DGD MACIAS DURAN FRANCISCO 1961 LAST ZANKADA
DM2F5FY MACIAS MESEGUER JUAN 1980 RODI MOTOR SERVICES
DW85GF7 MAGALLON CORTADA MONTSE 1967 THE SPARTANNERS
MAGRÍ JOVÉ ARNAU 1984
HW2Y6G8 MALCA SANDOVAL SANDRA 1969 TROTALLUNÀTICS
DK9AHVW MALDONADO BORRAS TITO 1965 BLUE MOTORS PONTS
DK8KTZE MALLA ESQUÉ JORDI 1982 C. E. ROCKO ALMENAR
MALLADA GOÑI JOSEP M 1984
DT94ZNF MALLADA SUILS OSCAR 1969 C.E. VILALLER
DW3SHA1 MALUQUER DE MOTES I RAMSPOTT JORDI 1971
DK5ABX4 MANITO MARTINEZ OSCAR 1977
MANUEL MUÑOZ JUAN FELIX 1970 EL RETO DE CORRER
DT9NYA7 MARCH FONOLL JORDI 1977
DT4S5WD MARCH FUENTES OSCAR 1976 SAN MIGUEL
DZ3ZV5X MARCOS GRAU RAUL 1976 #STARGARDT GO!
MARIN TONI 1985 AE EKKE
MARIN AGUILAR FRANCISCO 1968 EKKE
MARIN ESCOLANO ALFREDO 1973 BIOFRUTAL
MARIN PORTUGAL JIMENA 1997
DY542NG MARSAL JOVENA AGUSTI 1975 CELI LINYOLA
HE8K7ZY MARTI FAJARDO MIQUEL 1977 INDEPENDENT
DX0SA13 MARTÍ GONZÁLEZ MARC 1993 CLUB ATLÈTIC BORGES
DZ0KXSW MARTÍ LLAGUNA JORDI 1978
DM2XPAP MARTÍ REÑÉ ANNA 1993 TROTALLUNÀTICS
DT3S5P1 MARTIN CONDE MARISA 1967 AE EKKE
DZ3PYYR MARTÍN CORPORALES ALFREDO 1965 TROTALLUNÀTICS
DY4011D MARTIN GARCIA SILVIA 1971 SICORIS
MARTÍN HERNÁNDEZ JORGE 1976
MARTÍN JULVE JESÚS 1983 SICORIS
DA1WVSR MARTIN TORRELLES XAVI 1970 BOLINGAS
DG7MSFY MARTIN TORRELLES JORDI 1978
MARTÍNEZ ÁLVAREZ JULIO 1988 INEFC
DZ74M43 MARTINEZ ASENSIO MANEL 1961 CANSALLEBRES VALLFOGONA
DT0BAH2 MARTINEZ BARBERO FRANCISCO 1970 TREVOL
DK8C6BA MARTINEZ CHUECA MIGUEL 1977 NEXT LEVEL ENTRENAMENTS
DT76CXW MARTINEZ CLAVERIA ANGELS 1959 C.E.A.C.
MARTINEZ GARCIA HUGO 2000 TROTALLUNÀTICS
MARTINEZ GASCON GERMAN 1975 INDEPEDIENTE
DW8RTDX MARTINEZ GONZALEZ SOFIA 1976
MARTINEZ GOU JOAN MARC 1993 XAFATOLLS
DX5D1W5 MARTINEZ JOVE JOAN 1981 AE EKKE
CF99830 MARTINEZ LLENA ADRIA 1982 ULTRA LLEIDA
DY1NP5Y MARTÍNEZ MAS JORDI 1989
DZ1SZBS MARTINEZ MOLINA XAVI 1982
MARTINEZ MUÑOZ ANTONIO 1965 XAFATOLLS
DZ4EK4B MARTÍNEZ PAREDES MARIANO 1954
MARTÍNEZ RAPUN FRANCISCO JAVIER 1976 J10
MARTINEZ RIBES RAUL 1986 AE EKKE
DK6YCKP MARTÍNEZ SÁNCHEZ BLAI 1977 TROTALLUNÀTICS
DR726MK MARTINEZ SANTOLARIA ESTHER 1988 TRI2WIN
MARTINEZ VILASPASA XAVIER 1985 AE EKKE
HD9VAKW MARTOS MAJORAL SERGI 1989 A.E.BALDOMAR
DZ7RKBF MAS FONT JORDI 1974 A.A. XAFATOLLS
DA8484P MAS ROMERO HUMBERT 1969 INDEPENDENT
MASCARELL PRUNERA FERRAN 1991 TENNIS LLEIDA
DZ1HX0A MASFERRER ORGAZ ALBERT 1985
HD7TSMZ MASIP BONASTRE OLGA 1974 AE EKKE
DG19PCP MASIP ESCOLA JORDI 1983 AE EKKE
HD72DEV MASIP GRACIA CRISTINA 1965 TROTALLUNÀTICS
DX26GR5 MATEO FARRÉ MARC 1983 TREMP RUNNERS
MATEU ESPAÑOL RAMON-PERE 1963 SICORIS CLUB
DR6TYVD MATEU FONTOVA MIQUEL 1977 C.E. PEDALA.CAT BALAGUER
MATINEZ MARTINOLI MARC 1993
DK03MXN MATOS GONZALEZ ANDREU 1977 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
DZ0K7BR MATOS GOZALEZ ESTHER 1976 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
DN7X1PM MATUTE CRESPO JORDI 1981 ULTRA LLEIDA
MAURI ARNALDO JORDI 1971 INDEPENDENT
DM7DGCC MAYORAL NACHO 1974 ESPORTS PIFARRE TEAM
DK3WZZ2 MAYORAL COLOMA PEDRO 1987 AE EKKE
HE8YYDN MAYORAL LLESUY JOAN A. 1970 SICORIS CLUB
DR555WZ MEDINA ROMERO ALFONSO 1972 100 X100 FONDISTES TARREGA
DF5XPXV MELGOSA SOLSONA NURIA 1972 AE EKKE
DW1KVRV MENA HOEKENDIJK XAVIER 1991
MENA HOEKENDIJK DANIEL 1988
DA1CG3F MÉNDEZ VAN NIEKERK CRISTIAN 1975
HD9A739 MERCADÉ CUADRAT JOAN 1996 CLUB ESPORTIU TRI-4.40
MESA GONZALEZ COVI 1969 RODI MOTOR SERVICES
MESA RICART ALEJANDRO 1990 BTT LLEIDA
MESSEGUER ZAPATER CARME 1970 CA FRAGA - BAIX CINCA
DK4G1SD MESTRE ROCA ABEL 1981 CLUB ATLETISME AITONA
DG99P1M MEZCUA MOISES 1981 AE EKKE
MICO MARTÍNEZ ANDRÉS 1982 ALBACETE DIPUTACIÓN
HZ3NR42 MILLÀ JORDI 1982
DT2MCV2 MILLA MORA JOSE 1976 SÍCORIS CLUB
MILLA RODRIGUEZ JOSE 1979
DY0N2CF MILLAN SOLA CARME 1956 MARATONIANS DEL SEGRE
DT2T45D MINGUELLA BIGORDÀ JORDI B&N 1981 CLUB ATLÈTIC BORGES
MINOBES MOLINA EDUARD 1989
HR5MA2C MIÑARRO BONILLA ADRIÀ 1992 FUN RUNNERS CLUB ESPORTIU
MIR GERARD 1987 PINXADORS TEAM (ONE TEAM ONE DREAM)
HD17F0D MIRABALL GÓMEZ MARC 1994 TRIATLÓ PROSAN
MIRALLES PAU 1992 TRISPORT
DZ9T5VX MIRANDA GERARD 1985 CLUB NATACIO LLEIDA
DT2M5DF MIRET AIGUADE BEA 1974 A.A. XAFATOLLS
MIRÓ GRIOLES JOSEP 1981 TREMP RUNNERS
MIRÓ REYES XAVIER 1994
MOCAN LICIAN MARIUS 1992 RODI MOTOR SERVICES
MODOL ESTRUCH ALBERT 1970 NATACIÓ LLEIDA
MOLA COBOS XAVIER 1973 CLUB NATACIO LLEIDA
MOLINA PRUNERA NATALIA 1984 AE EKKE