Llista d'inscrits

Cursa: Cursa 10K Templers 2020

8 de març a les 10.30h al Turó de Gardeny.

175 persones inscrites (límit: 800)

3 pendent de pagament

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Club Xip
ROFES BARCELO JOSEP GASOILMAN PRIORAT DR7F8GR
AGUILERA MIGUEL ARGAL DK7D8FP
AGULLO GOIXART LLUÍS EKKE DK9E0AV
AGUSTÍ JOAN EKKE DT6HZ5P
AGUSTÍ BRUZÓN IRIS
ALAMAN MORALES ITA EKKE
ALARCÓN HUGO
ALBA PRIETO CRISTINA
ALCONCHEL CABRERA JOSEP FONDISTES SOLSONES DK24VPV
ALLABEN HANNAH
ALVAREZ IGLESIAS RICARD CIMS CERDANYOLA CG61405
ANDREU LUJANO JUANJO
ANTUNEZ FLORES ROSENDO
ARAN GASCON XAVI PLUSFRESC
ARTIGUES GINARD JERONI
AYALA ABAD SANCHO FONDISTES SOLSONES DK2462P
BADIAS MOLA ESTEBAN PLUSFRESC TEAM HZ3T675
BALLARIN GUERRI LUIS RUNNING FISIOZARAGOZA
BALLESTEROS PRIETO VÍCTOR A. A. XAFATOLLS DG5HHVA
BANYERES VILA JORDI INDEPENDENT DY3CG22
BARO BERNAT SALVADOR PLUSFRESC TEAM
BATLLE GISPERT MIQUEL EKKE
BAUTISTA GIMENEZ AURELIO JOSE DY18ES6
BELTRAN FONT SERGI EKKE
BERNAUS TOSQUELLA SERGI CLOS PONS THAI RUNNERS DN28K1E
BIEL LLORENS JESUS
BOLDÚ I MONTAGUT EDDA
BOSCH MUNTAL JORDI EKKE CG88223
BOSCH PIJUAN CONSOL EKKE DR4XT4G
BUENO MATOS LLUIS AE EKKE
CALUCHO SOLÉ JOSEP M EKKE TRAILRUNNING HD30TSB
CALZADA DOLADE ALFONS CLUB ATLETISME AITONA DN6ZFT4
CAMPRUBÍ GALLET ROGER EKKE DY8MRXH
CAO BADUELL GONZALO AE EKKE HT6217N
CARNES VENDRELL ANNA EKKE
CARRILLO SOLA GERARD AE EKKE
CASALS BRESCO PERE EKKE
CASES QUER TÀNIA EKKE
CASTILLO ROLDAN LAURA EKKE DY8TFR5
CHARLES MILLAN JOAN CARLES EKKE DW1SCEW
CIRIA BONET MANEL EKKE DT4HHC4
CLARIANA BATLLE MJOSE EKKE CD51776
COOK MICHELLE
CORRETGER JOSEP MARIA MAIPAREM ALCARRÀS DX94ZEH
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT CLOS PONS THAI RUNNERS HD395M6
CORTÉS TORRES ANXO EKKE DT48NGX
COSTA ABIZANDA JESÚS EKKE
CUESTA MACIÀ RICARD EKKE CF01384
DADÓN ORTIZ PABLO EKKE
DAVID TOMILLERO GOMES TROTALLUNÀTICS CA52379
DE CASTRO PASARRIUS OSCAR ISIDRE CC60405
DE SANTIAGO BAYONA XEMA
DIAZ MEDINA TONI DT43K06
DIAZ RODRIGUEZ FREDY AA XAFATOLLS HD19EF6
DOMINGO RODRIGUEZ JORDI EKKE
DOMINGUEZ BERNAUS MARTA EKKE
ESPILEZ URBON OSCAR ESPILEZ TEAM HD3YC99
ESTEVE BERGÉ JORDI INDEPENDENT DY5MKW5
FARRÀ PALLEROLS ROBERT AE EKKE DY2MYKE
FARRE ESTANY NOEMI AE EKKE VX8WK9T
FELIP VILCHES GLORIA EKKE
FERNANDEZ DE JESUS FABIO AE EKKE DF82116
FERNÁNDEZ HORNERO JUANMA PERRUNOS ALCARRÁS DA1HHDW
FERNÁNDEZ MENCHACA ANE
FIDEL PATRICIA
FORCADA PASCUAL ANNA AE EKKE
FUSTEGUERAS GEORGINA
GABANDÉ GARCÍA JONATHAN EKKE
GADEA LLEVOT ALBERT A. A. XAFATOLLS DZ9M3NP
GALLARDO JOSE
GALLART ENRIC
GARCIA CALSINA ROGER EKKE
GARCIA JUSTICIA OSCAR @FARMACIAVILANOVASEGRIA DY9W11B
GARCÍA MARTÍN MARGA
GARCÍA SANCHEZ ANDRES TOTALLUNATICS DY2VRHV
GASOL CUDÓS BERTA ULTRA LLEIDA DT7YXNG
GATIUS CASANOVAS INGRID
GENE VILIMELIS ALBERT SNAIL TEAM
GIRONES TORRELLES FRANCESC
GÒDIA PEGUERA CRISTINA DT0BERS
GODIA SANFELIU GEMMA CLOS PONS THAI RUNNERS DW5KA2D
GOMES CHIQUERO JOSEP MARIA DY1B4P9
GONZALEZ PRUNERA XAVIER CCE ALMATRET DG95NZY
GORT CARRERA POL FRANCESC EKKE DY15S5R
GRADOS GALAN LUCIANO VILARUNNERS DEL CAMI DN2ABHP
GRASES REUS REYES
GRAU SANVISEN DIDAC PLUSFRESC DN80KG2
GUASUMBA NASIMBA GIOVANNI EKKE DM20YTW
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE EKKE HD64231
GUERRERO YESTE ABEL AE EKKE DG68VGB
HIDALGO NAVARRO ARANTXA EKKE
HIDALGO NAVARRO MARIO EKKE
HIDALGO TORTOSA JOSE LUIS EKKE DG70VV6
HORTAL CASTAÑO GINA AE EKKE DF6SBKX
JOVÉ MARCH JOSEP RUNNERS NO LIMITS HR17YN2
JOVE MARCH FRANCISCO CAAD DOVAL CB27949
JOVER PERA ARCADI INDEPENDENT HD9AERB
JUANOS VILLALTA GERARD CLUB ATLETISME AITONA HT2BBWM
LAMOLLA PUYOL ENRIC LAMITEAM
LASOTA EMILIA
LAZARO PALLAS MONICA EKKE DZ48XG2
LEIVA GROS NOELIA HD9ESYR
LLANAS JAUME
LOPEZ BOTANCH JESUS SAS DX2XVRG
LÓPEZ GÓMEZ GERARD AE EKKE DG7R28M
LÓPEZ LAZCANO EDUARDO EKKE DG1WM7N
LOPEZ MARTINEZ RAQUEL CLUB ATLETISME BELLVIS DG4XKB5
LUCAS VIDAL EVA
MALDONADO MOYANO FELIPE
MANUEL RUIZ RUBEN EKKE
MARTIN IVAN
MARTÍNEZ GARCIA LOURDES EKKE DT4P3B3
MARTÍNEZ JOVÉ JOAN EKKE DX5D1W5
MATEU MORO JOSEP SNAILS TEAM HT2CE3K
MICHANS OTAL TONI EKKE DW871PR
MIGUELENA CHAMORRO JAVIER A.E EKKE
MIMBRERA CUENCA JOSEP INDEPENDENT HG29FWN
MOLINERO GARCÍA EDUARD
MONJO LOPEZ CARLES DY1BSV7
MONTAGUT BOSCH ROSA
MONTES SEVILLA EMILIO EKKE
MUNTANYOLA VARGAS LOU AE EKKE BC06472
NAVARRO RODRIGUEZ ISABEL EKKE DT0BD1E
NAVARRO RODRIGUEZ TERE EKKE
NICHOLSON SABATÉ WESLEY EKKE
NOVELL ARDERIU MARC TRIATLÓ ANDORRA 226
OLIVA LEAL MANEL EL RETO DE CORRER HD1NDCH
ORÓ MIQUEL EKKE HG83SV1
ORTEU CORTES MAGDA AE EKKE DT6E4TV
OTÍN APARICIO CARLOS DY3A1V4
PABLO JIMENEZ GERMAN @FARMACIAVILANOVASEGRIA DG33HDS
PAGANO PUBILL LLUIS
PAKACIN CAMBRA MAR INDEPENDENT HZ3N5WR
PALAU DOMINGO ONA WAPS
PAULS VERDU JULI TROTALLUNATICS DY5PB8E
PEIRÓ AMENÓS ANNA
PERERIA LIMA BRANDO EKKE
PEREZ CASALS CRISTIAN TEAM PLUSFRESC
PEROY GARCIA JAUME LLUIS DG4AVF7
PIJUAN GERARD CLOS PONS THAI RUNNERS DN71A8N
PONS SORA JORDI CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DT9M8H6
RAMOS GAZQUEZ MARÍA TISCAR C.C PLABIKE MOLLERUSSA
RENALES PRIETO ALEJANDRO CLOS PONS THAI RUNNERS DZ87AWP
RODRIGO SERGI NO DY34M6D
RODRÍGUEZ DANIEL
RODRIGUEZ JESSE
ROGER MALFEITO JOSEP EKKE DT6DD48
RUANO BOZAL BORJA RAMÓN VILELLA DM8AX8S
RUESTES FILELLA MAITE A.E. EKKE DN7658N
SALES SERRANO ALBERT ESPORTS PIFARRE TEAM HG2P47W
SALILLAS TERUEL ALICIA EKKE HE8V0R5
SALOM PUIG IVÁN
SANCHEZ ABIRE JOSEP MARIA
SANCHEZ OLIVER JOANA
SANTO SALVAT JOSEP MARIA LO CATALA 1714 DY7C848
SANUY JARNE JOAN
SARDOY RIVED MARIA JOSE PLUSFRESC TEAM BC25272
SATORRA VILALTA ROBERT EKKE HD3P8PN
SERRANO OCAÑA RAFA EKKE DW4Y7KG
SIERRA MORA JEAN
SOLÀ MARTÍNEZ F. XAVIER RURAL RUNNERS TORREFARRERA DK6PE3G
TOMAS ESCUER JOAN EKKE
TORNOS BARDAJI ESPERANZA DX267YV
TORRAS CORTINA NOEMÍ CAL TERÉS VIDAL DA7YB9F
VALLES GASSET JORDI EKKE
VERGÉS BALASCH PERE DK9E704
VERGÉS BALASCH GENIS DY7AFNM
VILA ALMENARA SERGI
VILA SANOU SALVADOR INDEPENDENT HD3FD86
VILAGINÉS AGUILA RUBEN PLUSFRESC
VILLANUEVA NAVARRO XAVIER
VRAJITORU VALERIA