Llista d'inscrits

Cursa: Cursa 3K Templers 2020

8 de març a les 10.32h al Turó de Gardeny.

317 persones inscrites (límit: 318)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Any de naixement Club Xip
ABELLÓ GIL HUGO 2008
ACOSTA SALAZAR ADRIAN 1974 A.S. EKKE
ACOSTA VAQUERA YANAY 2009 A.S. EKKE
AGUILA USUA SISCO 1987 PLUSFRESC
AIGE BITRIÀ RICART 1981
AIGE FARRÚS JORDINA 2013 EKKE
AIRES FILIPPETTO PIETRO 2012
AIXALÀ SOLÉ MARTA 1983
ALEPUS ARBONES ANAIS 1971 MAIPAREM DY2GF1G
ALÒS COLOMER FRANCESC 1987
ALTARRIBA SORINAS PAULA 1994 EKKE
ALTEMIR FERNÁNDEZ MARI I CARLA 1972
AMADOU BALDE THIERNO 2006
ANDREU MENCIA CARLOS 1977 EKKE
ANGRILL VALLS JÚLIA 1995 EKKE
ARANEGA BOTIGUE HECTOR 1985
ARBIZU ABAD GENIS 2010 EKKE
ARBIZU MONCLUS JESUS ANTONI 1971 EKKE
ARENAS GARCIA VALERIA 2013 TROTALLUNÀTICS
ARTAL CARRASCO MAR 2009
AZZI AHMED 2002
BALLA SAMB 2003
BARÓ RIGATA ALBERT SANTIAGO 1973 EKKE
BARRUFET CRISTINA 1991
BARRUFET CLARA 1995
BARRUFET RAMON 1958
BAUTISTA SAMPERI ARIADNA 2010
BELINCHÓN MAJORAL FLORIÀ 1982
BELLMUNT GAMERO IVET 1990
BLAZQUEZ SONIA 1977
BLÁZQUEZ LIÉBANA ANGEL 1986
BÖHME LENA 2001 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
BONJORN SALTIVERI ISAURA 1985
BORRELL CARMEN 1963
BOSA LOPEZ LAURA 1979
BOTH BEATRICE 2009
BOTH MARTA 1981
BRU AMOROS MARTINA 2008
BRU CASTERÀS JOAN 1971 DK5XAH6
BURGUÉS JAUME 1991 HG8EDFC
BURGUES GARCIA MIREIA 1977
CAMI ALVAREZ ALBA 1989
CAMÍ MOR EVA 1986 EKKE
CAMÍ MOR CARME 1990 EKKE
CAPDEVILA OLIVERA SUSANA 1980 PLUSFRESC TEAM
CARCELLER GABRIEL MARC 2013
CARCELLER NÚÑEZ ALBERT 1985
CARULLA SERRA ROSER 1991
CASALS PALAU JOAN 1950
CASANOVAS LOZANO JORDI 1986
CASAS HERRANZ CELIA 1955 EKKE
CASES SABARIEGO DIONISIO 1966 CAL TERÉS VIDAL HD7B3AB
CASES TERÉS PAU 2004 CAL TERÉS VIDAL
CASES TERÉS MAGÍ 2010 CAL TERÉS VIDAL
CASES TERÉS JAN 2009 CAL TERÉS VIDAL
CEDIEL ANA 1977
CHABOU AHMED 2002
CHAKAROVA YANITA 1986
CHINE ROYO MARC 2004 A.E. EKKE
CLEMENTE FERNÁNDEZ CRISTIAN 1992
COLL ANDREU ELISABET 1984
CONTRERAS VILLALBA ÀLEX 1994 EKKE
CORRAL PUJOL MARTA 1993 EKKE
CORTADA ECHAUZ JOANA 1979 LAMITEAM
CORTADA I ECHAUZ JORDI 1977 EKKE DT9S0S8
CORTADA I GALLUD JORDI 2009 EKKE
CORTADA I GALLUD MARTINA 2009 EKKE
COSTA GARCIA CRISTINA 1985 EKKE
COTES SMOLEN JENIFER 2007 TROTALLUNATICS
CRISÓSTOMO GALINDO BLANCA 1991
CUCURULL GAZTAMBIDE LIDIA 1996 EKKE
DA SILVA VITOR LUIZ 1990
DANIEL VILELLA ESTEL 1993
DANILOVA TATIANA 1982
DE LA FUENTE DAURA MÒNICA 1992
DELGADO MOLINA SILVIA 1989
DELGADO MOLINA SILVIA 1989
DELGADO NOGUERAS LAURA 2004 EKKE
DOLCET FERNÁNDEZ JOFRE 2004 U.A. LLEIDA
DOLCET SERRA JOAN MARC 1969 EKKE HE811F3
DUCH VISART ROSA 1972 HT2B62E
DUESO COSIALLS SANTI 1970 AREMI
EGEA RODRIGUEZ-MANZANEQUE NÚRIA 2007 EKKE
EL BAGHAR REDA 2002
EL GHAOUAL NAJIM EDDINE 2005 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
EL KAMLA ABDELHAK 2004
ENJUANES SORINAS BERTA 1981
ES SALEMY TOURIA 1999 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ESCALANTE FABIOLA 1974
ESCOBAR TEIXIDÓ ZOE 2006 C.E. SPEED REPUBLIK COKOTRILOS VX8W4HE
ESCOBAR TEIXIDÓ ROC 2009 C.E. SPEED REPIBLIK. COKOTRILOS DK7TWYK
ESCUDERO PARIS JORDI 1976 DK9SZ7C
ESCUER FARRERES NURIA 1979
ESPINOSA HERRANZ NURIA 1986
ESTEBAN ILAY 2011 EKKE
ESTEBAN SERRANO INGRID 1984 EKKE
FABREGAT DEGEN SUSANA 1962 KM 0 PONENT HT1F7DD
FARGUES FUSTEGUERAS GAL·LA 2012 EKKE
FARGUES GIMENO XAVIER 1977 EKKE
FARRÉ PALAZÓN IMMA 1979 EKKE DT7DX1E
FARRE SOLIVA NURIA 1977
FAWZY BANAN 1990
FERNANDEZ MONTSE 1971 A.E. EKKE
FERNANDEZ BOSA MARC 2011
FILIPPETTO MARCIA CRISTINA 1972 DX8YT5X
FLORENSA ESPINOSA POL 2013
FLORENSA TARDÀ VICTOR 1983
FONTANET MARSAL BLAU 2007 A.A. XAFATOLLS
FORCADA SEGARRA NOÉLIA 1976
FORNOS RUBEN 1991
FORTON CAMPISTANY MARIA LLUÏSA 1956
FREIXENET LABELLA DAVID 1973 PLUSFRESC
FREIXES CAPDEVILA NÚRIA 1978 EKKE DT79D0W
FUSTEGUERAS MIR GEMMA 1979 EKKE
GALEOTE GODAS SANDRA 1975 TROTALLUNATICS DY52WXB
GALLUD I LECHA SANDRA 1982 EKKE
GARCIA CASAMIAN SANDRA 1981 TROTALLUNÀTICS
GARCIA MARTINEZ BEATRIZ 1986 EKKE
GARCIA MARTINEZ ESTER 1993 EKKE HT9KA6N
GARCIA TABOADA LAURA 1988
GARRIGA VILADRICH MARIA 2008 FONDISTES SOLSONES DK11C7C
GASULL CODINA GLÒRIA 1964 AREMI
GASULLA KENYATA XENIA 1996 KENYIATAS TEAM
GATIUS MORENO AGUSTÍ 1966 AREMI
GENE MARIONA 1988
GERVILLA CAÑO RAFAEL 1957 INDEPENDIENTE
GIL BARRIO OSKAR 1975 AE EKKE DY61ZP3
GIL LÓPEZ MARTA 1977
GIL SANCHEZ AIDA 1981 EKKE
GOMAR ISART ANAIS 1990
GÓMEZ CASAJÚS CRISTINA 1981
GÓMEZ GARCÍA CRISTINA 1990
GOMEZ GOMEZ MIRELLA 2005
GOMEZ GOMEZ JAIR 2010
GOMIZ RODRIGUEZ JUAN LUIS 1952 INDEPENDENT DT2MNS9
GONZÁLEZ AIXALÀ NEREA 2010
GONZALEZ CAMAS PILAR 1949 AE EKKE
GONZALEZ CASCALES FRANCISCO 1960 PLUSFRESC
GONZALEZ FARRE MARIONA 1981
GUARDIOLA GIL ANNA 2009 CLUB SPEEDREPUBLIK COKOTRILOS
GUIVERNAU SUSAGNA MIREIA 1979
HABJI PIÑEROS RIDA SEBASTIAN 2005 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
HERNÁNDEZ FUENTES CELIA 1966
ICHART TOMAS ESTHER 1983
JIMÉNEZ CAPDEVILA ELSA 2010 PLUSFRESC TEAM
JOVÉ CANALES ESTHER 1976 PLUSFRESC
LAMOLLA CORTADA JÚLIA 2009 LAMITEAM
LAMOLLA CORTADA MARIONA 2009
LANZAS BARBERO LOLI 1985 PLUSFRESC
LAZARO OCHOA JAVI 1973 EKKE DT9V9MF
LERA ANNA 1992
LIEBANA JIMENEZ JOAN PAU 1983
LOEW TIMOTE PAUL 1989
LÓPEZ LLAVERO ARNAU 2010 EKKE DW3W817
LOPEZ MUCHAMAN ANGEL 1985 AREMI
LORENTE GRACIA DIDAC 1990 DY5MBYB
MACARULLA LANZAS ONA 2010 PLUSFRESC
MACARULLA LANZAS JÚLIA 2011 PLUSFRESC
MARINAS CACHO SERGI 1982 PLUSFRESC
MARQUÉS VILARDELL ORIOL 2006 FC BARCELONA HT9HD8X
MARQUINA SIMON CARLOS 1983 PLUSFRESC
MARTIN BLANCH LAIA 2009
MARTIN BLANCH ARES 2011 CORRER FAMILY
MARTÍN CORTÉS LUIS ALBERTO 1974 EKKE
MARTIN ESPINOSA LUCIA 2011
MARTÍN MEGÍAS ANTONIO JOSÉ 1975
MARTINEZ GARCIA HUGO 2004 TROTALLUNATICS
MARTÍNEZ SANTOLARIA MARIA 2002
MARTÍNEZ SOLDEVILA JORDI 1986
MAYORA ROLDAN SARA 1981
MELGOSA SOLSONA NURIA 1972 AE EKKE DF5XPXV
MIARNAU ANDREU ALEXANDRA 1984 EKKE
MIRO SABATE CARLES 1981
MODESTO SALLA JULIA 1996 PLUSFRESC TEAM
MOLINA FRANCISCO 1975
MOLINA DEGRACIA ESTER 1982
MONEDERO GALEOTE JÚLIA 2013
MONFORT CASTEL CARLOS 1970 HW53KZC
MONJO CHAKAROVA PAULA 2009
MONTAGUT FLORIDO VERO 1994
MONTULL MIMBRERA JAUME 1979 EKKE CG79681
MONTULL MIMBRERA EUGENI 1987 EKKE DA3CXDF
MONTULL MIMBRERA JOAN 1988 EKKE DK0KV3Z
MONTULL RELUY JAIME 1952 EKKE
MOR JAUME 1969
MOR ARNAU MATEO 1969
MORALES BARA MIRIAM 1979
MORALES GOYA VANESA 1980 EKKE
MOUACHA M'HAMED 2006 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
MUÑOZ CASTELLS MAYRA 1977 TROTALLUNATICS DG3E0H4
MUÑOZ GUILLAMON JORDI 1980
MUÑOZ OTERO BERTA 2010
NECULA DANIELA 1981 A.E. EKKE
NECULA ALEX 2007 A.E. EKKE
NECULA ABRIL 2011 A.E. EKKE
NEGRARU RAZVAN 1995
NEGRILLO FALCÓ MONICA 1977
NOMBELA ARAGON ESTHER 1993 EKKE
OLIVA FORCADA NÚRIA 2013
ONOSE NOEMINA 2000 AE EKKE
ONOSE DANIELA 1978 AE EKKE
ONOSE GABRIEL 1976 AE EKKE
ONOSE FLAVIAN 2005 AE EKKE
ORTIN HOLGADO JUAN 1982 DK50ZC3
OTERO SERRA NURIA 1973
OUCKHARMOUCH SAÏD 2002 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
OUHNIN ABDELKARIM 2002
OYTOUY ALI 2003 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
PALACÍN MARTÍNEZ ISABEL 1992
PALACIN MARTINEZ ENRIQUE 1995
PARDELL JOSEP ANTON 1966 PLUSFRESC TEAM
PARRAMONA I TORRES CESC 2006 SPEED REPUBLIK COKOTRILOS DY661S9
PEDESCOLL COMELLES LLUIS 1967 EKKE HD19Z1P
PEGUERA PIÑOL ANNA 1992 KM0
PERA GILABERTE ANTONIO 1983
PEREZ GONZÁLEZ THAIS 1994 TREVOL
PÉREZ LORITE NEUS 1994
PEREZ MARQUEZ DANIEL 2006 INDEPENDENT
PI RAMÍREZ ORIOL 1999 C.A.V.ANDORRA
PIÑOL NOVALES ROBERT 1982 DW64G6K
PON FARRENY JOSEP 1992 EKKE
PONT REDONDO EDUARD 1992
PORTE ROCA GERARD 2010 AE EKKE
PRATS MALLOL GANGES 2003
PUCINSKA DOROTA 1986
PUEYO TORRES OSCAR 1992 EKKE
PUIGPINÓS ROIG JUDIT 1987 AE EKKE DT4846X
PUYUELO BALLESTEROS LORENA 1981 EKKE
QUINTANA ALEMAN ANTONIO QUINTANA ALEMAN 1963 AREMI
RAFIK BRAHIM 2002
RAMOS AGUSTÍ ANNA 1991
RAMOS FERRERAS LUIS ENRIQUE 1985 CORNELLÀ ATLÈTIC CD12598
RIBES BALCELLS NÚRIA 1986 MONITO'S CLUB DT9WA6A
RICO REVERTE MIGUEL 1983 HT4BSMD
ROCA MIRO MARIA 1980 AE EKKE
RODRIGO PUIG JUDIT 1995
RODRÍGUEZ GLADYS 1968
RODRIGUEZ MONTOLIU ARIADNA 2010
RODRÍGUEZ MONTOLIU PAULA 2007
RODRÍGUEZ PRADES ASUNCION 1952
RODRIGUEZ QUESADA VICTOR 1977 RUNNING LLEIDA DT2WMK7
RODRÍGUEZ RIBES MARTA 1989 EKKE
RODRÍGUEZ RIBES NÚRIA 1984 EKKE
RODRIGUEZ-MANZANEQUE MARTINEZ MAITE 1971 EKKE DG77BZ7
ROSELL JAVIER 1969 A.E. EKKE
ROSELL PAU 2010 A.E. EKKE
ROSELL JOAN MARC 2008 A.E. EKKE
ROUAN RACHID 2003 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
RUIZ AIXUT ARES 2006 AE EKKE
RUIZ AIXUT PERE 2010 AE EKKE
RUIZ JOVE RUBEN 1976 AE EKKE
RUIZ TORRUELL MARÇAL 2008 THE GREC@S
SALA GARCIA ROBERT 1985 MONITO'S CLUB
SALES SERRANO MONICA 1979
SALLA FREIXES GUERAU 2010
SALLA GONZALEZ JOSEP JOAN 1976 HW4BPT7
SALORT SEGUI SARA 1989
SALVADOR FERRER VANE 1979 EKKE DY3BCC3
SALVADOR FIGUERAS NIL 2006
SALVANY ICHART CARLA 2012
SALVANY ICHART CHLOE 2013
SAMPERI DOMINGO VERÓNICA 1982
SAMPIETRO BELLVER ANNA 1985
SANCHEZ FERNANDEZ DAVID 1978 EKKE DT4M6PA
SÁNCHEZ HERNÁNDEZ CAROL 1989
SÀNCHEZ MAS ADRIÀ 1990 EKKE
SÁNCHEZ OLIVER JUANI 1972
SÁNCHEZ OLIVER JUAN LUIS 1960
SANCHEZ SARRET BIEL 2013 EKKE
SANCHEZ SARRET MARIONA 2011
SANCHO CHAVEZ SARA 1981 INDEPENDENT
SANTANDER MAS DAVID 1989
SAPES PLANAS JODRI 1993
SARRET SANDIUMENGE CARME 1978 EKKE
SENTIS DUCH MONTSE 1976 EKKE DZ91DFR
SENTÍS FREIXINET ANNA 1989
SERLAVÓS CUITO JORDI 1972 CLUB INEF LLEIDA
SERLAVÓS ESTOPÀ ANDREA 2003 CLUB INEF LLEIDA
SERRANO NARVAEZ ÁLVARO 2010 CLOS PONS THAI RUNNERS
SERRANO OCAÑA MANUEL 1980 CLOS PONS THAI RUNNERS HT23TPP
SOLANÍ IGNASI 1987 EKKE DT54MTM
SOLANÍ BUSQUETS IMMA 1990 EKKE
SOLÉ DOMINGO ANTONIETA 1967 EKKE
SOLE MAURI FRANCINA 1977 DT9VCEH
SORIANO PEREZ DAVID 1981 INDEPENDENT CD83671
SUS DOLCET VICENT 1966
SUS ROURE VICENT 1997 EKKE CD71745
TACHE OANA 1984 EKKE
TELLY BARRY AMADOU 2002
TOGOLA NDIAYE FENDA 2003 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
TORRELLES TILLÓ GEORGINA 1997 EKKE
TORRENT CERIOLA EVA 1996 PLUSFRESC TEAM
TORRES LAURA 1986 HE8CZW7
TORRUELLA RODRIGUEZ LAIA 1975 THE GREC@S
TURULL ANNA 1981 EKKE
VACA MOLINA RAFI 1970 EKKE
VALDERRAMA ANNA 2001 EKKE
VALDERRAMA DAVID 1972 EKKE
VALLES FELIP ORIOL 2008 EKKE
VALLES FELIP MARTA 2003
VALLESPIR PASCUAL JAUME 1998 S.C. MUNTANYA POLLENÇA
VARARU CRISTINA 1982 EKKE
VEIZAGA RUT GUISELA 1976
VELASQUEZ ARLYN 2002 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
VELEZ ROURE JOEL 2008 EKKE
VELEZ ROURE JOANA 2010 EKKE
VERDUGO OLIVER ANNA 1999
VIDAL AIXALA ORIOL 1971 DT213W2
VIDAL CHAVERO JORDI 1979 EKKE
VIDAL DANILOVA ALEXANDRA 2010
VILA PÉREZ LAURA 1985 PLUSFRESC
VILAGINÉS JOVE PAU 2010 PLUSFRESC
VITORES BAGUÉ ROSA 1970 DY50W49
VLADUT IOAN 1991
ZABALA ANGUITA LAIA 2009 LLEIDA U.A.
ZABALA AYASO IVAN 1978 EMBARUN LLEIDA DT94P2D
ZOUIDDANE YOUNESS 2004 LLEIDAJOVE RUNNING TEAM