Llista d'inscrits

Cursa: Marxa nocturna Castell del Remei 9 km (Majors 12 anys)

1 de juny de 2019, 21.30h

898 persones inscrites (límit: 898)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club
FARRENY BALCELLS JOSEP 1953
ABAD OBACH MONTSE 1973
ABOY FRADE MARCEL 1946
AGÜERA ESCRICHE GUILLEM 1998 PIANISTES
AGUILAR MONTALÀ IMMA 1974
AIGE CALERO CARLA 1991
AIXALA AIXALA JORDI 1969
AIXALÀ CULLERÉ NÚRIA 1978 A.A. XAFATOLLS
AIXALA RIUS BLANCA 2007
AIXALA RIUS REGINA 2007
ALAMINOS FERNANDEZ MARI CARMEN 1972
ALAMON BARO MAGDA 1964
ALARCIA SILICEO MIQUEL 1972
ALBA SANCHEZ MONICA 1980 A.A XAFATOLLS
ALBANA MOLA CARME 1967
ALBAREDA GENE ROSER 1971
ALCALDE CAÑIZARES LAURA 1987 C.E ROCKO ALMENAR
ALCALDE CAÑIZARES LUPE 1971
ALCOBÉ FARRÉ ROSER 1976
ALDOMA SANS ANTONIO 1963 CIM
ALEU LLORENS MARIA DEL CARME 1962
ALLUÉ RIUS MARIONA 1996 INDIVIDUAL
ALMODÓVAR ESPINOSA Mª JOSÉ 1974
ALSINA CONDAL CARLES 1965
ALVES DA SILVA TATIANY 1982
AMARITEI MIHAELA 1978 ATLETISME BELLVÍS
AMAT LLOP DORI 1968
AMOROS CAMARASA RAMON 1961
AMOROS GESSE MIQUEL 1953
ANDRÉS XINCHÓ JOAN RAMIR 1964 CE LINYOLA
ANGEL SOLA NATI 1962
ANGLARILL ALEMANY MARTA 1977
ARAUJO SANCHEZ PEDRO 1988 MAIPAREM
ARAUZ VILAPLANA EMMA 1975
ARDERIU MOR EMMA 1986
ARENY CERCOS RAMON 1952 CE LINYOLA
ARENY CERCOS CONCEPCIO 1956 CE LINYOLA
ARENY SATORRA NÚRIA 1995
ARENY SATORRA ANNA 1993
ARMARIO GAMERO ISABEL 1970 CE LINYOLA
ARMENGOL CASTELLS ALEXANDRA 2007
ARMENGOL MORELL ANNA 1966
ARMENGOL SEGÚ JOSEP 1966
ARNAU MATEU VICENÇ 1968 CC.EL VILOSELL
AUMEDES BELLERA LURDES 1961
AUMEDES FARRÉ PERE RAMON 1964
AYGUADÉ SEGARRA NÚRIA 1986
BADIA GEMMA 1998
BADIA CLAUDIA 1974
BADIA CAZORLA ANNA MARIA 1958
BADIA FUSTÉ NÚRIA 1989
BADIA PEDROS JAUME 1952
BADIA VILAPRIÑO JÚLIA 2000
BAIGES BONAN MARIA CRISTINA 1969
BAIGES SERRANO SEBASTIÀ 1959
BALAGUER MONTSERRAT 1961
BALAGUERÓ ABELLANA LAIA 1981
BALAGUERÓ ALZINA JOSEFINA 1961
BALAGUERÓ CAMATS NÚRIA 1994
BALAGUERÓ CIVIT NEUS 1955 CE LINYOLA
BALAGUERÓ CIVIT ROSA MARIA 1961 CE LINYOLA
BALAGUERÓ NIETO ROBERT 1969
BALAÑÀ VIVES EULÀLIA 1965
BALASCH CORNELLANA IVAN 1979
BALASCH PLANES ALBERT 1990 BANDARRES
BALDOMA CUBERES XAVIER 1973
BALLABRIGA IZQUIERDO IMMA 1979 AE EKKE
BALLESPI ESTRUCH NURI 1976
BALLESTEROS RIBAS ALFONSO 1960
BALTRAL BLANCH RICARD 1967
BANYERES LLUCIA 1978 AE EKKE
BARDINA ARQUÉ M.ANTÒNIA 1960
BARNÉS SABATÉ ESTHER 1966
BARÓ AMIGÓ JORDI 1979
BARO GESSE JOSEP 1955
BARO PARIS FINA 1965 PRIMAVERA
BARRERA GOMEZ EVA 1977
BARRI FARRÉ Mª TERESA 1961 NUCA DE NIT CAMINADORS
BARRI FARRE JOSEP M 1957
BARRIOS PICHACO JOAN MIQUEL 1960
BARRULL ARAN RAQUEL 1973 CE LINYOLA
BARTRINA GOMA JOAN 1967
BASCO CABASES NURIA 1959
BASCO FÀBREGAS MÍRIAM 1982
BATALLA BALAGUERO JOSEP M 1989
BAYER HERNANDEZ EDUARD 1951
BEATRICI MAURO 1963
BELLET SERRA MONTSE 1961
BELLMUNT URGELL JOSEP MARIA 1952 CLUB ATLETIC BORGES
BELLVER MARTÍNEZ GENÍS 1995
BELLVER MARTÍNEZ ADRIÀ 2001
BERENGUÉ SOLSONA RAMON 1967
BERGA MIRANDA NURIA 1990
BERGE GIMÉNEZ VICTOR 1992 YOUNG RUNNERS
BERGÉ GIMÉNEZ ÀUREA 1990 YOUNG RUNNERS
BERNAL ROMERO MIQUEL 1968 CLU EXCURSIONISTA VALLFOGONA
BERNAT ANNA 1979 PEDALA
BERNAUS TOSQUELLA SERGI 1986 CLOS PONS THAI RUNNERS
BISCARRI BADIA ANNA 1960
BLANCO JOVÉ OSCAR 1976
BLANES ROS IGNASI 2003
BLANES ROS MAR 2005
BLASI VILARO MERITXELL 1976
BOADELLA IBAÑEZ JORDI 1965
BOBET BOIXADERA JOSEP 1960
BOIX ALSINA GABRIEL 1969
BOIX RIASOL NÚRIA 2001
BOIXADERA FARNELL MIRIAM 1980
BOIXADOS CUBERES MONTSE 1976 C.C. TORREGROSSA
BOIXADÓS I ANGLÈS MERCÈ 1968
BOLADERES LLOSES MÒNICA 1992 YOUNG RUNNERS
BOLDU CAPDEVILA GEMMA 1983
BOLDÚ GUILLAUMET MONTSE 1963
BOLDÚ PUIG ISABEL 1974 QUILÒMETRE ZERO-CASTELLSERÀ
BOLDU ROSET MONTSERRAT 1954
BONCOMPTE CASAJUANA ALEJANDRO 1955
BONCOMPTE FABREGAT FRANCESC 1963
BONCOMPTE TORRES JUDIT 1994
BONCOMPTE TORRES NÚRIA 1997
BONET CAPELL JOAN 1977 INDEPENDENT
BONET GINESTÀ AURÈLIA 1948
BONILLA DEL POZO FRANCISCO 1962
BONJORN MARTI IVET 2003 CE LINYOLA
BONJORN MARTINEZ MARC 1974 CE LINYOLA
BONJORN TREPAT GEMMA 1980
BOSCH JORDI 1977 INDEPENDENT
BOSCH BOSCH RAMONA 1968 SICORIS
BOTE ESCUE MIQUEL 1959
BOU ESPARBÉ JOSEP MARIA 1968 KM0PONENT
BOYA GASCON SISCO 1975
BRAGÓS BARDIA JORDI 1966
BRESOLI PETIT MERITXELL 1977
BRET MARTINEZ CRIS 1981
BRINGUE MORA IMMA 1963
BROS PANÉ LORENA 1960
BRUFAU BARO JESUS 1976 C.C. TORREGROSSA
BUITRAGO GARCIA BERNI 1961
BUIXADERA MERCE BENET 1973 SAFA LLEIDA
BUIXADERA PUIGREDON ORIOL 2007 SAFA LLEIDA
BUIXADERA PUIGREDON SILVIA 2007 SAFA LLEIDA
BUTACI OANA 1987
CABA MIREIA 1974
CABAU GRIMAU SERGI 1982 FS PENELLES
CABRÉ CUCÓ ROSANNA 1987
CABRERA CARIÑANOS XAVIER 1993
CABROL MOYÀ VICTÒRIA 1970
CAELLES RÚBIES FRANCESC 1985
CAIXAL CONDAL JORDI 1974
CALDERÓ DE LA PUENTE ÀNGELS 1964
CALDERO DE LA PUENTE PILAR 1970
CALDERO DE LA PUENTE LLUISA 1966
CALLIZO LORENTE SÍLVIA 1995
CALVETE CAMPS RAÜL 1981
CALZADA CINTAS JORDI 1977 CLUB ATLETISME AITONA
CAMA CORBERA ÁNGELS 1957
CAMARASA FONTANET LAURA 1954 CE LINYOLA
CAMARASA GALINDO DAVID 1990 BANDARRES
CAMATS ESCODA EDUARD 1980
CAMATS GABERNET ANNA 1986
CAMPRUBI I SOCIATS IMMA 1959
CANO ESPARRAGO LLUISA 1974 C.C EL VILOSELL
CANO ESTOR LOLI 1959
CAÑIZARES CARRILLO ARMANDO 1972
CAPELL CABALLOL MARIA DOLORS 1957
CAPELL FIÑANA AIDA 2003
CARALPS GIMENEZ ANGELS 1961
CARBÍ TELLA JAUME 1980 INDEPENDENT
CARBONELL BERGADA GERARD 1987 RUNERS BELLCAIRE
CARDONA VILAPLANA MARIBEL 1965
CARNE BORRELL MONTSERRAT 1967
CARRABINA MASA MONTSE 1960
CARRERA MANSILLA SUSANNA 1975
CARRERAS HELENA 1977
CARRETERO RODRIGUEZ LOURDES 1973 CE LINYOLA
CARULLA VILALTA JOEL 2004
CASALS BRESCÓ JOSEP MARIA 1960
CASALS ESCOLÀ MARTA 1998
CASALS SÀNCHEZ, MARIA 1999
CASANOVAS BALDOMA MARC 1978 SORTIDA TEAM
CASAÑES CASTEL JAUME 1961
CASELLES MINGUELLA JOSEP 1964
CASTANYER VALLS ÈRIC 2007 LA TRIBU
CASTARLENAS PEP 1964 AE EKKE
CASTELLÀ BOLDÚ MARISSA 1979
CASTELLÀ BOLDÚ DAVID 1984
CASTELLÀ CASES JOSEFINA 1972
CASTELLA MONTSERRAT JAUME 1954
CASTELLÓ FLORENSA CARME 1969
CASTELLS PASCUAL MAGDA 1976
CASTELLS ROSELL GERARD 1998
CATALÀ ROIG M.DOLORS 1963
CATALAN POCURULL JOAQUÍM 1960
CATALAN POCURULL MONTSE 1964
CERCOS PARIS JOSEP MARIA 1952
CERCÓS TREPAT EDUARD 1984
CERCÓS VILLANUEVA ÀNGEL 1974 LA TRIBU DE BARBENS
CEREZO ELISENDA 1981
CERVERA BARRULL GUILLEM 2006 CE LINYOLA
CERVERA SOLSONA FERNANDO 1973 CE LINYOLA
CIOBANU ALINA GEORGIANA 1992
CIRERA CAUBET NURIA 1970
CIRERA SABATÉ FRANCESC 1971
CIUCIU MARCO 1997
CLIVILLE COMES ROSABEL 1971
CLIVILLE COMES ANTONIETA 1967
CLOSA LOURDES 1971
CLOTA COLOM MARIONA 1977
COLL AGUILAR ALBERT 1986
COLL SEGARRA LLUIS 1956
COLLADO SEGURA MARTÍ 1977
COLLADO SEGURA MARIA ÀNGELS 1981
COLOMINES CASAS ANNA 1994
COMA BERTRAN ALBA 1989
CONDEMINES NOVELL JOAN 1961
CONDEMINES TORREJÓN ALBA 2001
CORNADO SALESES NÚRIA 1994 RUNNING VILOSELL
CORNELLANA SALTIVERI SERGI 1983 CFTORNABOUS
CORNET RUBIES SUSANNA 1975 ESPORTS MONTSEC EQUIP
CORONADO VARGAS ZULMA 1971
CORTASA GARROFE ALBA 2003
CORTASA TORRES ANAÏS 1989
CORTASA TORRES MARIA 1993
COSTAFREDA VILA MARIA 1968 CE LINYOLA
COTS LLOMBART EVA 1977
CRESPO CAPELL CARME 1987 CC TORREGROSSA
CRESPO CAPELL MONTSE 1976 CC TORREGROSSA
CRESPO HUGUET JOSEP MARIA 1970
CREUS ARAGONCILLO RAMONA 1961
CRUZ ALCANTARA CATALINA 1958
CUELLO BARRIOS SANTOS 1973
CUENCA GIMENEZ MARTA 1973
CULLERÉ MERCÈ 1966
CULLERÉ CUADRILLERO ALBERT 1968
DALMASES SOLE JOSEP 1995 CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA
DARBRA BADIA ELISABET 1962
DARBRA BADIA TERESA 1964
DASQUENS CARULLA ADRIÀ 1987
DE FABRGUES-BOIXAR I NEBOT ANNA 1972
DE LA FUENTE BIOSCA MARISA 1973
DE LA FUENTE BIOSCA MARTA 1972
DE LA FUENTE MARTIN ESTER 1962 AE EKKE
DE LA FUENTE NAVARRO PATRI 1989
DE LAS HERAS HERAS MARIANGELS 1965
DE MIGUEL ARREGUI CARMEN 1960
DIAZ BARRANCO DOMINGO 1967
DÍAZ PEÑUELA DAFNE 2006 AA XAFATOLLS
DIEZ ZUCAR JORDI 1976 A.A XAFATOLLS
DOMENECH ARNAIZ ROSA 1960
DOMENJÓ MOIX LLUÏSA 1964
DOMINGUEZ GAMERO GEMMA 1987
DRUDIS HERNÁNDEZ KIRA 1976
DUAIGÜES ARBONES ELISABET 1984
DURO VALLS ERNEST 1968
ECHANIZ LAIA 1982 ESPORTS MONTSEC EQUIP
ELIAS VIDAL JOAN 1954
ELIES MORLANS JOANA 2002 SISQUERE ARRIBON
ELIES ROVIRA LLUÍS 1966 SISQUERE ARRIBON
ERES BONCOMPTE ADRIÀ 1989
EROLES MIRALLES MANEL 1959 CE LINYOLA
ESCOLÀ EROLES BEGONYA 1963
ESCOLÀ EROLES JOSEP 1966
ESCOLÀ NOGUÉS LAURA 1979
ESCRIBA DOMINGO JORDI 1958
ESCRIBÀ TARDÀ ESTHER 1996
ESCUDERO CRUZ MIREIA 1985
ESCUDERO GARCIA XAVIER 1962
ESPINET PEDROL MARTA 1994
ESPLUGA LLENA ANNA 1980
ESTUPINYA BELTRAN PILAR 1983 INDEPENDENT
FABREGAT BOLADERES JAUME 1975 CE LINYOLA
FABREGAT GUÀRDIA ANTONI 1952
FABREGAT HARO JOSEP 1978
FABREGAT MIRO MARINA 1986
FABREGAT MIRÓ JORDI 1979
FABREGAT PALLAS ANNA 2006 CE LINYOLA
FAIRÉN DE LA FUENTE ARAN 2006
FALIP CUNYAT JOSEP M 1960
FARNELL FARNELL RAMONA 1955
FARRE ALOS ALBERT 1982 YOUNG RUNNERS
FARRE COLL JAUME 1969
FARRE CUÑAT ROGER 1983
FARRÉ GODAYOL DAVID 1974
FARRÉ SALVIA JOSEP A. 1960
FARRÉ TORRA JORDI 1970
FARRÉ TORRA MONTSE 1972
FARRENY GIRÓ REMEI 1963
FARRENY TORNE ESTHER 1979
FELIP CAMI SARA 1978
FELIP CAMPS MAITE 1977
FERNÁNDEZ ALAMINOS ÀNGELS 1969
FERNÁNDEZ CANTÓ CRISTINA 1982
FERNANDEZ FARRENY DANIEL 1978 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
FERNANDEZ MIRO ALBERT 1984
FERNANDEZ MOYANO JUAN FDO. 1962
FERNANDEZ MUNTE CARLOTTA 1990 CE LLINYOLA
FERRER CARRERA FAUSTÍ 1967
FERRER LLORENS TXELL 2003
FERRER ROS DANIELLA 1999
FERRER ROS HELENA 2003
FERRER ROS RAIMON 2005
FERRER ROS ALBA 1995
FIÑANA RUBIÓ SILVIA 1975
FIÑANA RUBIO ALBA 1973 CCTORREGROSSA
FLORENSA MUÑOZ DANI 1994
FOLGUERA MANUEL SEBASTIA 1959
FONFREDA CORTEZON BEATRIZ 1976
FONOLL LLANES DENNIS 1985
FONOLL LLANES ÍNGRID 1982
FONOLL SORT MÒNICA 1976
FONT ESTEVE MIQUEL 1965 CENTRE EXCURSIONISTA SEGARRA
FONT FALGUERA MARTA 1969
FONT FO ALEX 1980
FORNELLS DE FRUTOS ANA 1979
FORNELLS SUAU FRANCESC 1978
FORNESA SALA INGRID 1987
FORNOS NAVARRO SILVIA 1975
FRAGUAS PARERA MONICA 1973 CLUB ATLETISME AITONA
FRAN PIQUER JAUME 1964
FRANCI TORRES DOOLORS 1968
FREIXAS MIRO MARC 2005
FREIXAS VILA JOSEP 1974
FUSTA SOLSONA RANCISCO 1970
FUSTA SOLSONA CARLOS 1970
GABERNET CASALS ROSA MARI 1976
GABERNET MALDONADO ROSA MARIA 1966 MONTGAI
GABRIEL BRUSTENGA MARTA 1981
GADEA LLEVOT ALBERT 1975 A. A. XAFATOLLS
GALÁN PALACÍN JUANJO 1961
GALITÓ GISPERT NÚRIA 1985 CE LINYOLA
GALLARDO DELGADO JUDIT 1988
GALLINAD VERGARA ENRIQUE 1984 CA FRAGA-BAJO CINCA
GAMERO CABRERA FRANCINA 1967
GAMERO CABRERA ROSER 1963
GARCÍA ALEGRE JOSÉ ANTONIO 1959
GARCIA ALVES IRIS 1989
GARCIA BOLDÚ MARC 1985
GARCÍA DE LA PLAZA OCHOVO CRISTINA 1982
GARCIA GONZALEZ JOANA 1971
GARCIA MAZARIEGO KATY 1995
GARCIA OGALLA FEDERICA 1988
GARCIA RUIZ IRENE 1989
GARI PIQUE JOANA 1968
GARRABOU AYMERICH LAURA 1980
GARRIGA ESCRIBÀ NÚRIA 1974
GASET SABARTÉS NÚRIA 1962
GASPAR ALLENDE MARIA 1969
GASTÓ DE LA FUENTE BRUNA 2003
GASULL BOLADERES JOSEP 1967 MONTGAI
GATNAU REVERT ROSALIA 1956
GAYA SANS SEBESTIA 1950
GAZQUEZ SANDRA 1973
GIMBERT TARRUELLA JOSEP MARIA 1949
GIMENO FERNANDEZ LAURA 1978
GIMENO TELLA DAVID 1975
GINE GREOLES FERRAN 1961
GIRALT LLADANOSA DOLORS 1952 CALGIRALT
GIRALT LLADANOSA FINA 1949 CALGIRALT
GIRALT LLADANOSA JULIA 1972 CALGIRALT
GIRIBET ORDAS MONTSE 1978 INDEPENDENT
GISBERT SOLÉ TERESA 1969
GODAS CHARLES Mª TERESA 1952
GODIA FARGUES JORDI 1988 MAIPAREM
GODIA VARA JORDI 1972 CELI LINYOLA
GOMEZ MARTINA 1969
GOMEZ ALBAREDA GISELA 2007
GÓMEZ DOMINGO ANGELS 1964
GÓMEZ MARTÍ MAITE 1971
GOMEZ ROJAS FRANCESC XAVIER 1969
GONZALEZ ESCAÑO MAR 1973
GONZALEZ MONTANE TXEMA 1975
GONZALEZ MONTANE EVA 1976
GONZALEZ MONTERO INGRID 1991
GONZALEZ RECHE ANGELA 1955 BBOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
GOU DUCH CARMINA 1960
GOU PUIG Mª ROSA 1964
GRÀCIA BERNADUCA MONTSE 1969
GRACIA CAMATS ENRIC 1988
GRACIA FUMANAL MONTSERRAT 1958
GRANADO LOPEZ JOSE RAMON 1977
GRAS GINÉ CARME 1971 SISQUERE ARRIBON
GRAU BERMEJO JOAN CARLES 1966 CE LINYOLA
GRAU GARCIA NÚRIA 1988 BATALLA DEL SEGRE
GRAU MAYORAL ARES 2006
GRAU PEGUERA DOLORS 1966
GRAUS COLLADO IMMA 1981
GRAUS COLLADO LAURA 1982
GREOLES MASA DAVID 1974
GREOLES SALSE ALBA 2002 CE LINYOLA
GRIÑO GELONCH RAMON 1972
GRIÑO ORTEU XENIA 2007
GROS PUY BEATRIZ 1988
GUAL TARRUELLA RAMON 1975
GUARDIA PUJOL SARA 1968
GUERRERO GONZALEZ SANDRA 1983 CE LINYOLA
GUILLLEM MUNTALLÀ ESTER 1983
GUILLLEM MUNTALLÀ NÚRIA 1987
GUIRADO ALBERT 1976
GUIU VIDAL ANGELS 1966
GUIX SEALL JOSEP MARIA 1983 BATALLA DEL SEGRE
GUIXÀ GIL ESTER 1972
GURAU ANDREIA 1980
GUTIERREZ MONTES PEDRO 1960
GUTIERREZ ROPERO LLUIS 1963
HERRERA GARCÍA GREGORI 1976
IBAÑEZ CIVICO JOAN 1965
IBAÑEZ FIÑANA JANA 2007
IBÓS SANTIVERI JUDIT 1978
JANE FERRER ANA 1955
JAUMEJOAN ALCOBÉ MARTINA 2003
JEREZ FERNANDEZ MARIA LUISA 1956
JIMENEZ MOR ISA 1982
JORDANA TUGUES ALBERT 1971
JOSA PONS ROSA MARI 1965
JOSELLS TARROS M. ÀNGELS 1959
JOVÉ FLIX MARIA 1961
JOVELLS ALTISENT XAVIER 1963
LAFUERZA ABIZANDA RICARD 1962
LANZETTA UMBERTO 1962
LAPEÑA MARTINEZ TONI 1984
LAVIN BARQUIN RAUL 1974 CE LINYOLA
LEAL PICON NIEVES 1953
LEAL PICON JAIME 1957
LINARES BOSCH IMMA 1984
LITA LITA ANA MARÍA 1992 TROTALLUNATICS
LITA LITA MARIUS 1990 TROTALLUNATICS
LLADONOSA SAPIENS JOSEP MARIA 1963
LLANDES PUYAL LAURA 1975
LLANES ROCAMORA MONTSE 1973
LLANO PELLON LLUIS 1961
LLIMES BRESOLI ARIADNA 2005
LLOBERA PASCUAL MERCÈ 1970
LLOBET MASALIAS JORDI 1969
LLOBET NAVAS ANNA 1973
LLORENS GABANDE MONTSE 1967
LLORENS QUER LLUÏSA 1970
LLOVERA FRANQUESA MARIA ROSA 1968
LLOVERA PANADÉS TERESA 1964
LLOVERA RIBAS SOGUES 1966
LLOVET MAYORA ROSA 1961
LÓPEZ CASINO RICARD 1967
LOPEZ DE LA OLIVA CASAS PEDRO 1956
LOPEZ FELIP DAVID RAMON 1967
LÓPEZ HERNÁNDEZ ISMAEL 1978 C.E. ROCKO D'ALMENAR
LOPEZ LUCENO PERE 1976 C. A. BORGES
LOPEZ RODRIGUEZ BEGOÑA 1984
LOPEZ SENDROS JOSEFINA 1964
LOPEZ VILARDELL ARSENI 1975
LORENZO MIGUEL 1966
LOSHUERTOS CALDERÓN PEDRO 1987 CLUB ALPÍ ARANÉS
LUCEÑO SANCHEZ XESCA 1995
LUQUE MELERO FRANCISCO 1960
MACIA FERNANDEZ EVA 1981 CE LINYOLA
MACIÀ GOU MONTSE 1962
MACIÀ I SERRA CAROLINA 1976
MANTECA TARRES MIRIAM 1980
MANZANO ROCA JOSEP LLUIS 1972
MARIMON LAURA 1973
MARIMON GABERNET IRENE 1981
MARIMON GABERNET MIREIA 1974
MARÍN SAMPERI MONTSE 1972
MARQUEZ VANEGAS VILMA ROSA 1969
MARSINYACH FLEQUE LEO 1977
MARSIÑACH JOAN 1973
MARSIÑACH BIEL 2007
MARSIÑACH JANA 2006
MARTI CABA MONTSE 1975 CE LINYOLA
MARTÍ SOLE ROSER 1970 CE LINYOLA
MARTÍ GAYARRE JOAN 1969 CE LINYOLA
MARTI MONTANE ANNA 1965
MARTÍ SOLE JOSEP MARIA 1975 CE LINYOLA
MARTI SOLE CARMEN 1957 CE LINYOLA
MARTI VILADRICH DOLORS 1960
MARTÍ VILAMAJÓ RAFEL 1967 CE LINYOLA
MARTIN RUIZ VICTOR 1994
MARTINEZ CAÑAS ALFONSO 1971
MARTINEZ CHACON JESUS 1965
MARTÍNEZ LOPEZ JUAN 1969
MARTÍNEZ PIÑERO JUANI 1972
MARTINEZ SANCHEZ PAQUITA 1961
MARTÍNEZ UROZ MÒNICA 1973 A.A.XAFATOLLS
MAS DOMENJO JOAN 1975
MAS GONZALEZ KEREN 2005
MAS GORRERA MONTSERRAT 1965
MAS GORRERA MONTSERRAT 1965
MAS SANS MANOLITA 1964 LLIMASOLES
MAS URGELL Mª TERESA 1950
MASANA BERNAUS JOSEFINA 1981
MASANA GAYA TERESA 1951
MASERAS GIMENO JUDIT 1961
MASES PEDROS SUSANA 1950 CE LINYOLA
MASSANA INIESTA JAUME 1974
MATA COSTAFREDA ALBA 1987 INDEPENDENT
MATA PALOU MOISES 1966 CE LINYOLA
MATA SOL MONTSE 1965
MATEU ESPAÑOL RAMON-PERE 1963 SICORIS
MATEU LLENAS DOLORS 1955
MATEU NAVÉS ROSA MARIA 1956
MATEU PROFITOS VENTURA 1960
MATOS ANDREU 1977 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
MATOS GONZALEZ ANDRES 1947 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
MATOS GONZALEZ ESTHER 1976 BOUTIQUE INFANTIL BALAGUER
MATURANO URENDEZ VICENTE 1967
MAURIN ORO MAITE 1962
MAYORAL BARRERAS BLANCA 1962
MAYORAL MARTÍ ASSUMPTA 1968
MEIX SOLÀ SÍLVIA 1978 QUILÒMETRE ZERO-CASTELLSERÀ
MÉNDEZ CANO BONI 1956
MERCADER RUIZ MAITE 1979
MERCADO FARRE ANGELS 1975
MESALLES SOLE AVELINA 1966
MESTRE DURÓ SERGI 2001
MIARNAU DOLORS 1961
MIGENS SUBIRATS SILVIA 1980 CLUB EXCURSIONISTA DE MONTBLANC
MILLÁN CABELLO OLGA 1981
MILLAN MEDINA ANTONI 1944
MILLON SOTOS FINA 1982
MINGUELL FORT ESTER 1974
MINGUET PETIT SANTIAGO 1967 C.A.IVARS
MIQUEL BADIA EVA 1976
MIQUEL BARÓ FINA 1964
MIQUEL CASTILLO ANGELS 1965
MIRABET MOR JOANA 1987
MIRO LLOBET MARINA 1958
MIRÓ SALA ANGELS 1966 CE LINYOLA
MÒDOL MIR MAITE 1965
MOLERA I CLOTA SANTIAGO 1973
MOLINA CHAVIGNÉ XAVIER 1974
MOLINO PÉREZ ANTONIO 1957 CE LINYOLA
MONCASÍ SALVIA MERCÈ 1964
MONCAYO BIOSCA CARMELO 1957
MONCAYO BIOSCA MARIA 1994
MONCAYO BIOSCA DANIEL 1960
MONTERO ARBOS ARES 2007
MONTERO MIMBRERA JUANKY 1969
MONTILLA IBARRA DAVID 1993
MONTOLIU GRANERO JOAQUIMA 1943
MONTSERRAT VILÀ ÀNGELA 1961
MORA REMISEIRO LOURDES 1960
MORE DOLADE JORDI 1969
MORENO JOEL 1981 AE EKKE
MORGADES BOLDU ESTER 1970
MORLANS PELEGRI MARTA 1968
MORRERES ESTEVE ROSER 1978
MOTOS QUINTANA ALEX 2002
MUNTANÉ ESTEBAN JOAN 1980
MUÑOZ CAUBET JOSEP 1959
NABAU ESTHER 1967 CE LINYOLA
NADAL PIJUAN MONTSE 1996
NADAL RUGALL VICKI 1964
NADAL SÁNCHEZ GERARD 1981
NARCIS ALVAREZ AMALIA 1961
NARRO GORNE LIDIA 1977
NAVARRO RODRIGUEZ ISABEL 1961 AE EKKE
NAVARRO RODRIGUEZ MERCHE 1960
NAVARRO RODRIGUEZ TERE 1965 AE EKKE
NAVARRO RODRIGUEZ ANTONIA 1969
NOGUERA ALSINA JAUME 1970
NOGUES CIRERA SONIA 1988
NOLLA CASTELLS MARGA 1989
NOT REIG M ROSA 1965
OBIOLS CARBO CARME 1959
OLIVA PILAR 1965 AE EKKE
OLIVA LOPEZ LAURA 1989
OLIVA VILAPLANA JOAN 1953
OLIVERAS ROSES MARTÍ 1953 AAXAFATOLLS
OLIVES CASTRO VANESSA 1980
ORDI I ROS JOSEP 1951
OROMÍ FARRÉ RAMON 1976 XAFATOLLS I AEU
OROMÍ TORRA PAU 2005 XAFATOLLS I AEU
ORRIT BORI FRANCESC 1965 CE LINYOLA
ORRIT NABAU ONA 2004 CE LINYOLA
ORTEGA SOLANO LOLA 1983 NO
ORTEU JOAN 2005
ORTEU CORTES CRISTINA 1973
ORTEU MARIMON JOAQUIM 2001
ORTEU PRAT QUIM 1972
ORTIZ JORDI 1979 CE LINYOLA
ORTIZ HUGUET TERESA 1952
ORTIZ MAZARICO ANNA 1987
OTERO RIVAS JOSÉ MARIA 1965 INDEPENDIENTE
PADRÓ GIMENO DANI 1979
PAGANO PUBILL LLUIS 1975
PAISAL ARNALOT SÒNIA 1968
PAISAL ARNALOT SENSI 1957
PALLAS FARRENY CARME 1976 CE LINYOLA
PANADES BELLMUNT RAMON 1955 CE LINYOLA
PAÑO MOLINS MARIA 1980 INDEPENDENT
PASCUAL ESPINOLA MIQUEL 1969
PASCUAL SOL SÍLVIA 1968
PASQUAL GARCIA JORDI 1981
PAYRÓ BISART CARME 1986 C.E. ROCKO ALMENAR
PEDROL SÁNCHEZ MARISA 1962
PEDRÓS CARBI LOURDES 1970
PEDRÓS COLL RAMON 1959
PEDRÓS VILA MA. DOLORS 1978
PELLISE MONTOY MARIA 1964
PELLISE MONTOY ALBERT 1970
PEÑA PIZARRO DANIEL 1988
PERELLO BELLMUNT JOSEP MARIA 1959 CIM
PERELLÓ CULLERES NOEMÍ 1987
PERELLÓ CULLERÉS ISAURA 1991
PERELLÓ TIMONEDA JAUME 1955 CE LINYOLA
PERERA ROSA 1969
PERERA GORRO JOSEP MARIA 1958
PERERA MARTÍ NURIA 1996
PERERA VALLES JORDI 1994 CE LINYOLA
PEREZ MOTA MARTA 1969 CELI
PÉREZ PEREZ LUCI 1977
PÉREZ POMÉS MANEL 1963
PEREZ RUIZ MARIA JOSE 1974 CIM
PEREZ TARRADO VÍCTOR 1991
PERLES FRYC PABLO MARCELO 1967
PICÓN PICON TERESA 1967
PIERA SOLÉ LLUÍS 1975
PIERA SOLÉ ANNA 1977 MOTOKANYES
PIFARRÉ FELIP JOEL 1998
PIJUAN ALOS RAMON 1964
PIJUAN JOSA OLGA 1994
PIJUAN TEIXIDO MARTA 2000
PINÓS BERDEGUÉ M. LOURDES 1978
PINÓS MASÓ XAVIER 1976 A.A. XAFATOLLS
PINÓS PARELLADA JOANA 1968
PINYOL ORTEU ANDREA 1998
PIÑOL MASIP JAUME 1969
PIRLA LASHERAS CARME 1963
PIRÓ VALL DOLORS 1970
PITART MAYORAL ROSA MARI 1958
PIULATS CALZADA XAVIER 1955
PLA COLELL MAGDA 1967
PLA LLOBERA JOSEP 1960
PLANA FREIXANET BEGOÑA 1965
PLANILLO PLANILLO ROSA 1965
PLENSA COSCOLLA MARIA ROSA 1959
POCH AMORÓS NÚRIA 1987
POLO SOTOS NEUS 1966 PRIMAVERA
PONS BARTRA JOAN 1947
PONS BARTRA M TERESA 1960
PONS BLASI MALENA 2006
PONS CIVIT MARC 2006 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC
PONS CRESPO JORDI 1988
PONS PONS DOLORS 1965
PONS PONS MERCÈ 1966
PONS SOLÉ RAMON 1947 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC
PONS SORA JORDI 1974 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC
PONS SUÑE MARIO 1975
PONTÍ PONS JAUME 1954 -
PONTÍ RUIZ DAVID 1996
POPA GHEORGHE MARIAN 1976
PORCAR GOMEZ MAGDA 1969
PORTA FERNANDEZ NURIA 1967
PORTA ROIGÉ CARLES 1982 CE LINYOLA
POU DOMENJO MONTSE 1972
POU SALLA CARME 1977 CE LINYOLA
POU SALLA JOSEP MA 1978
PRADO DE GUZMAN REZIEL 1987
PRADO HERNANDEZ JOSEP 1955
PRAT JESÚS 1991
PRAT MARCÉ EVA 1990
PRATS GONZALEZ PAU 2007
PRATS VALLS MARTI 1961 AGRUPACIO EXCURSIONISTA DEL URGELL
PRETEL SÁNCHEZ MARI ÀNGELS 1952
PRIETO LOPEZ ROSA MARIA 1967
PRIETO LOPEZ JOSEFA 1962
PRIM SANCHEZ ISIDRO 1969
PUIGDEMASA NOVES MARTA 1964 INDEPENDIENTE
PUIGREDON BADIA EVA 1977 SAFA LLEIDA
PUIGREDON FARRE JOSEP 1955
PUJADES PI ROSER 1965
PUJOL MARTINEZ VICTOR 1981
QUEROL SOLE JAUME 1961 LLIMASOLES
QUEROL TORRES IMMACULADA 1982
QUINTANA BERART SILVIA 1966
QUINTANA I LLADÓ JORDI 1973
RABES CABUS FRANCESC 1964
RAMIREZ EVELYN 1968
RAMIREZ SAUREU PAU 1989
RAMON PINÓS MARCEL 2007
RAMON POCH EVA 1968 QUILÒMETRE ZERO-CASTELLSERÀ
RAMON SAMÀ CARLES 1974
RAMOS GAZQUEZ DANIEL 1990
RANDO FONTOVA LAIA 1988 CPAM BALAGUER
REBOLLO BUJALDÓN DANIEL 1983
REGALADO SANCHEZ ANGELS 1966
REIG PASTOR MIREIA 1981
REIG SALLA MARIA TERESA 1976 CAP
REÑE BRU MARTA 1976
REVUELTA ALBA 1986
REVUELTA NOVELL ESTHER 1995
REY YUSTE MAGDA 1967
RIART GIL ROSER 1958
RIASOL NOVELL MARINA 1970
RIBALTA VALLS CRISTINA 1976
RIBELLES PORTA ANNA 1987
RIBERA OTTO JORDI 1968
RIBES BORRÀS JOAQUIM 1965
RICART AGUILAR JOSEP MARIA 1963
RICART MAJOS JOSEFINA 1959
RICART ROSELL RAMONA 1952
RIPOLL PONS TERESA 1954 -
RIU HOLGADO ONA 2000 CENTRE EXCURSIONISTA DE LA SEGARRA
RIUS LLADO ELISABET 1970
ROCA CAÑADELL JOSEP 1973
ROCA FARNELL MARTA 1985
ROCA IBARS FRANCESC XAVIER 1969
ROCA MIRO MARIA 1980 AE EKKE
ROCA RIBERA WILMAN 1973
ROCASPANA POU JÚLIA 2005 CE LINYOLA
RODRIGO CAMPAMÀ MANEL 1964
RODRIGUEZ CRUZ JUAN 1984 AA XAFATOLLS
RODRIGUEZ PEREZ DOLORS 1957
RODRIGUEZ SEVILLA JUAN 1959
RODULFO CANO RICARD 1969
ROF COSTALS OLGA 1963
ROIG BRAVO ESTHER 1979 A.A.XAFATOLLS
ROIG GARRIDO ÀNGELS 1968
ROIG PUJOL RAMONA 1963
ROIGE BAULIES JOSEP LLUIS 1963
ROIGE CALVET JOEL 1997 PIANISTES
ROMA VERGES PILAR 1968
ROMAN OMS ÀNGELS 1972
ROMERO BALASCH ROSER 1973
ROMERO BALASCH MANEL 1957
ROMEU PRENAFETA ROSA 1965 INDEPENDENT
ROS ANTUNEZ AMADEU 1983
ROS PALOU TERESA 1961
ROS PALOU MERCE 1962
ROS PALOU MONTSE 1966
ROS POCH MARIA ROSA 1967
ROSET SANS FRANCESC 1963
RUBIES FARRE MONTSE 1992 YOUNG RUNNERS
RÚBIES PIÑOL NÚRIA 1985
RUBINAT I ORIOLA M DOLORS 1958
RUIZ FONTANEDA JORDI 1954
RUIZ MONTES JOSE MANUEL 1962
RUIZ MONTES ANA 1969
RUIZ MONTES CARMEN 1960
RUIZ OSUNA CARMEN 1962
RUIZ SANCHEZ IMMACULADA 1959 AA XAFATOLLS
RULLÓ PENELLA MARIA 1962
SABATÉ BALAGUERÓ SÍLVIA 1977 CLUB ATLETISME BELLVÍS
SALAMO JUAN 1979 ATLETISMO FRAGA-BAJO CINCA
SALAT FRANQUET JOAN 1954
SALES SERÉS JORDI 1975
SALLES ALCAÑIZ FRANCESC 1973
SALSE ESCRIBA LAURA 1975 CE LINYOLA
SALTIVERI LLENA MARTA 1993
SALVADO TORRA MARIA ROSA 1955
SALVIA ARGILES GEMMA 1975
SALVIA MANRESA PEPITA 1961
SALVIA TALARN TERESA 1963
SAMA COMES JORDINA 1978
SANCHEZ ARANDA PAULA 1987
SANCHEZ CAÑIZARES MARIA JOSE 1972
SANCHEZ CUENCA FERRAN 1969 PRIMAVERA
SANCHEZ MARTIL ANDREU 1973
SÀNCHEZ PONCE PAQUITA 1965
SÀNCHEZ PUIG JOSEP MA. 1973
SANCHEZ RICART JACQUELINE 1964
SANFELIU PENELLA MONTSERRAT 1955
SANFELIU PENELLA LOURDES 1958
SANFELIU PENELLA ANTONIO 1960
SANGRA VAZQUEZ EUGENIA 1964
SANJUAN VICENTE GEMMA 1984
SANS ARMARIO MARTA 2004 CE LINYOLA
SANS BALLESTÉ SALVADOR 1959
SANS CASTELLA ENRIC 1967 CE LINYOLA
SANS RODON MARINA 1963 CIM
SANTACREU MASES MARIBEL 1976
SANTALLÚSIA PALOU SALVADOR 1955
SANTANA RUBIO ISABEL 1948
SANTIVERI MANEL 1972
SANTIVERI SERGI 2004
SANZ GALLEGO PABLO 1965 INDEPENDIENTE
SARRI LLOBET JOSEP MARTI 1972
SARROCA VILAJUAN CARME 1957
SARROCA VILAJUAN CARME 1957
SASTRE TEJADA INMA 1970
SAURA AVENTÍN M. JESÚS 1964
SAURA TUÀ VANESSA 1987
SEGURA CORTADA EDUARD 1985
SEGURA MINGUELL MIQUEL 1969
SELLART AYMA OSCAR 1985
SELVA RICART NÙRIA 1982
SEMENTÉ MIRET ESTHER 1991
SEMENTÉ PERELLÓ CARME 1980
SEMIS CARME 1954
SENDINO CALVO BEGOÑA 1958
SERRA BENEIT MARIA 1954 -
SERRA FLOREJACHS ANNA 1977 A.A. XAFATOLLS
SERRA SANCHEZ NEUS 1961
SERRANO ALOS ALBA 1984
SERRANO PIÑOL M.ÀNGELS 1959
SERRATE BENAVENT JORDI 1977 AE EKKE
SERRET PUJOL MERCÈ 1977
SETO ÀUREA 1975
SEUMA QUIROS JOSEP M. 1975
SIERRA CRIADO MANOLO 1960
SIMÓ RAICH GERARD 1993
SIRVENT QUEROL BIEL 2007
SIRVENT SOLÀ JOAN 1976
SOL CULLERÉ MARTÍ 2005
SOL PLA ROSA M 1961
SOLANS NÚRIA 1982
SOLANS BOLADERES MARC 1985
SOLANS MARSA PERE 1951
SOLDEVILA LOZANO RAMON 1974
SOLÉ BONJORN CARLES 1967
SOLÉ CLARISÓ DANIEL 1986
SOLÉ CUNILLERA MIREIA 1992 A.A.XAFATOLLS
SOLÉ MORROS ROSER 1953
SOLÉ PRIEGO RUBEN 1979
SOLÉ PUIG ESTEFANIA 1972
SOLSONA BOREU XAVIER 1970 CE LINYOLA
SOLSONA CAPDEVILA JOSEP 1967 SISQUERE ARRIBON
SOLSONA FALIP PEPITA 1962
SOLSONA GILABERT IGNASI 1959
SOLSONA NIUBÓ JOSEP MARIA 1957
SOLSONA TREPAT ADA 2007 CE LINYOLA
SORA SALLA MARIA ANTONIA 1949 CLUB ATLÈTIC MONTBLANC
SORIANO CASAS JANI 1979 PRIMAVERA
SORRIBES VILAFRANCA MONTSE 1974
SUBIRADA CATALÀ JOSEP 1956
TAIXÀ XAVIER 1975 MOTOKANYES
TALARN GILABERT ISABEL 1970