Llista d'inscrits

Cursa: 10K Aerorport Alguaire 2019

12 d'octubre a les 10.00h

140 persones inscrites (límit: 300)

Recupera el teu comprovant d'inscripció:

Cognoms Nom Club Xip
ALAMAN IBIZA RUBEN TRI-4.40 DY2A8GC
ALARCÓN ALARCÓN MARCELO
ALARCÓN COCHIN HUGO
ALCALDE BÁSCONES DIEGO
ARENILLAS CRISTINA
ARTAL ESCRIU ANNA AMICS ATLETISME ANDORRA DK8306H
BADIA BONET JORDI ASPROS RUNNERS DY4GH84
BARFALUY BUIL MIGUEL ANGEL ATLETISMO BARBASTRO DA4FVZH
BARRUFET CASTELLÓ MIKI EMBARUN LLEIDA HD34N4X
BARTRA QUILEZ AURORA TROTALLUNATICS HT1W92B
BENEDITO MARTINEZ JOSÉ ALBERTO
BENET MARQUEZ ARNAU AE EKKE HD19XEZ
BERGUA MUÑOZ JOSEP CLOS PONS THAI RUNNERS DT6DG4G
BLANCO LOPEZ MANUEL HD33F53
BOCHACA GEA JOSEP METABOROLA CD73465
BONILLA CABRERA JOSÉ FUN RUNNERS CG23839
BOSCH SALLA RAMON C A BORGES HE8VA7Z
BOTER JOVER J. FÈLIX A.E.EKKE DY6ZCAG
BOYA DUOCASTELLA IGNASI RUNNERS BORDETA.NET DT26MTY
CABRERA JOSEP INDEPENDENT CC72081
CAMPRUBÍ GALLET ROGER EKKE
CARAVELLO ROSANA INDEPENDENT DX7KPS5
CASES I SABARIEGO DIONISIO CAL TERÉS VIDAL HD7B3AB
CASQUERO GARCIA DAVID CEGUB DZ9AVB2
CASTAN CANILLAS MARC C.A.OROEL DW35BRN
CASTELLS ÀNGEL ROTTEN CLUB DT9CE9R
CORBELLA CLAUDIA
CORRALIZA GARCIA JORDI POTRILLOS TEAM
DANILA GICU CLUB ROMANIA DZ18CXM
DE DIOS MORAGUES ANDREU TRI 4.40 DG6EK98
DE LA FUENTE BIOSCA MARTA
DO PRADO ROSA JOSE POTRILLOS TEAM
ESPONA FERRER JOSEP VENTURA MENÀRGUENS ATLÈTIC CLUB HD3053A
ESPURZ BRIGITTE HT6W91S
ESPURZ ABAD NOEMI
FALCO BATLLE JOAN TROTALLUNATICS DR75VAX
FALIP OLIVA JORDI DY6GRRS
FARRAN JULIÀ ÀNGEL A.A.XAFATOLLS HD1NENN
FERNANDEZ FERNANDEZ ALFONS EMBARUN LLEIDA HD7HA3E
FERNÁNDEZ HORNERO JUANMA PERRUNOS ALCARRÁS DA1HHDW
FIDALGO POLO FERNANDO
FONTOVA TOJE
FONTOVA PONS ANNA TROTALLUNÀTICS HD31R5V
FREIXA CASTAÑO DAVID -- DZ1BVAY
FRIAS VARGAS CARLOS CROSSFIT-LLEIDA
GALINDO CORPAS JOSE MARIA
GARCÍA PERIS DANIEL A.E. CÓRRER A GELIDA HD05C8F
GARSABALL VILELLA RAKI CLOS PONS THAI RUNNERS DT2788E
GATIUS LLAS MIQUEL ANGEL
GILART FONTANALS SERGI CRAMPS DN0E3MT
GÓMEZ JORDANA XAVIER DY1T3XF
GÓMEZ SOALLEIRO JOSÉ CLUB CICLISTA ROSSELLO DY12X7B
GOU ALTISENT DOLORS A.A.XAFATOLLS HY1VKB3
GROSSO GRAMUNT JOSE MIGUEL
GUERTERO RODRIGUEZ JORGE CLOS PONS THAI RUNNERS HD64231
JAIME GARCIA OSCAR HT157MG
JAIME GARCIA IBAN DT2C5AW
JIMENEZ ALBERT HD02RZS
JIMENEZ GALIANO ILDE
KRYSA MIROSLAV MAIPAREM ALCARRAS HT9KXZ3
LLADÓS CATALÀ ELISA CLOS PONS THAI RUNNERS HE8YSFZ
LLORENS GABANDÉ MONTSE
LÓPEZ ANGLADA CRISTINA
LOPEZ BOTANCH JESÚS SAS AUBESA DX2XVRG
MAGALLON CORTADA MONTSE INDEPENDENT DW85GF7
MALLOL COS JOSEP MARIA 100X100 FONDISTES TARREGA DG1C94F
MATEU PALOU ALEXANDRA
MIMBRERA CUENCA JOSEP INDEPENDENT HG29FWN
MOLAS BUZON IVAN DG5NP4R
MOLLÓ MARSAL JORDI TRI-4.40 DZ6B035
MONTERO MIMBRERA JUANKY CAL TERÉS VIDAL
MORA BONJORN JESUS
MORANCHO BARDAJÍ PILAR
MORELL SOLER DAVID BIKE RUN TORRENTE DE CINCA DK5F4FY
NAVARRO JOAN TRI 4-40
NEGGAZI KORCHI NOUREDDINE CLUB SEUVELLA CH40145
NOGUERA FIGUERAS NÚRIA CLUB TRIATLÓ PROSAN DK99V4R
NOVAU ORÓ JOSÉ MARIA POTRILLO'S TEAM DT94AD8
OBÓN SANDRA
ORÓ BEÀ CARLES TRI-4.40 DT986R4
OROMI BOSCH ISAAC C.A.IVARS DY1H34Y
ORTIZ PERUGA IÑAKI ATÚN ERIC ALMACELLES DK4BMS6
PALACIN BOIX EVA
PALOMERA SVENSSON SAMUEL CA SALTAMONTES
PASCUAL GARCIA BENITO TREVOL DW35BZA
PAULS VERDU JULI CORBINS RUNNERS DY5PB8E
PEREMIQUEL BARRAL ALBERT
PEREZ CRISTINA DM1R53W
PIJUAN GERARD CLOS PONS THAI RUNNERS DN71A8N
PORCEL DEL OLMO JOEL A.A.XAFATOLLS HD3YT3A
PRATS PIJUAN ALBA ATLETISME BELLVIS
PUERTOLAS HECTOR
PUEYO SOLÀ POL CLUB ESPORTIU TRI 4.40 CD73895
PUIG VELANDO MONTSE AE EKKE DN3HZVX
RAMOS VILCHEZ PURI CORRE I VOLA DY65V96
REINA FERNÁNDEZ JOSE JNM DY1HE8Z
REULLI MORANCHO LAURA
REVÉS REVÉS JOSEP IGNASI TROTALLUNÀTICS DZ9Z4AK
RODENAS GONZALEZ IVAN C.E.PEDALA.CAT DR31E6X
ROIG GIMÉNEZ VINYET
ROIGÉ CABONELL TRESA
ROMERO GAMA ALEJANDRO TRI 4.40 DK3DCPR
ROYO CALAVERA VÍCTOR TRI-4.4O KX8BWBR
RUBIO ESCABIAS MIQUEL ÀNGEL DK835NY
RUEDA GARCIA XAVI EMBARUN DY3AE5H
RUEDA PEREZ ANDRES
SAFONT CANELA JOAN C.A.BORGES DG9KT4N
SÁNCHEZ VENTURA DG2NDXW
SANCHEZ CONTRERAS PACO S.L.C.A. DK7RKG1
SANCHEZ ORREGO GUSTAVO RUNNING BLAU PETEN BC05629
SANTO SALVAT JOSEP MARIA LO CATALA 1714 DY7C848
SANTOLARIA DAVID RIU SEGRE DT2MC4D
SANTOS SÁNCHEZ ABEL CLUB PÀDEL RUNNING MONTMELÓ DK7ZWK6
SANZ CAÑELLES VICTOR SÍCORIS CLUB DY07ZE1
SEGURA PAKO CA55912
SERRA BARRABEIG FRANCESC SOMOSLONGOS HD911PV
SERRANO OCAÑA RAFA CLOS PONS THAI RUNNERS DW4Y7KG
SERRANO OCAÑA MANUEL CLOS PONS THAI RUNNERS HT23TPP
SERRAT MALLA GUILLEM
SERRES GONZALEZ CARME TROTALLUNATICS DK499HY
SIERRA BERNAT OLGA C.E.MEDITERRANI DX0K6XP
SOLÀ MARTÍNEZ F. XAVIER RURAL RUNNERS TORREFARRERA DK6PE3G
SOLÉ SÁNCHEZ VICENÇ ADÉU ESPANYA CE90360
SORIGUÉ GANAU GLÒRIA CH53092
SUÀREZ IVAN #STARGARDT GO! DT696KC
SUBIRANA SARDA MANEL INDEPENDENT DK69EMF
SUS DOLCET NURIA AE EKKE DZ9EH8E
TEIXIDÓ PARRAMONA JOAN TROTALLUNÀTICS DW7VHR6
TOMILLERO GOMES DAVID TROTALLUNÀTICS CA52379
TORRAS I CORTINA NOEMI CAL TERÉS VIDAL DA7YB9F
TORRENT MARTI PERE ALMACELLES PEDAL CLUB VX8P7D9
TORTOSA ALÍAS EMI LA TRIBU DE BARBENS DY1TYSG
TURMO GRUAS BERNAT CLUB TRIATLO PROSAN DF3H2VG
VERA VERA TONI TROTALLUNATICS DT3E3AY
VILAGINES GASCUEÑA RAMON BELLCAIRE RUNNERS
VILALTELLA BARDIA JOSEP MARIA A.A.XAFATOLLS DG5XVXM
VILANA VILARRUBLA JOAN RUNNING BLAU PETEN DF7SM39
VILLAFAÑE CANALEJO ALEIX
ZABALETA LARRAÑAGA JONE ATLÉTICO SAN SEBASTIÁN
ZARAGOZA BENDICHO JORDI RUNNING BLAU PETEN DT21S58