Llista d'inscrits

Cursa: Cursa 10K Templers 2020

8 de març a les 10.30h al Turó de Gardeny.

479 persones inscrites (límit: 500)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Club Xip
ROFES BARCELO JOSEP GASOILMAN PRIORAT DR7F8GR
TORREBADELLA CAMATS ROGER AEEKKE DN6ZF1X
ABAD ALCOLEA ALBERT
AGUILÀ VALLS ROSA CLUB NATACIÓ LLEIDA DY6517V
AGUILERA MIGUEL ARGAL DK7D8FP
AGULLO GOIXART LLUÍS EKKE DK9E0AV
AGUSTÍ BRUZÓN IRIS
AGUSTÍ JOVE JOAN AE EKKE DT6HZ5P
AGUSTÍ SÀNCHEZ XAVIER
ALAHSAIN ABDELBARIE LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ALAMAN IBIZA RUBEN DY2A8GC
ALAMAN MORALES ITA EKKE
ALARCÓN HUGO
ALBA PRIETO CRISTINA
ALCONCHEL CABRERA JOSEP FONDISTES SOLSONES DK24VPV
ALET ALIS XAVI RUNNING BLAU PETEN DZ4S9DM
ALLABEN HANNAH
ALLUÉ BONILLA JORDI
ALONSO LATORRE XAVIER ESPORTS PIFARRE TEAM DY35MB9
ALVAREZ IGLESIAS RICARD CIMS CERDANYOLA CG61405
ANDREU LUJANO JUANJO
ANTUNEZ FLORES ROSENDO
ARAN GASCON XAVI PLUSFRESC
ARBONÈS BATLLE XAVIER LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
ARCHAMBEAU FERNANDEZ DANIEL A.E. EKKE DK0465K
ARESTE MUR DOLORS AE EKKE DY9FZXG
ARRANZ ANES RICARDO DM5ZWZF
ARTIGUES GINARD JERONI
AUGÉ ESPUGA JOAN LASTZANKADA DZ8F74D
AYALA ABAD SANCHO FONDISTES SOLSONES DK2462P
AZOUAOUI OMAR
BADIA CIVIAC HECTOR RURAL RUNNERS TORREFARRERA KX8B068
BADIAS MOLA ESTEBAN PLUSFRESC TEAM HZ3T675
BAFALUY JOSEP MIQUEL
BALLARIN GUERRI LUIS RUNNING FISIOZARAGOZA
BALLESTEROS PRIETO VÍCTOR A. A. XAFATOLLS DG5HHVA
BANYERES BADIA LLUCIA AE EKKE
BANYERES VILA JORDI INDEPENDENT DY3CG22
BARBERO MIARNAU ESTEVE KM0 DT6VCKD
BARO ALONSO DANIEL EKKE DZ9AGY9
BARO BERNAT SALVADOR PLUSFRESC TEAM
BATLLE GISPERT MIQUEL EKKE
BAUTISTA GIMENEZ AURELIO JOSE DY18ES6
BEGUÉ FARRÉ ALBERT
BÉJAR EGIDO CÉSAR J. AE EKKE HR7BV9M
BELLÉS MONSERRAT SERGIO CLUB DE MUNTANYA AT-ZENET
BELTRAN FONT SERGI EKKE
BENEITEZ MORON JOSE ANTONIO AE EKKE DT0BZSZ
BERGÉS PEIRÓ MARC EKKE DX9T74V
BERNAUS TOSQUELLA SERGI CLOS PONS THAI RUNNERS DN28K1E
BERNIS CASTELLS JAUME MAIPAREM DW0E6SX
BIEL LLORENS JESUS
BIEL SEBÉ TONI EKKE DR5H3X6
BLANCO XUCLÀ VICTOR EKKE DG4EWCN
BOIX CODINA JOEL ATLETIC SANTA FE DY7YW0N
BOLDÚ I MONTAGUT EDDA
BONELL BOSCH ALBERT DG9CT2G
BONFILL CORTIELLA QUIM DZ74P9X
BONFILL SATUÉ ADRIÀ
BOSCH MUNTAL JORDI EKKE CG88223
BOSCH PIJUAN CONSOL EKKE DR4XT4G
BOTER J. FÈLIX A.E.EKKE DY6ZCAG
BOUFTOUH MHAMED
BOUKARIOU BAH MAMADOU
BUCINSCHI BOGDAN EKKE
BUENO MATOS LLUIS AE EKKE
BUREU DELMÀS JORDI
BURGUÉS SOLANES JOSEP M RUNNING BLAU PETEN DM2G45N
CABA ORIOLA LAURA EKKE
CABRERA JOSÉ CC72081
CAGIGAS CAMPOS JOAN LA CRISTALERIA DZ3RWRH
CALDERO FONTANA JOSE MARIA ESPOT ESQUI
CALUCHO SOLÉ JOSEP M EKKE TRAILRUNNING HD30TSB
CALVILLO GALAN CESAR TROTALLUNATICS HT28WPF
CALVO MINGOT JOAN
CALZADA CINTAS SILVIA CLUB ATLETISME AITONA DT2WY6Z
CALZADA DOLADE ALFONS CLUB ATLETISME AITONA DN6ZFT4
CAMERINO CASTAÑER PAU INDEPENDENT HD1MWC5
CAMERINO FOGUET OLEGUER INDEPENDENT HD1MWC5
CAMPRUBÍ GALLET ROGER EKKE DY8MRXH
CAO BADUELL GONZALO AE EKKE HT6217N
CARAVELLO ROSANA
CARBONELL ESTEBE XAVIER EKKE DG3D2D7
CARNES VENDRELL ANNA EKKE
CARRASCAL LLIMÓS JORDI DK5KB6T
CARRILLO SOLA GERARD AE EKKE
CARULLA ABADAL ANTONI RUNNERS BALAGUER DK79YMP
CARULLA ARGILÉS ROSAMARI LOGIESPORT LA GUINEU DY0N6M6
CASADELLA QUER XAVIER DY12CBM
CASALS BRENUY JAUME
CASALS BRESCO PERE EKKE
CASAÑÉ RIERA ANNA CLOS PONS THAI RUNNERS DG4BABS
CASAÑÉ RIERA XAVI RUN FORREST RUN DG3YAX2
CASES QUER TÀNIA EKKE
CASSANYÉ SALA AMADEU EKKE DF3HZV3
CASTELLÀ GRAELLS JAUME ILERSPRAY HD3N4YS
CASTELLA SANCHEZ ANNA LA CRISTALERIA HD3ZXP5
CASTELLO I MATEU CARLES DT2B7R7
CASTILLO ROLDAN LAURA EKKE DY8TFR5
CAZALLA BRINGUE ANNA AE EKKE DM1XP7Y
CHARLES MILLAN JOAN CARLES EKKE DW1SCEW
CHICA CEMELI JORDI DG858NM
CIRIA BONET MANEL EKKE DT4HHC4
CLARIANA BATLLE MJOSE EKKE CD51776
CONDAL MILL ORIOL EKKE KN2TCW7
COOK MICHELLE
CORCHERO AITOR TROTALLUNATICS KX8GPMV
CORRETGER JOSEP MARIA MAIPAREM ALCARRÀS DX94ZEH
CORTÉS TEIXIDÓ ALBERT CLOS PONS THAI RUNNERS HD395M6
CORTÉS TORRES ANXO EKKE DT48NGX
COSTA ABIZANDA JESÚS EKKE
CUESTA MACIÀ RICARD EKKE CF01384
DADÓN ORTIZ PABLO EKKE
DAVID TOMILLERO GOMES TROTALLUNÀTICS CA52379
DE ANTONIO MERTXE TROTALLUNÀTICS DY6X8K3
DE CASTRO PASARRIUS OSCAR ISIDRE CC60405
DE SANTIAGO BAYONA XEMA
DIAZ MEDINA TONI DT43K06
DIAZ RODRIGUEZ FREDY AA XAFATOLLS HD19EF6
DIAZ ROMERO CRISTINA AUTANSA 3000
DIEZ ESCRIBANO FEDE AE EKKE DT4D9WW
DO PRADO ROSA JOSE TROTALLUNATICS BC36797
DOMENECH GARCIA ISIDRE KM0 PONENT DT714SD
DOMINGO RODRIGUEZ JORDI EKKE
DOMINGUEZ BERNAUS MARTA EKKE
DONÉS CHARTE JOEL
DUBROVSKAYA IRINA EKKE
DURAN OREA MARIO EKKE
ELEZ FERNANDEZ FELIX MAGLIA NERA DW8NFSB
ESCALONA MELINES TONI AE EKKE DK4XC2F
ESCRIBÀ PLANES MARINA CA65895
ESPILEZ URBON OSCAR ESPILEZ TEAM HD3YC99
ESPINO GARCÍA ANTONIO INDEPENDENT
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB HD3053A
ESSABIDI BRAHIM
ESTANY ECHAUZ PERE
ESTEVE BERGÉ JORDI INDEPENDENT DY5MKW5
ESTEVE OLOMI JOSEP MARIA LLEIDA UNIO ATLETICA DT9NWB9
FAHYM HASSANE LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
FARGAS I BUSQUETS DAVID KM0 PONENT HD1MV9X
FARRÁ PALLEROLS ROBERT AE EKKE DY2MYKE
FARRAN JULIÀ ÀNGEL A.A. XAFATOLLS HD1NENN
FARRÉ BARÓ JORDI CLUB ATLETISME AITONA HD393N5
FARRE ESTANY NOEMI AE EKKE VX8WK9T
FARRÉ RALUY ALEXANDRE INDEPENDENT
FARRERES ESTEVE MERITXELL EKKE DT34CGK
FATY MOUSTAPHA
FEIXAS PERERA ARNAU KM0 PONENT DG93N2V
FEIXAS PERERA MARC KM0 PONENT DW1P3E9
FELIP VILCHES GLORIA EKKE
FERMIÑÁN MIRÓ OSCAR EKKE DK4KF9G
FERNANDEZ BORREGUERO ALBERT DG2V2X5
FERNANDEZ DE JESUS FABIO AE EKKE DF82116
FERNÁNDEZ HORNERO JUANMA PERRUNOS ALCARRÁS DA1HHDW
FERNÁNDEZ MENCHACA ANE
FERRER GARCIA PEDRO
FIDEL PATRICIA
FILLAT GARRIDO VICTOR ENERGY ON STAGE DT27RDN
FONT AMPERI JOSEP ANTONI KM0 PONENT DG77H4X
FORCADA PASCUAL ANNA AE EKKE
FRANCO LANUZA CARLOS THE GREC@S CF79268
FRESNO AMATE MIGUEL MAIPAREM ALCARRAS HD71SW6
FRIAS VARGAS CARLOS CROSSFIT LLEIDA
FUENTES LUQUE DAVID DW8GHFY
FUENTES URIARTE JORDI TROTALLUNATICS DG2DGVN
FUSTEGUERAS GEORGINA
GABANDÉ GARCÍA JONATHAN EKKE
GADEA LLEVOT ALBERT A. A. XAFATOLLS DZ9M3NP
GALLARDO JOSE
GALLART ENRIC
GALLART OLOMÍ MARIA JOSÉ EKKE CG39020
GARCIA CALSINA ROGER EKKE
GARCIA JUSTICIA OSCAR @FARMACIAVILANOVASEGRIA DY9W11B
GARCIA LA IGLESIA ALBERT ACUSTIELEC DW1ETP3
GARCIA LUNA LAURA TROTALLUNATICS DT6GF3D
GARCÍA MARTÍN MARGA
GARCIA NAVARRO IVAN CB22167
GARCÍA RIBES ALEX SICORIS DG3VG4C
GARCÍA SANCHEZ ANDRES TOTALLUNATICS DY2VRHV
GARDEÑES CLIVILLÉ JOSEP KM0 PONENT
GARRIGA GASCÓNS ALEIX
GASOL CUDÓS BERTA ULTRA LLEIDA DT7YXNG
GATIUS CASANOVAS INGRID
GATIUS LLAS MIQUEL ANGEL
GENE VILIMELIS ALBERT SNAIL TEAM
GIL ALOS CARMEN EKKE DK48SAC
GILART FONTANALS SERGI CRAMPS TEAM DN0E3MT
GIRON BARBECHO JONATHAN AE EKKE DZ4V904
GIRONES TORRELLES FRANCESC
GÒDIA PEGUERA CRISTINA DT0BERS
GODIA SANFELIU GEMMA CLOS PONS THAI RUNNERS DW5KA2D
GOMES CHIQUERO JOSEP MARIA DY1B4P9
GÓMEZ LORENZO DANIEL
GOMEZ SANTOS ELIZABETH
GONZALEZ PRUNERA XAVIER CCE ALMATRET DG95NZY
GONZALEZ SERRANO ROGER THE GREC@S
GORT CARRERA POL FRANCESC EKKE DY15S5R
GRADOS GALAN LUCIANO VILARUNNERS DEL CAMI DN2ABHP
GRASES REUS REYES
GRAU MONTSERRAT JAUME A.A.XAFATOLLS DG5W5MX
GRAU SANVISEN DIDAC PLUSFRESC DN80KG2
GRAUS NABAU MODEST ALMO-RUNNERS DK6ZZR8
GUAL CAMPABADAL ROBERT #STARGARDT GO! DG0CTGR
GUASUMBA NASIMBA GIOVANNI EKKE DM20YTW
GUERRERO RODRIGUEZ JORGE EKKE HD64231
GUERRERO YESTE ABEL AE EKKE DG68VGB
GUIU SARA PLUSFRESC
GUTIERREZ FERNANDEZ HERMAN INDEPENDENT DT6YFK9
HEREDIA VELA MANUEL SAN MIGUEL
HERNÁNDEZ COARASA BLANCA LA CRISTALERIA KN9S28B
HERRERIAS LAVILLA IVAN DZ0TTZC
HERRERIAS SOLSONA JOSEP MARIA HD025HC
HERRERIASFERNANDEZ JUAN AMAT CLUB.AT. MONTOLIU DE LLEIDA HE3TDM6
HIDALGO NAVARRO ARANTXA EKKE
HIDALGO NAVARRO MARIO EKKE
HIDALGO TORTOSA JOSE LUIS EKKE DG70VV6
HIJANO DIAZ JOSE KM0 PONENT DG3MW9V
HORTAL CASTAÑO GINA AE EKKE DF6SBKX
HUGUET ISAAC DR1X18C
HUGUET PEREZ JAUME MARIÀ THIAGO DA4S495
INES MOSQUERA CLARA AE EKKE DN0MV4X
JIMENEZ OSCAR TROTALLUNATICS HD3PCA2
JIMÉNEZ MUR PERE JOSEP CA ASCÓ RIBERA D'EBRE DY3K6BZ
JOFRE MAGALLON ARIADNA INDEPENDENT HD0RHPA
JOLI OBIOLS JOEL - HD99CMD
JORDANA FERNANDEZ GERARD
JOVÉ MARCH JOSEP RUNNERS NO LIMITS HR17YN2
JOVE MARCH FRANCISCO CAAD DOVAL CB27949
JOVER PERA ARCADI INDEPENDENT HD9AERB
JUANOS VILLALTA GERARD CLUB ATLETISME AITONA HT2BBWM
LAMOLLA PUYOL ENRIC LAMITEAM
LASOTA EMILIA
LAZARO PALLAS MONICA EKKE DZ48XG2
LEIVA GROS NOELIA HD9ESYR
LITA ANNITA TROTALLUNATICS CF21181
LLADÓS CATALÀ ELISA CLOS PONS THAI RUNNERS HE8YSFZ
LLADÓS SOLÉ JOAN AA TRES TOSSALS // EKKE CE98759
LLANAS JAUME
LLOBERA SANMARTI ÀLVARO HE36NCT
LLOPIS CARRASCO JUAN VICENTE
LLOVET GARCIA MARC
LOPEZ BOTANCH JESUS SAS DX2XVRG
LÓPEZ GÓMEZ GERARD AE EKKE DG7R28M
LOPEZ IGUAL PEDRO VILANOVA DE L'AGUDA-PONTS DX6EGW3
LÓPEZ LAZCANO EDUARDO EKKE DG1WM7N
LOPEZ MARTINEZ RAQUEL CLUB ATLETISME BELLVIS DG4XKB5
LÓPEZ RIAÑO EVARIST DK8X8CS
LÓPEZ TRUCO ELENA AE EKKE DT02T58
LUCAS VIDAL EVA
MADERAL LOBO ANDRÉS DW4GV5Y
MAGALLON CORTADA MONTSE DW85GF7
MALCA SANDOVAL SANDRA TROTALLUNÀTICS HW2Y6G8
MALDONADO MOYANO FELIPE
MALLOL COS JOSEP MARIA 100X100 FONDISTES TARREGA DG1C94F
MANUEL RUIZ RUBEN EKKE
MARCH FUENTES OSCAR SANMIGUEL DT4S5WD
MARÍN AGUILAR FRANCISCO EKKE
MARIN VIÑETA JORDI DY57HHX
MARQUÈS CAYMARIS GEMMA EKKE DZ798ER
MARQUES PRUNES RAQUEL AE EKKE DY62NA9
MARQUÉS RODÉS JOSEP MARIA RUNNER'S BALAGUER CLUB ESPORTIU DN9T2X2
MARSAL JOVENA AGUSTÍ CELI LINYOLA DY542NG
MARSAL SUNYER MARIA INDEPENDENT
MARTÍ ALBA
MARTIN IVAN
MARTIN HERNÁNDEZ JORGE PERRUNOS ALCARRAS DY2NY0K
MARTIN SERRANO ALICIA AE EKKE DR9DMRD
MARTÍNEZ BERTOMEU VICENTE KMO PONENT
MARTÍNEZ GARCIA LOURDES EKKE DT4P3B3
MARTINEZ GARCIA HUGO TROTALLUNATICS
MARTINEZ HERRERA IVAN DT6V4XZ
MARTÍNEZ JOVÉ JOAN EKKE DX5D1W5
MARTINEZ LLENA ADRIA KM0PONENT CF99830
MARTINEZ SANCHEZ BLAI TROTALLUNATICS DK6YCKP
MAS POU XASMINA
MASIP BONASTRE OLGA AAEKKE HD7TSMZ
MATEU MORO JOSEP SNAILS TEAM HT2CE3K
MATRANXHI LULZIM
MAYORAL PEDRO AE EKKE DK3WZZ2
MAYORAL FERNÀNDEZ JAUME
MBYE MORR LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
MEDINA VAZQUEZ ARNAU EKKE
MELLAL ZAID
MENDEZ PRUNERA ALEX AA XAFATOLLS
MESEGUÉ MONTESINOS NÚRIA SICORIS CLUB DW20S4H
MEZCUA MOISES EKKE DG99P1M
MICHANS OTAL TONI EKKE DW871PR
MIGUELENA CHAMORRO JAVIER A.E EKKE
MIHAES GEOVANINA TROTALLUNATICS VX8W2HS
MILLA MORA JOSÉ RUNNERS BORDETA.NETNET DT2MCV2
MIMBRERA CUENCA JOSEP INDEPENDENT HG29FWN
MIRÓ CARBONELL XAVIER KM0 PONENT DT023HX
MIRO VISUS MIGUEL ANGEL BOLINGAS DY86VRB
MOLET ALFRED EKKE
MOLINA JOSE EKKE RUNNING
MOLINERO GARCÍA EDUARD
MOLLÓ MARSAL JORDI TRI-4.40 DZ6B035
MOLLÓ MARSAL MERITXELL AE EKKE DG60VTV
MONCAYO MENENDEZ RUBÉN BIKE RUN TORRENTE DE CINCA
MONJO LOPEZ CARLES DY1BSV7
MONNÉ XAVIER KM0 PONENT DT6Y4AE
MONTAGUT BOSCH ROSA
MONTAÑOLA XAVIER AE EKKE HD0BWY8
MONTES SEVILLA EMILIO EKKE
MOR BONET CARLES VX8WF6E
MORA BIFET EDUARD
MORA BONJORN JESUS CARPINTERÍA EBANISTERIA JESÚS MORA
MORENO MARTINEZ JORDI BC05384
MORENO PULIDO DIEGO
MORILLAS SANCHEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS HE8H8P7
MUNTANYOLA VARGAS LOU AE EKKE BC06472
MUÑOZ CASTELLS MAYRA TROTALLUNATICS DG3E0H4
MUR PORTÉ ANGEL
NAVARRA JORDI DK6Y91C
NAVARRO RODRIGUEZ ISABEL EKKE DT0BD1E
NAVARRO RODRIGUEZ TERE EKKE
NDIAYE DIAGNE ABDOULAYE
NICHOLSON SABATÉ WESLEY EKKE
NIUBÓ SANTANDREU MIQUEL INDEPENDENT DR9D98H
NOGUERA FIGUERAS NUR CLUB TRIATLÓ PROSAN DK99V4R
NOGUERA GANAU JAUME
NOVELL ARDERIU MARC TRIATLÓ ANDORRA 226
NUFLO ANDRES
OCAÑA HIDALGO TOMÁS HD99N4T
OJOS NEGROS NATALIA TROTALLUNATICS
OLIU BOSCH FERRAN
OLIVA LEAL MANEL EL RETO DE CORRER HD1NDCH
OLIVA PAU MARTA EKKE
ORMO I RIBES ENRIC KM0 PÔNENT DY6MW8R
ORÓ MIQUEL EKKE HG83SV1
ORRIOS ALBAREDA DAVID PEDALA.CAT DF6KAG2
ORTEU CORTES MAGDA AE EKKE DT6E4TV
OTÍN APARICIO CARLOS DY3A1V4
OTO LAIA DZ5XY14
PABLO JIMENEZ GERMAN @FARMACIAVILANOVASEGRIA DG33HDS
PADRENY GONZALEZ ANDREU HR6043R
PAGANO PUBILL LLUIS
PAKACIN CAMBRA MAR INDEPENDENT HZ3N5WR
PALAU DOMINGO ONA WAPS
PALLAS CARRERA JOSEP CEPS CLUB ESQUI LA POBLA DE SEGUR DN71WZD
PAMPOLS SOLANS SANTI CLOS PONS THAI RUNNERS DG8GE26
PASCUAL RODRIGUEZ RUBÉN KM0 PONENT DK6HBXW
PATAU FONT JOSEP BTT PEDALS D'ONDARA
PAULS VERDU JULI TROTALLUNATICS DY5PB8E
PEGUERA ANORO CARLOS KM0 PONENT DG2KZ9V
PEGUERA ANORO JOSEP RAMON KM0 PONENT DW3C7HF
PEIRÓ AMENÓS ANNA
PERERIA LIMA BRANDO EKKE
PÉREZ BESTUE JOSE MANUEL HD3NH11
PEREZ CASALS CRISTIAN TEAM PLUSFRESC
PEREZ CASLAS ANGEL
PEREZ GALINDO DIEGO TREVOL HM93T1G
PEREZ GARCES HECTOR CLOS PONS THAI RUNNERS DW33367
PEROY GARCIA JAUME LLUIS DG4AVF7
PERPINYÀ SÁNCHEZ ADRIÀ
PETANAS SARVISE BERNAT SAFA LLEIDA
PETANAS SUBIES RAMON SAFA LLEIDA HE8SSTV
PEYRET MARSAN LAURA EKKE DZ1GP6E
PIJUAN GERARD CLOS PONS THAI RUNNERS DN71A8N
PIQUERA NARANJO OSCAR PENYA APA ANEM-HI DX1NGW7
PIQUERA RANGEL MANUEL PENYA APA ANEM-HI DT4G5V6
PONS OSCAR DK533HB
PONS SORA JORDI CLUB ATLÈTIC MONTBLANC DT9M8H6
POYATOS GIL VICTOR BOLINGAS DN9Z4E6
PRATDEPÀDUA PEDRÓS MARTA TORRE VICENS TEAM DZ1Y6CY
PUBILL FONDEVILA DAVID DG8WP91
PUERTOLAS GONZALVO ALBERT KM0 PONENT DZ15BEH
PUIG VELANDO MONTSE AE EKKE DN3HZVX
PUJOL LLOBERA EDUARD EKKE DK7AMK4
PUJOL SOLSONA DAVID DW627HK
QUIXAL FRANCO MIQUEL ANGEL
RAMIREZ ALBANES LIBIA ESTRID
RAMOS GAZQUEZ MARÍA TISCAR C.C PLABIKE MOLLERUSSA
REDONDO HONRADO FELIX EKKE
REGUANT JORDI EKKE
REIG PASTOR XAVIER CLOS PONS THAI RUNNERS CD63831
RENALES PRIETO ALEJANDRO CLOS PONS THAI RUNNERS DZ87AWP
RIBALTA NÚRIA WALA HD30B9D
RIBALTA FERRER EVA AA XAFATOLLS DT023ZD
RIBERA JOUNOU GERARD
RICART PIFARRE JORDI
RIOS ESTER ANTONI KM0PONENT DG6ES5D
RIU ORÓ ALEX KM0 PONENT DY547SN
RODIÉ SANCHIZ JOSEP Mª EKKE DT6XDR4
RODRIGO SERGI NO DY34M6D
RODRÍGUEZ DANIEL
RODRIGUEZ JESSE
RODRIGUEZ AGUADO OSCAR KM0 PONENT HZ3T7YE
RODRIGUEZ CORBATON REBECA EKKE RUNNING DF57YKS
RODRIGUEZ GILART JOSEP LLUIS
ROGER MALFEITO JOSEP EKKE DT6DD48
ROIGÉ CARBONELL TRESA
ROMA PALOU DAVID KM0 PONENT DK7TX6H
ROMAN CAMPOS JOAN CARLES CH16441
ROSELL POLO RICARD EKKE
ROSET DALMAU MARC A.E.EKKE DK9KAXP
RUANO BOZAL BORJA RAMÓN VILELLA DM8AX8S
RUBIO CURCO SALVADOR KM0 PONENT DA1D0W6
RUBIO ESCABIAS MIQUEL ÀNGEL DK835NY
RUESTES FILELLA MAITE A.E. EKKE DN7658N
RUIZ DE LOIZAGA GODIA SANTI LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
SALES SERRANO ALBERT ESPORTS PIFARRE TEAM HG2P47W
SALILLAS TERUEL ALICIA EKKE HE8V0R5
SALMERON NANDO CROSSFIT LLEIDA DN34VGB
SALOM PUIG IVÁN
SALVADOR CABRERIZO AMANDA
SALVANY GRAU JORDI DG6839F
SAMPER URBANO XAVI ALMO-RUNNERS CG18926
SANCHEZ ABIRE JOSEP MARIA
SANCHEZ CARMONA ALEX HG8AVHA
SANCHEZ DE GREGORIO MIGUEL ESPORTS PIFARRE TEAM DY62PES
SANCHEZ OLIVER JOANA
SÁNCHEZ ORREGO GUSTAVO RUNNING BLAU PETEN BC05629
SÀNCHEZ PALOMARES LUIS
SANCHEZ ZALDIVAR GERMAN EKKE DY3BW3E
SANCHO HERRERA MANEL TREMP RUNNERS DY1F0SN
SANE OUSMANE
SANFELIU SANGRA MARC DY6XTPD
SANMARTIN MIRÓN MONTSE DW509VB
SANTACREU RULL GUILLEM HW2Y575
SANTO SALVAT JOSEP MARIA LO CATALA 1714 DY7C848
SANUY JARNE JOAN
SANZ CAÑELLES VICTOR SÍCORIS DY07ZE1
SARABIA JUSTE JOSEP LLUÍS EKKE DT26KCD
SARDOY RIVED MARIA JOSE PLUSFRESC TEAM BC25272
SATORRA VILALTA ROBERT EKKE HD3P8PN
SBOULI EL MOUSTAPHA
SECK YAGUE
SEGURA MONTULL ROGER DF5X0FG
SERRANO OCAÑA RAFA EKKE DW4Y7KG
SIERRA MORA JEAN
SMOLEN VIOLETA TROTALLUNATICS HD3DF0B
SMOLEN VIOLETA TROTALLUNATICS HD3DF0B
SOLÀ MARTÍNEZ F. XAVIER RURAL RUNNERS TORREFARRERA DK6PE3G
SOLSONA MATEUS RAMON C.C.TORREGROSSA DY27F31
SORRIBES QUEROL PERE SENDERISME A PONENT HD1M7FT
STAGG PEADAR KN9SWDE
SUAREZ IVAN #STARGARDT GO! DT696KC
SUNYER TERÉS MARTA INDEPENDENT DY57C1Y
SURROCA ARAGÓN XAVIER
TEIXIDÓ ALBAREDA ABEL KM 0 PONENT DM4SH84
TEJERO NARBONA SERGI DX3FZWM
TIFFON CALVET LAURA DY50FNB
TIFFON CALVET ALÍCIA
TOLL TREPAT GEMMA
TOMAS ESCUER JOAN EKKE
TOMAS MARCHENA BRUNO INDEPENDENT HD1MWC5
TOMÉ PÀMIES ANNA DW33P1K
TORNOS BARDAJI ESPERANZA DX267YV
TORRAS CORTINA NOEMÍ CAL TERÉS VIDAL DA7YB9F
TORRENT MARTÍ XAVI INDEPENDENT HE8DC2V
TOURÉ DJERY LLEIDAJOVE RUNNING TEAM
TREPAT PIJUAN ANTONI DN6ZH0S
VALENTINES PONT GERARD EKKE HD37ZA3
VALERA BATALLA NATLIA SAFA LLEIDA DK215A2
VALLE PIQUE JOSÉ RAMÓN INDEPENDENT HZ3N4XR
VALLES GASSET JORDI EKKE
VALLS JOAN CAP HD26ZF9
VALMAYOR SAFONT IDOIA TROTALLUNATICS CB82112
VALOIS SÁNCHEZ ANABEL
VAN DE CROMMERT OSCAR LLEIDA UA
VEA ESCARTIN ARNAU AE EKKE
VERA VERA TONI TROTALLUNATICS DT3E3AY
VERGÉS BALASCH PERE DK9E704
VERGÉS BALASCH GENIS DY7AFNM
VICENTE JOSEP EKKE DT02DPD
VIDAL AYUSO PERE JOAN CLUB NATACIÓ ALMENAR DY3K56G
VIDAL I BOLDÚ ÀNGEL A.E. EKKE DF5A5B9
VILA ALMENARA SERGI
VILA SANOU SALVADOR INDEPENDENT HD3FD86
VILAGINÉS AGUILA RUBEN PLUSFRESC
VILLANUEVA NAVARRO XAVIER
VISA NARCÍS SHEILA
VRAJITORU VALERIA
ZAFRA VALVERDE SEBAS SAFA LLEIDA HT91GV1
ZAPATER ESTOPA SONIA EKKE CD25576
ZARAGOZA BENDICHO JORDI RUNNIG BLAU PETEN DT21S58
ZARCO SANTIVERI VICTOR
ZAVIRIUCHA IRMA MAIPAREM ALCARRAS HZ32NMM