Llista d'inscrits

Cursa: Curses infantils Templers 2020

7 de març a les 10.30h al Turó de Gardeny

303 persones inscrites (límit: 303)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement
RUEDA ARTUÑEDO ENZO 2015
A AISSE 2013
AIGE FARRÚS JORDINA 2013
AIGE FARRÚS PEP 2015
AIRES FILIPPETTO PIETRO 2012
AIRES FILIPPETTO FRANCESCO 2016
ALFÉREZ CRESPO DAVID 2015
ALIAGA PEMÁN ALEIX 2014
ALIAGA PEMÁN GUILLEM 2016
ALONSO FONDEVILA NARCÍS 2014
ALVAREZ GIL BLAI 2012
ALVAREZ GIL PAU 2014
ARAGONES FIDEL POL 2014
ARANDA ESCOLA CAROL 2016
ARBIOL GAS CARLES 2016
ARBIOL SANJUAN ARES 2016
ARDIACA CASALS DÍDAC 2012
ARDIACA CASALS JOANA 2015
ARESTÉ HERNÁNDEZ ÉRIKA YARETZI 2015
ARESTÉ TORRES ARIADNA 2013
ARMADA VARGAS FERRAN 2013
ARMENGOL VALDÉS ORIOL 2012
ARMENGOL VALDÉS ALEIX 2015
ARNES MOLINA ALEIX 2010
ARNES MOLINA ARIADNA 2010
ASNA SERENTILL DAVID 2013
AYALA PORTOCARRERO SOFIA 2016
BAENA SAEZ ERNEST 2011
BALLETBO POYATOS ALBERT 2012
BARBERO MIÑARRO GERARD 2015
BARÓ COMES ABRIL 2013
BARRERO MENA MATEO 2013
BASELGA VILASECA CARLA 2012
BASELGA VILASECA JÚLIA 2014
BELINCHÓN MORENO CLOE 2014
BENDAGGA SOFIANE 2013
BERNAL BORRÀS ONA 2015
BERNAL BORRÀS ALEXIA 2016
BEZARES BOTELLERO ORIOL 2012
BEZARES BOTELLERO PAU 2014
BEZARES FERNÁNDEZ HUGO 2015
BLANCO SOPHIA GIL 2012
BLANCO CLARIANA ARIADNA 2014
BLASCO ESCRIBANO ALEIX 2010
BONCOMPTE GONZÁLEZ JÚLIA 2016
BOSCH TATARU AINA 2013
BOTA CARULLA ÈLIA 2014
BOTA CARULLA JAN 2015
BRADINERAS GARCIA ADA 2012
BURGUÉS GALIANO PAU 2015
CABRERA MARTIS PAULA 2013
CALVET PEREZ POL 2014
CAMPO CARBONELL MARINA 2012
CAMPO CARBONELL DANI 2015
CANOSA MESSEGUE ALEIX 2012
CANUT AMAT BIEL 2011
CARCEL POL PEGUERO 2011
CARCELLER GABRIEL MARC 2013
CARNICERO GYUROVA ETNA 2016
CARREÑO NAVARRO NOA 2016
CASTANY IBARZ JORDI 2015
CASTELLS FRAILE ADRIANA 2010
CHAKERIAN GARCIA LUCAS 2015
CHAMIZO VIGATA MARIA 2009
CHEMISANA DOZ DANIELA 2014
CLARET VENTURA FRANCESC 2010
CLARET VENTURA LAIA 2009
CLARISÓ GARCIA ENZO 2015
CLOTA PLANA JIMI 2012
CLOTA PLANA JIMI 2012
COMA MARIAMA 2013
CONDAL MONTOZA ANNA 2015
CORTÉS CLEMENTE ADRIÀ 2016
CORTÉS CLEMENTE CARLA 2014
CORTES RICART IKER 2014
COSTA SANS MARTA 2012
DARIAS SÁNCHEZ ARIADNA 2010
DARIAS SÁNCHEZ ALEIX 2014
DAU LLALLO SAFIATOU 2012
DE LA FUENTE GORGUES JAN 2016
DIABY DABO FATU 2008
DIARRA FOUFA 2012
DIAZ MIRO JOAN 2009
DOMINGO MAYORAL GUERAU 2014
DOMINGO MAYORAL EUDALD 2016
EL BATTI BRYAN KAISER MENDES 2014
EL BATTI AYOUB 2008
EL BATTI ADAM 2012
ENNAJI HAJAR 2009
ENNAJI AYA 2013
ERIBO SAMUEL DIVINA 2010
ERIBO SAMUEL TATIANA 2013
ESPÍLEZ CHICO NIL 2016
ESPILEZ GIMENEZ GERARD 2012
ESQUILICHE BUÑALES RAFA 2016
ESTEVE CLARISO JORDI 2014
ETTIGA INAS 2008
FALL SAEZ MAMADOU MOCTAR 2015
FARGUES FUSTEGUERAS ALÈXIA 2014
FARGUES FUSTEGUERAS GAL·LA 2012
FARGUES KINCSES DANIEL 2015
FARNELL GONZÁLEZ YAGO 2010
FARNELL GONZÁLEZ ALEX 2015
FARNELL GONZÁLEZ LEO 2016
FARRAN MONGAY JÚLIA 2014
FARRAN MONGAY ARLET 2016
FARRERONS TORRELLES BROOKE 2016
FERNÁNDEZ CABRERO CARLA 2016
FERNÁNDEZ CABRERO DAVID 2009
FERNANDEZ COTS JOFRE 2012
FERNÁNDEZ LUCHA ALEX 2013
FERNÁNDEZ LUCHA IKER 2016
FERRAZ CASTILLO DAVID 2012
FERRERUELA TAULES BLAI 2014
FERRERUELA TAULES CLOE 2016
FIDEL LLUIS 2015
FLORENSA ESPINOSA POL 2013
FOGUET CAMPS ANIOL 2012
FOGUET CAMPS MARCEL 2015
FOIX BERNAUS LLUC 2012
FONT ESTEVE GUERAU 2015
FORNÓS LÓPEZ MIREIA 2014
FRAILE CEBOLLADA MARTÍN 2014
FREIXA COSTA POL 2015
GADO MOHAMED AMIN 2012
GALIANO SERRA ROGER 2016
GARCÉS FRAILE SIRA 2015
GATU RICARDO 2014
GAWLIK THERNO 2009
GIFFIN SOLE LIS 2015
GÓMEZ DE GREGORIO MAX 2014
GONZALES AARON 2009
GONZÁLEZ ALFÉREZ DANIELA 2014
GONZÁLEZ GRACIA ALEJANDRO 2016
GRAU PÉREZ ROGER 2016
GRAU PÉREZ ORIOL 2014
GRAU RUANO PAULA 2015
GRIGORE MARC CRISTIAN 2010
GUIRAO TORDECILLAS CHLOE 2016
GUITART DIAZ ELOI 2016
GUIXE FARRE NAIA 2014
HAIDU AYA 2013
HERNÀNDEZ FLAVIÀ ADA 2012
HERRAIZ BOIXADER ROC 2016
HERRERIAS SAURET NIL 2015
HERRERO COLOMINA MARC 2014
IBARZ ROGER 2013
JAVI FATOMATA 2008
JOSUE FERNADO 2009
JOVÉ SABATÉ ELNA 2012
JOVER FORTUÑO ÀLEX 2011
JURADO ALVAREZ BRUNA 2011
JURADO ALVAREZ JANA 2008
KAUR GURME 2008
KHEIAR JOSSEF 2010
KOMMA SAMBO 2008
LABADIA BADEMUNT ALAN 2015
LARA VEGA MARC 2013
LLOVERAS GARCIA BERNAT 2016
LOPEZ GUILLEN ALBA 2010
LÓPEZ LLAVERO ARNAU 2010
LÓPEZ MENDOZA ADRIANA 2014
LOZA CHICO QUIM 2016
LUQUE ARAUJO BIEL 2009
LUQUE ARAUJO NOA 2011
LUQUE BUENO NAORE 2014
MALLA TORIBIO JAUME 2015
MALLA TORIBIO MARC 2016
MAMSOURI YOUSSEF 2009
MARÍN CANCIO NIL 2013
MARÍN CANCIO IONA 2016
MARQUÉS VILARDELL MARIONA 2010
MARTÍNEZ COLL ELSA 2014
MARTINEZ GARCIA BORJA 2010
MARTÍNEZ MARQUINA ADRIÀ 2012
MARTÍNEZ MARQUINA ELOI 2015
MARZOUK IMANE 2008
MASANA PEIRÓ CLÀUDIA 2016
MAYORA RUFAS ARNAU 2012
MIRANDA MIR ENRIC 2010
MITJAVILA DOMENECH GUILLERMO 2011
MODOL LARA MARC 2013
MONNE ARBONÈS GUILLEM 2012
MONTERO LARA PABLO 2014
MONTERO TORDECILLAS GAEL 2016
MORA ROCA CARLA 2012
MORELL CONSUEGRA LEO 2014
MORELL MORA MARC 2011
MORENO CABRERA DANIELA 2013
MORENO GONZÁLEZ JAN 2016
MORILLAS PINEDA MARC 2009
MORILLAS PINEDA ADRIÀ 2011
MUNTEAN Y FRIM MARINA CRISTINA 2008
MUÑOZ ERIC 2014
MUÑOZ CAU MARTINA 2016
MUÑOZ SORIANO DANIEL 2012
MUÑOZ SORIANO ÁLEX 2014
MURMU AGUSTÍN LUCAS 2014
N NAIARA 2008
NAIRN SEBASTIAN 2012
NARCIS GALINDO AMALIA 2016
NOGUERA ARRAZOLA JÚLIA 2016
NOGUERA PUIGFEL ARNAU 2013
NOGUERA PUIGFEL PAU 2015
ORÓ GABERNET ORIOL 2013
ORTIZ ARYEN KUMA 2012
OTO BERGES ROGER 2014
OURINICH REDA 2010
PAGANO MANTECA ORIOL 2012
PARROT MONELL OLAU 2012
PARROT MONELL OTGER 2015
PASCUAL PORTERO GERARD 2012
PASCUAL PORTERO JÚLIA 2012
PASCUAL PORTERO PAU 2014
PAULES LUJÁN LUCÍA 2015
PERA SALES JOEL 2014
PEREZ BUENO AROA 2010
PÉREZ ESPÍLEZ IKER 2012
PÉREZ RODRÍGUEZ QUERALT 2014
PÉREZ RODRÍGUEZ OLAU 2016
PÉREZ ROSELL JUDITH 2010
PIÑOL SALAZAR CARLA 2011
PONS OTO BIEL 2011
PONS OTO MARC 2011
POP CAPATA ELISIO 2008
POP CAPATA KASIAN 2013
PORCEL GOU UNAI 2013
PORCEL GOU ARAN 2016
PUJOL ESTEVE GUERAU 2013
PUJOLS BENET ÀLEX 2016
QUEVEDO GENESIS LOROÑO 2008
RATÉS FONT JAN 2015
REAL AGUILO MATHIS 2012
REAL LARRAGA ABRIL 2015
RECHES JOSSEK KHEIER 2010
RETAMERO LAURA 2010
RIBES VARGAS PAULA 2009
RIU ALTISENT MARIO 2015
ROGER FELIS CLÀUDIA 2012
ROGER FELIS OLÍVIA 2015
ROIGE ULLA ORIOL 2013
ROIGE ULLA ALBA 2008
ROMERA RINCON ADARA 2016
ROMERO ANTOLIN GILIAN 2013
ROMERO SERRANO NORA 2012
ROMERO SERRANO LEO 2016
ROSA MAXI HEREDERO 2011
ROSET AMAT ALBA 2009
ROURE ESCUER JACOB 2014
ROURE ESCUER JORDI 2016
RUANO BORNIQUEL QUIM 2013
RUANO BORNIQUEL MARIONA 2016
RUIZ COLIAS MARCEL 2014
RUIZ TORRECILLAS ALEIX 2014
S SIRA 2012
SABATÉ RAMOS RAUL 2013
SALA MILLANES ARAN 2011
SALVADO BAULAS OLGA 2013
SALVADÓ BAULAS JÚLIA 2011
SAN RAFAEL SERGI 2014
SÁNCHEZ FARRÉ ORIOL 2016
SANCHEZ TURULL ROC 2012
SANS CODINA POL 2011
SANS CODINA MARC 2013
SANS TAMARIT GAL.LA 2016
SANTO FARRE XAVIER 2014
SAPERAS NEGRILLO ARNAU 2014
SEGURA GONZALO CAROLINA 2014
SEGURA GONZALO SOFÍA 2015
SEGURA OCAÑA JOAN 2014
SEOMARE DRAMENE 2013
SERÓ CANCHAL ABRIL 2013
SERÓ CANCHAL MARTINA 2015
SERO FERNÁNDEZ ARNAU 2012
SERO FERNÁNDEZ MARTI 2014
SERO TURO ARNAU 2016
SIERRA MACIAS ALICE 2015
SOFIA BLANCO ANA MERCEDES 2012
SORRIBES MARTINEZ HUGO 2016
SUOMARE BAMBI SUOMARE 2008
TABELAIT ADAM 2010
TALAVERA GATIUS INGRID 2016
TALAVERA GATIUS MAX 2013
TERRADO GARSABALL KILIAN 2016
TERSA BRESOLI PAU 2012
TIMAR RATIU DELIA MARIA 2014
TODINCA ARIANA RUIS 2013
TORRES BERNAUS MACIÀ 2013
TRAORE MATALA 2012
TRILLO ARTAL ORIOL 2012
TRILLO ARTAL ALBA 2015
TRIQUELL SÁNCHEZ CLÀUDIA 2015
TURMO REDONDO JULEN 2014
TURMO SOROLLA DUNA 2012
VALGAÑON BERTRAN ROGER 2013
VAN DRUENEN PEREZ ÈRIC 2012
VERGÉS MITJANA CARLA 2015
VILÀ GALAN NORA 2016
VILANOVA GAMEZ ADRIEL 2011
VILANOVA GAMEZ GERARD 2014
WILLIANS JORDI 2009
ZAPATA ALONSO DAPHNE 2012
ZAPATA ALONSO CHLOÉ 2014